Įkraunama...
Įkraunama...

JAUKŪS NAMUČIAI

QUOTE(pikkolo @ 2017 07 02, 20:51)
<p>Geltonos linijos reiškia, kad negalima ten sustoti, t.y. užkišti sankryžos. Lt ne tik Vilniuje yra. </p><p>Gal navigacija neatnaujinta?</p>


Ačiū. Navigacija kaip ir atnaujinta bet apue aplinkkekį tyli. Nu ji irgi iš kaimo 😅😅😅😅
Pikkolo ar jau namučio ?
Atsakyti
Man paveiksliuko nerodo.

Carman, klausiau apie knygas, bet lyg neatsakei smile.gif . Nuo kokios knygos pradėjai iššūkį? Ir ką skaitysi su skaičiumi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pempė12: 02 liepos 2017 - 20:38
QUOTE(pempė12 @ 2017 07 02, 21:37)
Man paveiksliuko nerodo.

Carman, klausiau apie knygas, bet lyg neatsakei  smile.gif . Nuo kokios knygos pradėjai iššūkį? Ir ką skaitysi su skaičiumi?

Gal mes apue skirtingą iššūkį? biggrin.gif nes aš tai knygų klube tiesiog žymiuos, ką skaičiau, jokių knygų tik dėl iššūkio nesirinkau, tik šiaip sau fiksuojuos smile.gif

Google maps navigacija aplinkkelį tikrai mato smile.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Galėjau miegoti, bet nesimiega ax.gif
Prisėdau su kavute.

Kaip man patinka tas skaitymo iššūkis, negaliu biggrin.gif . Vrine, ar taviškis vaikinukas neskaito? Nugi smagu - ieškoti knygos, kurios pavadinime skaičius, pagal kurią sukurtas filmas, kuri patiko tavo tėvams ir pan. Aš saviškei jau greit suskaitysiu visas biggrin.gif . Aišku, mažiems vaikams knygelės trumpos, bepigu greit skaityti smile.gif . Tik ilgiau užtruks uždraustos knygos skaitymas ir pagal kurią sukurtas filmas.
Papildyta:
QUOTE(Cartman @ 2017 07 03, 07:19)
Gal mes apue skirtingą iššūkį? biggrin.gif nes aš tai knygų klube tiesiog žymiuos, ką skaičiau, jokių knygų tik dėl iššūkio nesirinkau, tik šiaip sau fiksuojuos smile.gif

Google maps navigacija aplinkkelį tikrai mato smile.gif

A, tai tikrai. Aš kalbu, kur reikia bibliotekoje registruotis ir iš jos skaityti knygas
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Labas rytas.
Nelyyyyja 😅😅😅😅😅😅
Pempe nzn nk apie jokius iššūkius.
Cartman ką gero skaitai dabar ? Rekomenduok geras knygas.
Atsakyti
Nelyja tai nelyja. Bet laipsnių tik 15, nevasara...
Vaikas išvažiavo pajūrin, na, nors pasivaikščios ax.gif
Kažko noriu, pati nežinau ko ax.gif
Saulės biggrin.gif Karščio biggrin.gif Basučių biggrin.gif
Atostogų ax.gif
Ir į atlaidus Žemaičių Kalvarijos biggrin.gif
Ir kad nereiktų skubėti ax.gif


Lyžuka, kukū 4u.gif
Atsakyti

V-Rine kokia tamsta neatidi. Jau rašiau, kad grįžom.

Blūdija vaikas naktim toliau. Šiąnakt kas 2 val kėlėsi.

Nelyja, tad gal išeisim į lauką, nors mielai pamiegočiau pietukų.

Atsakyti
QUOTE(V-Rinė @ 2017 07 03, 09:01)
Labas rytas.
Nelyyyyja 😅😅😅😅😅😅
Pempe nzn nk apie jokius iššūkius.
Cartman ką gero skaitai dabar ? Rekomenduok geras knygas.

Aš dabar nusprendžiau, kad kažko link klasikos paskaityt reiktų tai skaitau Gabriel Garcis Marquez "Šimtas metų vienatvės".
Neseniai Kmitos "Pietinia kronikas" perskaičiau.
Atsakyti
QUOTE(Cartman @ 2017 07 03, 09:33)
Aš dabar nusprendžiau, kad kažko link klasikos paskaityt reiktų tai skaitau Gabriel Garcis Marquez "Šimtas metų vienatvės".
Neseniai Kmitos "Pietinia kronikas" perskaičiau.

O, gera idėja dėl skaičiaus pavadinime bigsmile.gif . Tik dabar nepamenu, ar mano biblioteka turi.
Atsakyti
QUOTE(pempė12 @ 2017 07 03, 11:34)
O, gera idėja dėl skaičiaus pavadinime bigsmile.gif . Tik dabar nepamenu, ar mano biblioteka turi.

Knygos su skaičiais: našlė vieneriems metams, 1984, trys muškietininkai, 22oji išlyga (berods taip lietuviškao, originalas catch 22), septyneri metai tibete, meilė trunka trejus metus. Va kiek sugalvojau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cartman @ 2017 07 03, 12:39)
Knygos su skaičiais: našlė vieneriems metams, 1984, trys muškietininkai, 22oji išlyga (berods taip lietuviškao, originalas catch 22), septyneri metai tibete, meilė trunka trejus metus. Va kiek sugalvojau biggrin.gif

O, ačiū, rytoj tikrinsiu, kas yra biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2017 07 03, 09:43)
<p>V-Rine kokia tamsta neatidi. Jau rašiau, kad grįžom.</p><p>Blūdija vaikas naktim toliau. Šiąnakt kas 2 val kėlėsi.</p><p>Nelyja, tad gal išeisim į lauką, nors mielai pamiegočiau pietukų.</p>



Užmiršau. kaži senatvė ar kokia sklerozė 😆😆😆😆

Ko darat.
Atsakyti