Įkraunama...
Įkraunama...

Santaros vaisingumo centras


Papildyta:
QUOTE(paliulaite @ 2017 10 02, 07:58)
&nbsp;<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="LaMona" data-cid="71818517" data-time="1506636302">
Beja, ten dabar tokia info, kad Santarai neteisėtai pinigus už sukūrimą daugiau nei 3 embrionų iš pacientų ėmė. Kas sumokėjo už tai - turi kreiptis su prašymu, kad grąžintų.</blockquote>

&nbsp;

Sveiki,

o kuo reminatis šita info?

Kitame forume mergaitė buvo įkėlusi ats, kurį gavo, kai oficialiai užklausė kodėl iš jos pinigus paėmė. Tame rašte buvo parašyta kreiptis į ligoninės vidaus auditą ar administracihą, kad pinigus grąžintų. Nėra jokio teisės akto, kur būtų parašyta, kad valstybė finansuoja tik 3 embrionų sukūrimą. Todėl ligiška, kad finansuojamame ivf už daugiau nei 3 embrionus pinigai negali būti renkami
Papildyta:
QUOTE(Pelargonija @ 2017 10 03, 16:01)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Pagre" data-cid="71818576" data-time="1506662304">
<div>
<p><strong>Pelargonija</strong>, jeigu tai ka sakot yra taip kaip yra ( neabejoju jumis, tiesiog sakau taip, nes internetas yra erdve kur zmones visko prisneka), tai cia yra didziausia gydytojos/ju nekompetencija, nes vienintelis dalykas ka jie gali kontroliuoti ( neesant spec indikacijoms, kaip labai zemas AMH ir pan) stimuliacijos procese.</p>
<p> </p>
<p>Jeigu jus tiksliai gavot ir laiketes gydytojo nurodymu leistis vaistus tam tikru laiku ir buvote atidziai stebima, tokio dalyko tiesiog negalejo ivykti...Gi ovitrelle ( vadinamieji sprogdukai) vaistai turi aisku veikima valandu tikslumu, kaip taip gali atsitikti is vis...</p>
<p> </p>
<p>Tai yra basiau negu baisu. As tikiu, kad dabar jums ne tas galvoje, bet as asmeniskai, kreipciausi i ligonine ir tikrai nepalikciau sito taip paprastai, nes cia visu pirma yra zalojama moters sveikata, jau net nekalbant apie paichologinius isgyvenimus...</p>
<p> </p>
<p>Bent jau paviesinkit gydytojos pavarde, kad kitos merginos zinotu su kuo turi reikalu...</p>
<p> </p>
<p>SIAUBAS....</p>
</div>
</blockquote>
<p> </p>
<p>Odeta Kazlauskienė, galėčiau priminti jai į akis žiūrėdama.</p>
<p>Paskui pagalvojau, kad galima buvo teisybės ieškoti... tiesiog tikėjausi, gal tie 2 silpni folikulai ką nors nuveiks, gal IUI padės... </p>
<p>O tiesą sakant, kaip aš įrodyčiau, kiek folikulų buvo užaugę, kiek išpunktavo ir kas ten vyko? Diktofono neturėjau. </p>
<p>Už IUI paėmė į kišenę 600 ar 700 Lt, nebeatsimenu. </p>
<p>Sakiau, pamiršiu, bet vis kartais neiškenčiu pareklamuoti jos atsakomybės...</p>
<p> </p>

Kai parašėt, tai iškart supratau, kad čia apie ją. Ji vienintelė tokia ir nepakartohama. Kito tokio gydytojo nėra
Papildyta:
QUOTE(Pagre @ 2017 10 03, 17:24)
<p><strong>Pelargonija</strong>, seip gydytojai turi fiksuoti folikulu skaiciu, punkcijos paskirta data ir laika, vaistu vartojima asmens ligos istorijoje, tai jei kazkas neivyko kaip buvo planuota, ne Jus turit irodyti, o jie turi paaiskinti, bent jau oficialia, kas kodel ir kaip buvo daroma ir kodel toks punkcijos rezultatas. As jau nekalbu apie galutini rezultata, kur jie gali lengvai nusiplauti rankas, nes tas galutinis rezultatas is ties neprognozuojamas.</p>

Turi, tai turi, bet gydytojai daro taip, kaip daro. Aš vk pas v ivf turėjau ir ji man nei folių skaičiaus, nei dydžio nefiksavo. Darė ivf paprastą ir icsi, kiaušialąsčių neporinis skaičius buvo. Tai ivf lape taip sunumeravo embrionus, kad niekas nesuprato kaip ten embriologas darė: paprastu būdu vaisino vieną skaičių, o iš to embrionų gavo kitą skaičių, icsi taikė vienam skaičiui, o iš to embrionų gavo kitą skaičių. (Neaišku kaip vaisinant pvz 2 kiaušialąstes 2 d gauti 3 embrionai). Ir embrionų ląsteles tik trečios d surašė. Vat ir viskas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LaMona: 03 spalio 2017 - 22:32

Pelargonija, seip gydytojai turi fiksuoti folikulu skaiciu, punkcijos paskirta data ir laika, vaistu vartojima asmens ligos istorijoje, tai jei kazkas neivyko kaip buvo planuota, ne Jus turit irodyti, o jie turi paaiskinti, bent jau oficialia, kas kodel ir kaip buvo daroma ir kodel toks punkcijos rezultatas. As jau nekalbu apie galutini rezultata, kur jie gali lengvai nusiplauti rankas, nes tas galutinis rezultatas is ties neprognozuojamas.

Pagre, čia 4 metų senumo nuoskaudos, reikėjo teisybės ieškoti anksčiau.

Gal ir turi gydytojai viską rašyti asmens ligos istorijoje.

8 metus lankiausi VK. 3 stimuliacijos, 6 IUI, 3 IVF. Paskui, kai susiruošiau tęsti kitur, paprašiau nukopijuoti mano informaciją. Po kelių dienų gavau 3 nupezusius lapukus su 3 tyrimais. Nebuvo NIEKO, visai. Gal kažkur gydytojos užrašų knygutėse.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pelargonija: 03 spalio 2017 - 23:49
Pelargonija, nesigraužk dabar labai, sekantis gydytojas tikiuosi nepaves!
Aš irgi galima sakyt nukentėjau VK, nes kiek darė IVF (3) - visi nesėkmingi. Nes viena daktarė atsisėda ir viską sprendžia kaip ką daryt tiesiog iš lempos. Irgi gailiuosi, kad jais pasitikėjau, galvojau kad mano problema, gal niekad ta gleivinė nepastorės, gal nepagulinėju po įkėlimo ar kas.
Net ir statistikos jie jau oficialiai nebesiskelbia smile.gif Turbūt koks 20% geriausiu atveju. Gal kas ir patobulėjo per šituos keletą metų, bet kad pagyrimų vis dar nesigirdi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KriuKriu: 04 spalio 2017 - 07:16
Mano ir apie VK nekokie atsiliepimai. Darant ne pirma IUI, stimuliavo, o kai reikejo suleisti vyro turta, pareiske, kad nedirbs tom dienom, nes sventes ir jei buciau ne viena, tai ateitu i darba, o del vienos neis. Bei siule atlikti viska anksciau, kai foliai dar tikrai nedauge, arba veliau, kai butu per velu...tai teko ieskoti kitos klinikos, kas atliktu procedura laiku.
Atsakyti
QUOTE(Glue @ 2017 10 04, 23:34)
Mano ir apie VK nekokie atsiliepimai. Darant ne pirma IUI, stimuliavo, o kai reikejo suleisti vyro turta, pareiske, kad nedirbs tom dienom, nes sventes ir jei buciau ne viena, tai ateitu i darba, o del vienos neis. Bei siule atlikti viska anksciau, kai foliai dar tikrai nedauge, arba veliau, kai butu per velu...tai teko ieskoti kitos klinikos, kas atliktu procedura laiku.

O man ten iui natūraliame c 3 d iki ov suleido vyro turtą, nes kitomis d gydytoja negalėjo, kadangi kitame padalinyje tomis d dirbo. Tai po poros d nuėjau į kliniką ir kita gydytoja antrą iui padarė, nes folus dar tebebuvo vietoje. Aišku už tą iui pinigus paėmė taip pat. Na, bet čia uūsipliurpėm - gi tema apie Santarą, o mes apie vk pliurpiame ax.gif
Atsakyti
O SK tik 2 IVF kompensuoja. O kazin kaip su IUI?
Atsakyti

Sveikos merginos! Suradau šią temą ir nusprendžiau parašyti, gal kuri patars :) Nesigauna pastoti jau 2 metus, buvau pas kelias ginekologes poliklinikoje. Bet jų žodžiai vis skiriasi ir nieko ypatingo nepasako. Buvau pridavusi hormonų tyrimus. Aišku jie nelabai geri buvo. Išrašė tik OK. Vieną įtarė, kad ovuliacijos nėra, kad man polikistozinės kiaušidės, bet nieko nepasakė ką reikia daryti kad ištirti ar tikrai taip yra. Kita G įtarė, kad man polipas, po to jau nebe, kita sakė kad viskas puiku... Neradau aš savo ginekologo... Todėl norėčiau pasiteirauti ar į Santaros vaisingumo centrą eiti jau su kažkokių tyrimų rezultatais? Ar pirmiau į konsultaciją, o te jau gydytojas pats paskirs reikiamus tyrimus? Eiti su vyru? Jei su siuntimu tai tik pirminė konsultacija nemokama? Daug klausimų, esu pasimetusi, nežinau kur eiti, į ką kreiptis... O taip norisi vaikiuko :( Ačiū už bet kokį atsakyma :)

Atsakyti
QUOTE(DomiEv0704 @ 2017 10 07, 16:35)
<p>Sveikos merginos! Suradau šią temą ir nusprendžiau parašyti, gal kuri patars smile.gif Nesigauna pastoti jau 2 metus, buvau pas kelias ginekologes poliklinikoje. Bet jų žodžiai vis skiriasi ir nieko ypatingo nepasako. Buvau pridavusi hormonų tyrimus. Aišku jie nelabai geri buvo. Išrašė tik OK. Vieną įtarė, kad ovuliacijos nėra, kad man polikistozinės kiaušidės, bet nieko nepasakė ką reikia daryti kad ištirti ar tikrai taip yra. Kita G įtarė, kad man polipas, po to jau nebe, kita sakė kad viskas puiku... Neradau aš savo ginekologo... Todėl norėčiau pasiteirauti ar į Santaros vaisingumo centrą eiti jau su kažkokių tyrimų rezultatais? Ar pirmiau į konsultaciją, o te jau gydytojas pats paskirs reikiamus tyrimus? Eiti su vyru? Jei su siuntimu tai tik pirminė konsultacija nemokama? Daug klausimų, esu pasimetusi, nežinau kur eiti, į ką kreiptis... O taip norisi vaikiuko verysad.gif Ačiū už bet kokį atsakyma smile.gif
</p>


Santaruose padarys tyrimus. Bet nžn ar nemokamai. Dėl viso ko pasiimkite iš savo gydytojos siuntimą. Gal kitos mergaitės parašys ar kompensuojami patys pirmieji tyrimai. Bet jūs neškitės viską, ką jums jau buvo ištyrę. Gal bus aiškiau. Vyro reikės, nes ir jo turtą turės tirti. Vyras po 2-3d susilaikymo iki tyrimo turi būti. O jūs į tėvųdarželį nueikite į temą viskas apie stimuliacijas, iui ir ivf - ten labai aktyviai visais tais klausimais mergaitės bendrauja
Atsakyti

Ateikite i tevu darzeli:) jum patars daugiau merginu o as siulau registruotis i santara ir pasiimti siuntima bet turi buti siuntime parasyta siunciama del pagalbinio apvaisinimo o td jie pasakys ka jums daryti ir as viskas bus kompensuojam:) 

Atsakyti

Aš tik galiu savo patirtimi pasidalinti. Nes irgi kreipiausi į Santara nieko nežinodama. Esmė teisingas siuntimas, nes pirmasis mano buvo parašytas "konsultacijai dėl PA", tai liepė išsiimti naują, kad būtų "PA procedūrai". Nes sakė tik su tokiu gali užvesti kortelę kompensuojamai procedūrai. Bet mes kreipėmės po 8 metų laukimo ir 4 nesėkmingų IUI. Nevaisingumo priežastis neaiški. Tai mums iškarto pasakė, kad nėra ko žaisti daugiau reikia daryti IVF.  Visi tyrimai nemokami, tik už bakterijų teko mokėti, ir vyro spermogramą darėm kitur.  Rugpjūčio 29 buvo pirma konsultacija, trečiadienį numatyta punkcija.  Jūs drąsiai skambinkite jiems 861852320 nes sesutes superinės. Atsakys jums į visus klausimus. Ir užregistruos turbūt greičiau nei per sergu.lt 😉 Sekmės

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vikila: 09 spalio 2017 - 17:26

Pas ka lankotes?

Atsakyti

Pradejau pas gyd. Andre. Bet taip gavosi, kad dabar pas gyd. Raminta 

Atsakyti