Įkraunama...
Įkraunama...

Santaros vaisingumo centras

QUOTE(Svajoklei @ 2017 06 19, 16:15)
<p>Kad iki rugsejo laisvas tik Klimas</p>


Nepatarciau eiti pas Klima. Jis daug metu atidirbo seimos planavimo centre, kur nedare IVF, o tik pastimuliuodavo ir kt privacioje klinikoje atlikdavo IUI. Be to jis daznai viska uzmrsta. Geriau rinktis jau is kt., jie turi praktikos su IVF. 4u.gif
Atsakyti

Nefifi , as turbut rinkciausi Griciu arba Meskauskiene. Pasiskaityk atsiliepimus pincete ir jie vieni daugiausiai patirties IVF LT turinciu.  A. Amsijiene yra Usonienes dukra, dar labai jauna, musu amziaus, nors maloni. kaip bebutu man tiek Usonienes, tiek Amsijienes rankos nebuvo laimingos, kai IVF dariausi LT  :rolleyes:  Didziausios tau sekmes, mergyt! Laikau uz tave kumscius!  :4u:

 

P.s. As irgi nesirinkciau Klimo. Glue labai teisinga feedback'a parase apie ji  :blink:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pagre: 20 birželio 2017 - 11:43

Na mergaites, kaip jums sekasi? Gal kas procese? 

O as lukiu kito, tikiuos superinio ciklo su tinkamais hormonais :)

Atsakyti
Aš startuosiu rugpjūtį IVF + PGD.
Atsakyti
Sveiki, Kodėl Jums IVF IR PGD, kas tokį planą nubraižė? Ar PGD kompensuojamas? Jus genetikai konsultavo?

As dar kitoj savaitėj susitinku su genetike ir gyd. kazlauskiene, viskas spręsis toliau...
Atsakyti
QUOTE(VILTIS2222 @ 2017 07 05, 21:51)
Sveiki, Kodėl Jums IVF IR PGD, kas tokį planą nubraižė? Ar PGD kompensuojamas? Jus genetikai konsultavo?

As dar kitoj savaitėj susitinku su genetike ir gyd. kazlauskiene, viskas spręsis toliau...


Po genetinių tyrimų diagnozavus chromosomų translokaciją genetikė rekomendavo IVF + PGD. Toliau įvyko gydytojų konsiliumas, kuris ir patvirtino PGD būtinybę. Plius vyras dėl translokacijos turi oligospermiją. Mokios jūsų bėdos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgaaa: 05 liepos 2017 - 19:59
QUOTE(Jurgaaa @ 2017 07 05, 20:58)
Po genetinių tyrimų diagnozavus chromosomų translokaciją  genetikė rekomendavo IVF + PGD. Toliau įvyko gydytojų konsiliumas, kuris ir patvirtino PGD būtinybę. Plius vyras dėl translokacijos turi oligospermiją. Mokios jūsų bėdos?



neaiškios kilmės nevaisingumas, 4 IVF....Genetiniai nebuvo daryti. Darė dabar kariotipus abiejų, bus matyt, koks atsakymas
Papildyta:
QUOTE(VILTIS2222 @ 2017 07 05, 22:43)
neaiškios kilmės nevaisingumas, 4 IVF....Genetiniai nebuvo daryti. Darė dabar kariotipus abiejų, bus matyt, koks atsakymas

Ar jums PGD kompensuos?


Atsakyti
QUOTE(VILTIS2222 @ 2017 07 05, 23:48)
neaiškios kilmės nevaisingumas, 4 IVF....Genetiniai nebuvo daryti. Darė dabar kariotipus abiejų, bus matyt, koks atsakymas
Papildyta:

Mums PGD kompensuos. Nes vyrui nustatyta chromosomų translokacija (rimta indikacija PGD būtinybei). Net ir tai diagnozavus turėjo įvykti konsiliumas dėl pritarimo PGD. Aš netikėjau, kad patvirtins, todėl net į Turkijoją konsultacijai buvau nuskridusi. Bet po šios žinios bandysiu laimę LT.
Atsakyti
merginos kreipiuosi i jus dideliu ir skubiu reikau. Turiu pradeti stimuliuotis snd su gonal f 900 ir pasirodo mano kompensuojamu vaistu knygute negalioja ir receptas irgi, o gydytoja atostogauja, kiti gydytojai gali israsyti recepta tik vaistai nebus kompensuojami, tai gal kuri skubiai galit paskolinti/parduoti/padovanoti man gonalio? Nebezinau i ka kreiptis daugiau, tai sakau gal pas jus kazka bus lukusio iki kol gausiu is gydytojos penktadieni recepta?
Atsakyti
Aš taip pat labai norėčiau išgirsti Santaros laimingų istorijų.............
Atsakyti
QUOTE(VILTIS2222 @ 2017 07 11, 13:34)
Aš taip pat labai norėčiau išgirsti Santaros laimingų istorijų.............


Birželį Santarose dariausi IVF pas G. taikė ilgąjį protokolą. Viskas vyko labai sklandžiai, gydytojui tik patys gražiausi ir dėkingiausi žodžiai - darbar jau baiginėjasi 6 savaitėsmile.gif Viskas dar labai maža ir baisu. Negaliu patikėti pas pas mane auga gyvybėlėsmile.gif nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(cane @ 2017 07 12, 15:04)
Birželį Santarose dariausi IVF pas G. taikė ilgąjį protokolą. Viskas vyko labai sklandžiai, gydytojui tik patys gražiausi ir dėkingiausi žodžiai - darbar jau baiginėjasi 6 savaitėsmile.gif Viskas dar labai maža ir baisu. Negaliu patikėti pas pas mane auga gyvybėlėsmile.gif nestuke.gif

4u.gif 4u.gif 4u.gif dziaugiames kartu! suteikia vilties......
Atsakyti