Sveiki. Ieškojau ieškojau, bet neradau. Situacija tokia- 8 mėn laukiuosi, su tėveliu išsiskirstėme.susituokę nebuvome. Vaikui gimus, jis (bent jau kolkas) ruošias pripažinti tėvystę, tik vaiko gyvenime, kiek matau, dalyvauti per daugiausiai nesiruošia. Tad mano klausimas būtų toks- kaip yra su tėvystės atostogomis? Jei tarkim jis nusprendžia jas pasiimti, bet pas vaiką taip ir nepasirodo per tą mėnesį? Ar tai teisėta?
Man irgi keistas autores klausimas. Lyg is pykcio tik ir ziuretu kaip dabar tam vyrui atkersyti.... Koks skirtumas gaus tas vyras atostogas ar ne? Savo gyvenima gyvent reikia.
QUOTE(Sun_kiss @ 2017 05 28, 23:11)
<p>Sveiki. Ieškojau ieškojau, bet neradau. Situacija tokia- 8 mėn laukiuosi, su tėveliu išsiskirstėme.susituokę nebuvome. Vaikui gimus, jis (bent jau kolkas) ruošias pripažinti tėvystę, tik vaiko gyvenime, kiek matau, dalyvauti per daugiausiai nesiruošia. Tad mano klausimas būtų toks- kaip yra su tėvystės atostogomis? Jei tarkim jis nusprendžia jas pasiimti, bet pas vaiką taip ir nepasirodo per tą mėnesį? Ar tai teisėta? </p>
jis negali ''nuspresti'' jas pasiimti, nes tai reglamentuota istatymais
jei neklystu, nera reglamentuota, ka tevas turi veikti per tevystes atostogas
izvelkite tame ir + kad gautu tevystes atostogas, jis turi pateikti vaiko gimimo liudijima su savo, kaip tevo, pavarde. tai reiskia jums nereikes irodineti tevystes, kai noresite prisiteisti islaikyma vaikui
O as patarciau autorei, jei taip galima, nepripazinti tevystes. Nes paskui, nusprendus isvaziuoti pav. gyventi nuolatinai i uzsieni, gali kilti problemu, jei tevas nesutiks.
Bet, jei nusimato nemazi alimentai, tai tada gal geriau neziureti taip toli, ir pripazinti tevyste.
Bet, jei nusimato nemazi alimentai, tai tada gal geriau neziureti taip toli, ir pripazinti tevyste.