Įkraunama...
Įkraunama...

JAUKŪS NAMUČIAI

QUOTE(pikkolo @ 2019 04 09, 14:04)
<p>Kokią naršyklę naudoji?</p>



nežinau...darbinis kompas tai kas te pas mumi nežinau verysad.gif o kur pamatyt galima tai?
Atsakyti
QUOTE(V-Rinė @ 2019 04 09, 13:13)
nežinau...darbinis kompas tai  kas te pas mumi nežinau verysad.gif o kur pamatyt galima tai?

tai su pele ant jos ikonos užeik ir parodys pavadinima
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2019 04 09, 14:15)
tai su pele ant jos ikonos užeik ir parodys pavadinima



ant kokios ikonos? biggrin.gif biggrin.gif
ant interneto? rodo Internet Explorer, beje įdomiausia kai einu per ją pirmas psl google, o kai noriu atidaryt naują langą (CTRL T) tada jau meta kaž kokį kitokį, nors seniau irgi mesdavo Google ir paskutinius psl rodydavo.... o man patogiau per naują langą, tada darbinių programų langų galiu atsidaryti kelis (jei kas aš čia dėl darbo ir noriu, ne dėl SM) smile.gif smile.gif ...

arba tada galžinot kuri kombinacija atodaro antrą tokį pat langą?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo V-Rinė: 09 balandžio 2019 - 13:24
nelabai suprantu ko nori biggrin.gif, CTRL+N pabandyk, čia atidarys pakartotinai ta pati
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2019 04 09, 14:30)
nelabai suprantu ko nori biggrin.gif, CTRL+N pabandyk, čia atidarys pakartotinai ta pati



jo, ši kombinacija atidaro naują psl- bet visiškai naują- na ne šalia jau pakeltų dviejų.... na nemoku paaiškint gal nesu tiek kompais kieta... Man būna dirbu dirbu reikia kažką pažiūrėt iš kito doko einu ir atsidarau naujam lange bet šalia manojo kur dirbu- topje pat juostoje jie šalia būna. O su CTR N atsidaro visiškai naujas (maniškių jau pakeltų šalia nebūna).
ai nu nesvarbu... smile.gif
pasigaminau kavos. kas su manim?
kas vakarienei?

Lyžuka kiek tavo vaikis už nuomą moka?
mano karalaitė svaigsta kaip eis butą nuomotis. Tik vat pinigų neturi- smulkmena smile.gif ten grupiokės eina iš bendrabučio kelios jos draugės tai gauna "pigiai nuomą tik 250" smile.gif nesuprantu bendrabutis idealiai tvarkingas, ramus ir t.t. ko tos mergos pinigų neturi dėt kur. Maniškė tai pasvaigsta pasapnuoja ir užtenka, nes pinigų nieks neduos nuomai, kai išvažiuoja pirmadienį ryte, o grįžta ketvirtadienį vakare tai tiesiog matau tikslą išlaikyti dar ir Vilniuj butą....nelabai jos tos kambariokės tokios (ypač viena kur liepiau gyvent nors ji nenorėjo, na sakau iš mūsų miesto, bu slengviau...), bet kitais metais abi žada išeiti su bernais gyvent, liks vienamaniškė, gal atkels ką o gal ir ne.... na vž. bus matyt viskas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo V-Rinė: 09 balandžio 2019 - 14:36
geriu šaldytu uogu arbata, taip sakant naikinu atsargas:)
kaip suprantu nori to pačio vaizdo psl visai naujam, lange? šitos nežinau komibacijos tik kartaus netyčia gaunas biggrin.gif, dar pabandyK ALT+TABS, šita varto langus
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2019 04 09, 15:31)
geriu šaldytu uogu arbata, taip sakant naikinu atsargas:)
kaip suprantu nori to pačio vaizdo psl visai naujam, lange? šitos nežinau komibacijos tik kartaus netyčia gaunas biggrin.gif, dar pabandyK ALT+TABS, šita varto langus


taip - noriu naujo bet tos pačios programos lango toje pačioje juostoje (ne naujoje juostoje kad atidarytų ką daro CTRL+N). kaip čia protingiau parašyt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo V-Rinė: 09 balandžio 2019 - 14:37
tai CTRL+T

moka 220 eur, bet jis jau gal kokie 2,5 metu nuomuojas, tai manau kad tiesiog šeimininke bijo keist i kita kad nenusiaubtu jos atremontuoto buto nauji nuomininkai, nes pvz kampas tai pienu baltumo gobelenas na ir šiaip šviesus baldai, ji pati lyg jav gyvena čia tik retsykiais mama užsuka pasižiuret bukles, bet irgi bne vilniete tai tas retai nutinka

beje butas 2 k mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 09 balandžio 2019 - 14:48

Nieko nesuprantu  :D  ko tu V-Rine nori. Nesinaudoju explorer'iu, tai gal dėl to. Pas mane tiek kompe, tiek telefone chrome naršyklė. 

Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2019 04 09, 14:46)
<p>Nieko nesuprantu  biggrin.gif  ko tu V-Rine nori. Nesinaudoju explorer'iu, tai gal dėl to. Pas mane tiek kompe, tiek telefone chrome naršyklė. </p>

čia windausu 10 kombinacijos šitie kur aš rašau, gal ant kitu kitaip
Atsakyti

Nenaudoju jokių kombinacijų. Tai neturiu ką pasakyt 🤷‍♀️

Atsakyti
Lyžuka, CTRL N taip tap- pakelia naują psl toje pat juostoje (o tai jau gerai) tik jis yra ne google mano tas kažkoks naujas kur velniai žino kodėl pasikeitė- jei iššoktų googlė kur dar rodo apskutines naršytas svetaines tai būtų super smile.gif
v.ž. vėl iš pradžiuų...
kaip nustatyti Google exploreri? biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti