Įkraunama...
Įkraunama...

Santaros vaisingumo centras

Laba,

Man irgi keista ciklo pradžia buvo, net bėgau dėl ramybės kraują (hcg) pasidaryt. Bet spėju tai nuo pabraižymo ir gal streso.

Pradžioj tepliojo, o po to pramušė. dabar jau Gonalį leidžiuos. 

Atsakyti

O kelintą ciklo dieną pradėjai leistis? Šiandien jau pramušė :)

Atsakyti

Man praeitą savaitę prasidėjo, tai nuo 3 c.d. leistis pradėjau. O tai jums dar neprasidėjo? su Daktaru nesikonsultavot?

Atsakyti

Šiandien susiskambinau ryte. Sakė palaukt kol ryt poryt prasides gausus kraujavimas ir tada duoti žinią. Tai prasidėjo popiet. Rytoj susisieksiu. Vaistai man dar neišrašyti.

Atsakyti

Šiandien susiskambinau ryte. Sakė palaukt kol ryt poryt prasides gausus kraujavimas ir tada duoti žinią. Tai prasidėjo popiet. Rytoj susisieksiu. Vaistai man dar neišrašyti.

Laba, kaip sekasi? tai jau pradėjot stimuliaciją?  :bigsmile:

Atsakyti

Deja, dėl genetikų kaltės stimuliacija teko nukelti :((((( Nors ir atsiprašė, bet nuo to ne lengviau.

Atsakyti

Eina sau... na bet linkiu kad kitas ciklas būtų TAS 

Atsakyti
QUOTE(Jurgaaa @ 2017 08 18, 19:44)
<p>Deja, dėl genetikų kaltės stimuliacija teko nukelti verysad.gif(((( Nors ir atsiprašė, bet nuo to ne lengviau.</p>

o kuo jie kalti?
klausiu, nes mes laukiam atsakymų š genetikų. Norėtųsi rugpjūčio pabaigoje startuoti, bet dar nėra jų atsakymo... bijau, kad iki to laiko ir nesulauksim..
Atsakyti
as taip pat laukiu genetiku atsakymu....
Atsakyti
QUOTE(VILTIS2222 @ 2017 08 19, 20:52)
as taip pat laukiu genetiku atsakymu....

o kiek laiko jau laukiate?
Atsakyti

Sveikutės, norėjau paklausti be genetiko išrašo IUI nedaro? sakė nueit pas genetikus, bet kad turėt prieš IUI nepaminėjo, bėda ta kad manasis užsienyje pas genetiką užsirašėm lapkričio gale, o IUI lapkricio pradzioje daris :(

Atsakyti
QUOTE(paliulaite @ 2017 08 20, 21:11)
o kiek laiko jau laukiate?


birzelio pradzioj padare abieju kariotipus,(laukti 3 sav) viskas gerai, dar padare nuo 50 dazniausiu apsigimimu,(laukti 6 sava.) sake skambintis rugsejo pradioj, as neiskenciau - paskambinau vakar, atsakymus jau turejo: viskas normoje smile.gif
dabar laukia histeroskopija, pabraizymas tuo paciu ir galetu startuoti...tai jau ir spalis gaunas...
Atsakyti