Įkraunama...
Įkraunama...

Santaros vaisingumo centras

QUOTE(cane @ 2017 07 12, 15:04)
Birželį Santarose dariausi IVF pas G. taikė ilgąjį protokolą. Viskas vyko labai sklandžiai, gydytojui tik patys gražiausi ir dėkingiausi žodžiai - darbar jau baiginėjasi 6 savaitėsmile.gif Viskas dar labai maža ir baisu. Negaliu patikėti pas pas mane auga gyvybėlėsmile.gif nestuke.gif

Didžiuliai sveikinimai 4u.gif
Gražaus ir ramaus Jums pilvuko auginimo nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(cane @ 2017 07 12, 16:04)
Birželį Santarose dariausi IVF pas G. taikė ilgąjį protokolą. Viskas vyko labai sklandžiai, gydytojui tik patys gražiausi ir dėkingiausi žodžiai - darbar jau baiginėjasi 6 savaitėsmile.gif Viskas dar labai maža ir baisu. Negaliu patikėti pas pas mane auga gyvybėlėsmile.gif nestuke.gif

kaip smagu, sveikinu 4u.gif
mes santaroje nuo balandžio mėnesio, bet vis dar nepradedame. Nu gal kada nors pradėsim. tikiuosi.
Atsakyti
QUOTE(paliulaite @ 2017 07 13, 11:35)
kaip smagu, sveikinu  4u.gif 
mes santaroje nuo balandžio mėnesio, bet vis dar nepradedame. Nu gal kada nors pradėsim. tikiuosi.

Mes rugpjūtį startuojam. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cane @ 2017 07 12, 14:04)
Birželį Santarose dariausi IVF pas G. taikė ilgąjį protokolą. Viskas vyko labai sklandžiai, gydytojui tik patys gražiausi ir dėkingiausi žodžiai - darbar jau baiginėjasi 6 savaitėsmile.gif Viskas dar labai maža ir baisu. Negaliu patikėti pas pas mane auga gyvybėlėsmile.gif nestuke.gif



Sveikinimai !!!! 4u.gif

O gal galit pasidalinti info kiek embrioniuku dejot? Kiek priaugo?
Atsakyti
Ačiū labai už tokį palaikymąsmile.gif
Man taikė ilgąjį protokolą, nes nustatyta 3 st endo. Išpunktavo 21 kiaušialąstę, apsivaisino 20:) įkėlė vieną 3 dienų embrioniuką ir 5 dienų blastutę. Šaldyt liko 6 kokybiškos blastocistos, tai jas padalino dviem kartam:)
Visu procesu esu labai patenkinta. jei reikėdavo eidavau ir sekamdieniais, gydytojas ir embriologė bendravo telefonu, jei iškildavo kokių klausimų iš karto reaguodavo. Tikrai viskas super. Esu lankiusis ir VK ir Northway (dariaus 3 IUI ir 2 stimuliacijas), bet profesionalumu ir žmogiškumu neprilygo nė viena privati klinika.
Labai nuoširdžiai visom jums linkiu pasisekimo. Labai sunku nežinoti, ar kada turėsi savo vaikų. Bet svarbu išbandyti kiek tik įmanoma, kad būtų ramu, jog viskas padaryta. Matyt ne veltui šis kelias mums skirtas - juo eidamos daug išmokstam, patobulėjam, labai subręstam. O tokių mamų ir laukia mūsų vaikai:)
Papildyta:
QUOTE(paliulaite @ 2017 07 13, 09:35)
kaip smagu, sveikinu  4u.gif 
mes santaroje nuo balandžio mėnesio, bet vis dar nepradedame. Nu gal kada nors pradėsim. tikiuosi.


O kodėl jūs nuo balandžio dar nepradedat? Didelės bėdos?
Atsakyti
QUOTE(cane @ 2017 07 13, 17:33)
Matyt ne veltui šis kelias mums skirtas - juo eidamos daug išmokstam, patobulėjam, labai subręstam. O tokių mamų ir laukia mūsų vaikai:)
Papildyta:
O kodėl jūs nuo balandžio dar nepradedat? Didelės bėdos?

Labai su jumis sutinku: taip laukiant vis susimastome, kad vaikelis tikrai laukiamas bus ir kad mes būsim galbūt geresni tėvai, nei būtume, jei savaime prieš dešimtmetį būtų pavykę ax.gif
lyg ir ne, bėdos pas vyrą. bet tai nusikelia, tai tyrimų laukti reikia, tai pas kokį urologą nusiunčia, vėl laukti, kol laikas ateis.. tai taip ir neina greitai, kaip norėtųsi. Antra vertus, kartais pavydu, kai merginos nueina ir iš karto bando. Mes niekad nebandę, bet, prieš pradedant, gydytoja nori pasiruošti, matyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(paliulaite @ 2017 07 13, 16:43)
Labai su jumis sutinku: taip laukiant vis susimastome, kad vaikelis tikrai laukiamas bus ir kad mes būsim galbūt geresni tėvai, nei būtume, jei savaime prieš dešimtmetį būtų pavykę  ax.gif
lyg ir ne, bėdos pas vyrą. bet tai nusikelia, tai tyrimų laukti reikia, tai pas kokį urologą nusiunčia, vėl laukti, kol laikas ateis.. tai taip ir neina greitai, kaip norėtųsi. Antra vertus, kartais pavydu, kai merginos nueina ir iš karto bando. Mes niekad nebandę, bet, prieš pradedant, gydytoja nori pasiruošti, matyt smile.gif


taip, labai jau viskas nusitesia, nei mes planuojame. Ilgai reikia laukti tyrimų atsakymų, o jei dar jie koreguotini...o taip norisi greiciau.....KANTRYBĖS VISOMS ir sau...
Atsakyti
Sveikos. O pas kokius genetikus rekomenduojate eiti, mums su vyru liepė nueiti, bet kai paklausėm pas kokį rekomenduotumėt pasakė visi geri, bet gal kuri lankėtės ir gali pasidalinti patirtimi? Mes lankomės pas gin. D.Jatužienę, problema yra kad pas mane ne kiekvieną mėn įvyksta ovuliacija, ir pas vyrą spermogramos rezultatai nekokie (nejudrūs ir mažokai), žiemą (lapkritį) daris IUI...
Atsakyti
QUOTE(jurgits @ 2017 07 24, 15:27)
Sveikos. O pas kokius genetikus rekomenduojate eiti, mums su vyru liepė nueiti, bet kai paklausėm pas kokį rekomenduotumėt pasakė visi geri, bet gal kuri lankėtės ir gali pasidalinti patirtimi? Mes lankomės pas gin. D.Jatužienę, problema yra kad pas mane ne kiekvieną mėn įvyksta ovuliacija, ir pas vyrą spermogramos rezultatai nekokie (nejudrūs ir mažokai), žiemą (lapkritį) daris IUI...

Manau tikrai nesvarbu pas koki genetika, svb yra tyrima kad atliktu ir koks jo bus rezultatas. As buvau pas Ausra Matuleviciene, reikia paimti siuntima ir registruotis, gyd. dirba Santariskiu klinikose. Svb, kad siuntimas galiotu, ir bus viskas nemokamai. Pvz Vaisingumo centro siuntimas negalioja, nes neturi sutarties su ligoniu kasomis.
Atsakyti
Man sakė kai užsiregistruosiu Jatužienė išrašis, Santaros tai gal galios...
Atsakyti
QUOTE(jurgits @ 2017 07 24, 15:39)
Man sakė kai užsiregistruosiu Jatužienė išrašis, Santaros tai gal galios...


Mums siuntimą pas genetikus išrašė santaros ginekologė Kazlauskienė , ėjom pas genetikę Dagytę, ji padarė abiem kariotipus, ten viskas gerai, dar skyrė nuo 50 dažnaiusių apsigimimų. Gydytoja rūpestinga pasirodė
Atsakyti
Mes ėjome pas Burnytę. Siuntimą taip pat rašė gyd. Kazlauskienė. Jurgits, pas mus irgi problemos dėl vyro (bent jau kol kas), tai paskyrė tiesiog standartinius tyrimus (kariotipą ir mikrodeleciją). tad manau, nesvarbu, pas ką eisit, iš tikro visi geri. Nebent rastų kokių nukrypimų, tada nežinau, gal irgi visi neblogi būtų smile.gif
Atsakyti