Įkraunama...
Įkraunama...

Santaros vaisingumo centras

QUOTE(Glue @ 2017 10 06, 17:49)
O SK tik 2 IVF kompensuoja. O kazin kaip su IUI?



IUI visiskai nekompensuoja...nei tyrimu, nei konsultaciju....100..100...280....euriuku ir t.t.
Atsakyti
Na,merginos,pasidžiaukit-ar pavyko kažkam IVF Santaroj? ax.gif
Atsakyti

Vakar ispunktavo 10 kiausialasciu, 3 buvo tinkamos, dvi apsivaisino. Ikelimas sestadieni. Taip neramu dabar laukti.

Atsakyti
QUOTE(Vikila @ 2017 10 09, 18:24)
<p>Aš tik galiu savo patirtimi pasidalinti. Nes irgi kreipiausi į Santara nieko nežinodama. Esmė teisingas siuntimas, nes pirmasis mano buvo parašytas "konsultacijai dėl PA", tai liepė išsiimti naują, kad būtų "PA procedūrai". Nes sakė tik su tokiu gali užvesti kortelę kompensuojamai procedūrai. 😉 Sekmės</p>


o jei užrašys konsultacijai , nes realiai man reikia būtent jos, nes nežinom ką daryti toliau. Tai vis tiek rašyti PA procedūrai?
Atsakyti

o jei užrašys konsultacijai , nes realiai man reikia būtent jos, nes nežinom ką daryti toliau. Tai vis tiek rašyti PA procedūrai?

 

Jus pasiskambinkite ir bus aiskiau. Nes mes kai su konkreciu tikslu vaziavom, del proceduros tai mums konkretaus siuntimo reikejo. Nes man su tuo uzvede viena kortele, o kai atveziau tinkama siuntima - nauja. Nes jie be to siuntimo negali uzvesti korteles ir skirti nemokamu tyrimu. 

Bet uz ta pirmaja konsukracija, mes nieko nemokejom.

Atsakyti

Nepatarciau eiti pas Klima. Jis daug metu atidirbo seimos planavimo centre, kur nedare IVF, o tik pastimuliuodavo ir kt privacioje klinikoje atlikdavo IUI. Be to jis daznai viska uzmrsta. Geriau rinktis jau is kt., jie turi praktikos su IVF. 4u.gif

o as lankaus pas Klima  :unsure:  jis labai letas, taciau ziniu bagaza turi. atliko hormonu tyrimus pakartotinai, dabar paskyre ZIV tyrimus. Tikiuos po ju seks IVF. Kad pamirsta tai tikrai, bet jam primeni  ir jau prisimena. as kazkaip tuo dieduku pasitikiu... Jei nepasiseks si karta, tada gal pas kita bandysim. jei isvis bandysim...

man tik labai nepatinka registratores. nu tokios vistos! turejo atlikti triju hormonu tyrimus, tai uzrase tik dviems! turejo registruoti mane ir vyra vizitui, uzregistravo tik mane. dabar kai registravo sekanciam vizitui, sako vietu nebera. sakau man dzin, man gydytojas sake ateit tom ciklo dienom, sako nu gerai, vietu yra, bet as negaliu registruoti, turit eit i bendra registratura. nuejom. ten sako negalim regitruot, turi vaisingumo centras regirstuoti. grizom atgal, tai jau tada mus uzregistrvo jos! kazkaip jau galejo..

Atsakyti

o jei užrašys konsultacijai , nes realiai man reikia būtent jos, nes nežinom ką daryti toliau. Tai vis tiek rašyti PA procedūrai?

tai registruokites ne i vaisingumo centra, o pas santaros ginekologus. su paprastu siuntimu tik ten. nes jei registruosites i  vaisingumo centra su paprastu siuntimu, teks uz vizita susimoketi.

Atsakyti
QUOTE(crazy bee @ 2017 10 13, 12:52)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Glue" data-cid="71684455" data-time="1497932747"><div><p>Nepatarciau eiti pas Klima. Jis daug metu atidirbo seimos planavimo centre, kur nedare IVF, o tik pastimuliuodavo ir kt privacioje klinikoje atlikdavo IUI. Be to jis daznai viska uzmrsta. Geriau rinktis jau is kt., jie turi praktikos su IVF. vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>o as lankaus pas Klima  unsure.gif  jis labai letas, taciau ziniu bagaza turi. atliko hormonu tyrimus pakartotinai, dabar paskyre ZIV tyrimus. Tikiuos po ju seks IVF. Kad pamirsta tai tikrai, bet jam primeni  ir jau prisimena. as kazkaip tuo dieduku pasitikiu... Jei nepasiseks si karta, tada gal pas kita bandysim. jei isvis bandysim...</p><p>man tik labai nepatinka registratores. nu tokios vistos! turejo atlikti triju hormonu tyrimus, tai uzrase tik dviems! turejo registruoti mane ir vyra vizitui, uzregistravo tik mane. dabar kai registravo sekanciam vizitui, sako vietu nebera. sakau man dzin, man gydytojas sake ateit tom ciklo dienom, sako nu gerai, vietu yra, bet as negaliu registruoti, turit eit i bendra registratura. nuejom. ten sako negalim regitruot, turi vaisingumo centras regirstuoti. grizom atgal, tai jau tada mus uzregistrvo jos! kazkaip jau galejo..</p>

Klimas daug metu dirbo Tilto g. Seimos planavimo centre. Ten neatliekami IVF ir jis patirties neturi, todel del pacios proceduros IVF su juo nerizikociau. Eiciau pas tas, kurios ir punkcijas dare ir IVF. Pati lankiausi pas Klima daug metu iki IVF. Tai tik laiko gaisimas su juo.
Atsakyti
QUOTE(Glue @ 2017 10 13, 16:49)
Klimas daug metu dirbo Tilto g. Seimos planavimo centre. Ten neatliekami IVF ir jis patirties neturi, todel del pacios proceduros IVF su juo nerizikociau. Eiciau pas tas, kurios ir punkcijas dare ir IVF. Pati lankiausi pas Klima daug metu iki IVF. Tai tik laiko gaisimas su juo.

Man jis pries daug metu paskyre diagnostine LP,kurios metu jau kitas daktariukstis pazeide man kiauside ir nuo tada joje praktiskai neauga foliai...Rezervas sumazejo per pus..Tos LP visai nebuvo reikalo daryt-nieko nerado,o zala visam gyvenimui..
Atsakyti

na ką gi... mes ir santaros...jau daugiau nei pusmečio bandymas pradėti: tai vizitas nukeliamas, tai atostogos, tai vėl kas nors.. Rezultate turim vykti rytoj (2cd) su gydytoja sutarę, kad ją informuojam iš vakaro, kai prasideda mmm ir pradedam. Šiandien informuoju, tai, pasirodo, neturi vietų, bandyti kitą ciklą :( pliusas - priims kita gydytoja. Tikiuosi pajudėsim ten, kur norisi..

Atsakyti

O pas kokią Jūs gydytoją lankotės?

Atsakyti

O pas kokią Jūs gydytoją lankotės?

buvo O.K., dabar bandysim Baušytę. Nežinau, geriau bus ar ne, bet tikiuosi :)

Atsakyti