Įkraunama...
Įkraunama...

Santaros vaisingumo centras

buvo O.K., dabar bandysim Baušytę. Nežinau, geriau bus ar ne, bet tikiuosi :)

 

buvo O.K., dabar bandysim Baušytę. Nežinau, geriau bus ar ne, bet tikiuosi  :)

 

Stebiu ivf temute Tevu darzelyje, tai apie O.K. yra labai daug neigiamu atsiliepimu. Kazkada ir pati dar BAK buvau pas O.K. ir likau labai nepatenkinta, dariausi 2 IUI pas ja ir abi buvo su čiūdais marūdais, man rodos kad ji kvaistelejusi yra, jokios atsakomybes ir tiesiog izuliai kartais elgiasi, labai savanaudiskai. Nepaiso paciento poreikiu ir apskritai butinybiu. Nerokemduoju jos, is tolo dabar ja aplenkt norisi. Bet matomai per tiek metu niekas nepasikeite, nes mergaites Tevu darzelyje ir toliau linksniuoja tuos pacius Odetos marazmus. Uztai Raminta man rodos bus superine gydytoja, man ji labai patinka. As lankausi pas G Santariskese ir vis uzmatau Raminta, ji man daug dalyku papasakojo kol su G dirbdavo ir jam asistuodavo. 

Atsakyti

Ta prasme papasakojo gero ar blogo?

Atsakyti

Na ar aš nesuprantu ar kaip čia yra, FT4 norma 0,89-1,76 pmol/L       attachicon.giftyrimai.JPG

 

Tavo tyrimuose šalia parašyta, kad padauginus iš 12,87, gausim pmol/l vienetus, o tie maži skaičiai kažkokiais kitais vienetais.

Tada Tavo atsakymas pagal tuos vienetus, kuriuos aš gaudavau :D yra 16, tai puikus skaičius.
 

Atsakyti

Ačiū, už paaiškinimą pasirodo dar daug ko nežinau :)

Atsakyti
Sakykit ar reikia turėti kompensuojamų vaistų pasą ar receptai jau elektroniniai Santaroje?
Atsakyti
QUOTE(Kamile_xx @ 2017 10 27, 13:14)
Sakykit ar reikia turėti kompensuojamų vaistų pasą ar receptai jau elektroniniai Santaroje?

Man buvo taip, kad sistema neveike, o knygutes namuose neradau. Tai Santariskese poliklinikoje 2 aukste kasoje sumokejus 3 eurus isdave nauja knygute.
Atsakyti
Sveiki,sakykit po punkcija santaroj po kiek laiko isleidzia namo?
Atsakyti

Kada tik atsigaunate po narkozes td ir isleidzia as asmeniskai po 15 jau iseiti norejau.

Atsakyti
Man ne pirmas ivf bet visus dariausi latvijoj,tai ten duoda palata,po punkcijas I ja nuveza ledo ant pilvo deda kai atsigaunI duoda pietus ir tik po pietų namo isleidzia.Tai idomu kaip santaroj viskas vyksta?
Atsakyti
QUOTE(Justuteee @ 2017 11 16, 08:36)
Man ne pirmas ivf bet visus dariausi latvijoj,tai ten duoda palata,po punkcijas I ja nuveza ledo ant pilvo deda kai atsigaunI duoda pietus ir tik po pietų namo isleidzia.Tai idomu kaip santaroj viskas vyksta?



Taip, man Embrions atsibosdavo gulėti kol išleidžia po punkcijos, net po 15 val būdavo, O Santaroje tai labai greitai išleidžia, 11 val buvo punkcija, o pusę pirmos jau mašinoje buvau...
Atsakyti
Sveikos,gal kam reikia Crinone?Per daug parsiveziau is Stambulo.Turiu 15 vnt (dėžutė)-kaina 25 eur.Temoj nesilankau-rasykit i AŽ 4u.gif
Atsakyti

Laba diena,


norėjau pasiteirauti, gal kuri atlikote ar ruošiatės atlikti pagalbinio apvaisinimo procedūrą Santaros vaisingumo centre. Jeigu taip, būčiau labai dėkinga, jei susisiektumėte su manimi asmenine žinute.

Iš anksto ačiū.

Laba, mes planuojame atlikti pas Griciu

Atsakyti