Įkraunama...
Įkraunama...

Santaros vaisingumo centras

QUOTE(Glue @ 2017 06 12, 16:14)
O man pabraizymas buvo skausmingas, pries ji gyd siule zvakute arba leidziamus nuo skausmo. Dabar buciau emus leidziamus, nes sutikau zvakutei. Brauke lyg 7 kartus, tai kaip su kokiu peiliu...man buvo nemalonu ir skaudejo. Tai matyt kaip kam tas pabraizymas  4u.gif


O sakykit, ar padėjo?
Atsakyti
QUOTE(VILTIS2222 @ 2017 06 12, 17:03)
O sakykit, ar padėjo?



Man nepadejo. Nors daryciau dar karta pries IVF.
Atsakyti
QUOTE(Glue @ 2017 06 12, 18:45)
Man nepadejo. Nors daryciau dar karta pries IVF.



O pas koki daktara daretes ivf?
Atsakyti
QUOTE(Skiedra @ 2017 06 12, 20:14)
O pas koki daktara daretes ivf?

Dariausi ne Lietuvoje. O pabraizyma atliko Northway klinikoje.
Atsakyti
TAi visgi damutės, kokia tvarka yra su LT kompensavimu, aš jau nebesuprantu ax.gif
Kiek reikia dar susimokėti atliekant šią procedūrą, turiu omeny IVF, vaistai ir pan...?Nes aš galvojau, kad čia viską kompensuoja? ax.gif
Atsakyti

pvz klinikos IVF kaina 1000 eur o  kompensuojama suma yra 492,89 eur likusią sumą  susimoka pacientas :) 

Santariškėse sakė kad 3 konsultacijos (kai kontroliuojama stimuliacija) taip pat kompensuojamos.

o va dėl vaistų tai dar tiksliai neišsiaiskinau kiek ir už kiek kompensuoja, teturiu užsirašius pavadinimus kuriuos kompensuotu :)

Atsakyti
QUOTE(cane @ 2017 06 06, 10:20)
Aha, atliko. Panašu, kad jis visada visom atlikinėja. Tiesa, subraižymas buvo mokamas - 90 eur.
Jums jau irgi visai nebedaug iki starto. Lauksim žinių. Sėkmės didžiausios. Aš kažkaip labai tikiu šituo gydytoju:)



Kaip jums sekas? Kaip stimuliacija pavyko?
Atsakyti

Sveikos, kur kaune kreipėtės dėl siuntimo del IVF i santariskes? 

Atsakyti
Laba, o kurį gyd. rekomenduotumėt Santaros VC?
R. Gricius, O. Gabrėnaitė-Kazlauksienė, dr. V. Klimas, D. Jatužienė, A. Amšiejienė, A. Meškauskienė, A. Usonienė
Atsakyti

Kad iki rugsejo laisvas tik Klimas

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajoklei: 19 birželio 2017 - 15:16
QUOTE(Svajoklei @ 2017 06 19, 16:15)
<p>Kad iki rugsejo laisvas tik Klimas</p>

Aš skambinaus konsultacijai, yra rugpjūtį dar keletas vietų ir pas kitus gyd. Tik kad neįsivaizduoju, pas ką rašytis. Man reik profo ir speco savo srities, nes nekažką abiem su diagnozėm.
Juolab, kad nėra skubu mums.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nefifi: 19 birželio 2017 - 15:29

Per sergu. Lt tai nerodo laisvu vietu... :( o kokiu numeriu skambinote? Jus is kokio miesto? 

Atsakyti