Įkraunama...
Įkraunama...

Santaros vaisingumo centras

O vyrui jums jokių vitaminų neskyrė? manajam liepė iš Danijos atsisiųsti Punalpin, o jei ne tai čia nusipirkti kažkokį iš f raidės, tai mes užsisakėm, kad aminorūgščių padaugėtų ir per tris mėn sako kokybė turėtų pasitaisyti, ir žiemą tada darysim IUI...tai laukiam, žiemos... o kaip Jūsų genetiniai rezultatai ar dar nežinot?
Atsakyti
QUOTE(jurgits @ 2017 07 25, 16:14)
O vyrui jums jokių vitaminų neskyrė? manajam liepė iš Danijos atsisiųsti Punalpin, o jei ne tai čia nusipirkti kažkokį iš f raidės, tai mes užsisakėm, kad aminorūgščių padaugėtų ir per tris mėn sako kokybė turėtų pasitaisyti, ir žiemą tada darysim IUI...tai laukiam, žiemos... o kaip Jūsų genetiniai rezultatai ar dar nežinot?

jis gėrė sermatrop. Bet pas mus IUI neužteks, tai netikiu, kad labai padės. O rezultatų laukti reikia apie mėnesį, tai, jei taip ir bus, turėtų būtų rugpjūčio viduryje. Tad, jei genetikai neprikibs, pradėti turėtume rugsėjo mėnesį ( o tikėjomės spėti per vasaros atostogas), o jei prikibs, tada nežinau..
Atsakyti
na aišku, tie laukimai žudantys verysad.gif mane tai biesina labiausiai, nenormalios visų kainos, niekaip negaliu suprasti už ką ir kaip, esam dirbantys, mokam visus mokesčius, o gydymo paslaugų/tyrimų, net konsultacijų gauti nemokamai nesigauna, tai kas gauna minimumus grynus, ir turi tokias problemas apie vaikus tik pasvajot, tai kaip didės gimstamumas ir viskas...nesuprantami dalykai...o ir eilės visur beprotiškos...sakytum mokami ir greičiau gauni atsakymus ir visa kita...na tokia sistema...nepagalvokit, kad dėl pinigų čia rašau, tokiems dalykams negailiu ir negalima gailėt, juk tai mūsų ateitis, bet tik nesuprantu sistemos...
Atsakyti

Sveikos merginos,

Mes jau šį mėnesį pradėsim IVF. Sakykit, o ar davė jums biuletenį tą dieną kai kiaušialąstes išėminėjo? ir perkėlimo dieną? 

Atsakyti

sveikos, turiu atliekamo turkiško Crinone gelio 16 vnt (galiojimas iki 2018 07).

Atsakyti

[quote name="Skiedra" post="71750228" timestamp="1502182958"] Sveikos merginos, Mes jau šį mėnesį pradėsim IVF. 

 

Sėkmės didžiausios, o pas ką atliksit procedūrą? Dėl biuliotenio ir man įdomu, gal kada ir man pavyks pradėt procedūrą... būt gerai žinoti :)

Atsakyti

[quote name="Skiedra" post="71750228" timestamp="1502182958"] Sveikos merginos, Mes jau šį mėnesį pradėsim IVF. 

 

Sėkmės didžiausios, o pas ką atliksit procedūrą? Dėl biuliotenio ir man įdomu, gal kada ir man pavyks pradėt procedūrą... būt gerai žinoti :)

Atsakyti
QUOTE(Skiedra @ 2017 08 08, 13:02)
<p>Sveikos merginos,</p><p></p><p>Mes jau šį mėnesį pradėsim IVF. Sakykit, o ar davė jums biuletenį tą dieną kai kiaušialąstes išėminėjo? ir perkėlimo dieną? </p>


Mes irgi startuopjam šį mėnesį
Atsakyti

Mes irgi startuopjam šį mėnesį

Sėkmės didžiausios, o jūs pas ką lankotės? 

Atsakyti

Mes pas Gricių. Tik man šis ciklas kažkoks išsibalansavęs. Reikia informuoti gydytoją, kai bus 1 mm diena, Bet man jau 3 dienas tik pateplioja, o kraujavimo normalaus neprasideda. Dabar ir nežinau kada traktuoti pirmą mmm dieną. Bijau, kad IVF gali nusikelti į kitą mėnesį :(. Gal gimdos pabraižymas įtaką turi, net nežinau.

Atsakyti
QUOTE(Jurgaaa @ 2017 08 15, 08:24)
<p>Mes pas Gricių. Tik man šis ciklas kažkoks išsibalansavęs. Reikia informuoti gydytoją, kai bus 1 mm diena, Bet man jau 3 dienas tik pateplioja, o kraujavimo normalaus neprasideda. Dabar ir nežinau kada traktuoti pirmą mmm dieną. Bijau, kad IVF gali nusikelti į kitą mėnesį verysad.gif. Gal gimdos pabraižymas įtaką turi, net nežinau.</p>

Gal nestumo testą pasidaryk mirksiukas.gif man taip buvo, laukiau kada pramuš mm,o tik tepė ir viskas. Gerai, kad gonalio nepradėjau leistis . nestuke.gif
Atsakyti
Išparduodu vaistus: crinone 8% - 9-10 dėžučių estrofem 3 dėžutės, zitrotek- antibiotikai 1 dėžutė, rulid, prednol likučiai, bet vienam protokolui po punkcijos užteks, berods reikia po 4 tabletes. Vilnius
Pirkta Turkijoj, tad žymiai pigiau nei Lt 4u.gif
Pirmenybė, kas imtų viską iškart biggrin.gif   į a.ž.
Atsakyti