Įkraunama...
Įkraunama...

Santaros vaisingumo centras

QUOTE(jurgits @ 2017 09 19, 14:57)
<p>Aš siūlau Jums luktelti, ir palaukti kol gydytojas paskirs ir pasakis tiksliai kada tą tyrimą atlikti, beto tik jie gali normaliai pakomentuoti ar geras rezultatas ar ne, nes mūsų pačių interpretacijos nebūna teisingos, kalbu iš patirties, nes visi tyrimai nėra pigus dalykas, o jei dar perdaryt daug kartų...aš šį tyrimą dariau north way klinikoj, nes santariškėse neturėjo to antigeno...beto kad ir pažiūrėkit tyrimų kainas, palyginkite, nes skirtumas didelis būna, čia man gydytoja patarė...</p>

Taip..pas mus Lietuvoje kol sulauksi kada gyd patars...padare ne viene IVF, augo mazai foliu...kol pati neissiaiskinau kodel, o vis didino vaistu stimuliuojamu doze...o pasirode AMH zemas ir kuausides nereagavo i stimuliacijas. Tai kiekvienai g.b. skirtinga situacija, pasitarti visad su gyd reikia.
Atsakyti

As manau blogiau nebus jei pasidarysiu kiek maciau ne milijonus kainuoja tas tyrymas ir pati geriau jausiuos

Atsakyti

Sveikos, merginos, vis paskaitau Jūsų forumą, nors gal kažką ir praleidau, bet nerandu sau atsakymo. Kaip patekti į santaros vaisingumo centrą? Mes jau daugiau kaip 2 metai bandome pastatoti, nebeištvėrėm, nuėjom į Bogdanskienės vaisingumo centrą. Pradėjo daryti tyrimus. Vyrui atrodo viskas gerai, dabar su manimi daro tyrimus. Apžiūrėjo, šią savaitę kraujo tyrimą paėmė. Bet galvoju gal padariau klaidą? Gal iškart į Santaros vais. centrą reikėjo eiti? Nes kiek suprantu tas pats gydytojas pas kurį einame mes dirba ir ten (Gricius). Jeigu galite, patarkite :) Būčiau labai dėkinga :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo geltonapiene: 20 rugsėjo 2017 - 19:47

Nueinat pas seimos daktare arba ginekologa ir paprasot siuntima bet jis galioja 1 men tai per ta laika turit papulti pas daktarus

Atsakyti

Bet siuntimas gal galioja tik Vilniaus apskrities, nes aš esu iš Utenos,kur benueičiau turiu mokėti...tad iš pat pradžių per sergu.lt užsirašiau pas Jatužienę ir viskas pakonsultavo, tyrimus paemė, patyrė ir už viską susimoki, ir liepė kreiptois pas endikrinologą be siuntimo, dabar antrą kartą važiuosiu pas endikrinologą tai išsiiaiškinau kad man siuntimas ir tai negaliotų, nes mano yra Panevėžio ligonių kasos, o ne Vilniaus...

Atsakyti

Bet siuntimas gal galioja tik Vilniaus apskrities, nes aš esu iš Utenos,kur benueičiau turiu mokėti...tad iš pat pradžių per sergu.lt užsirašiau pas Jatužienę ir viskas pakonsultavo, tyrimus paemė, patyrė ir už viską susimoki, ir liepė kreiptois pas endikrinologą be siuntimo, dabar antrą kartą važiuosiu pas endikrinologą tai išsiiaiškinau kad man siuntimas ir tai negaliotų, nes mano yra Panevėžio ligonių kasos, o ne Vilniaus...

Atsakyti

As pati esu irgi is kito miesto ir man siuntimas galioja ir kompensacija gausiu bet jums turi skirti gydyma ivf kad tyrimai butu nemokami 

Atsakyti
QUOTE(jurgits @ 2017 09 21, 09:07)
<p>Bet siuntimas gal galioja tik Vilniaus apskrities, nes aš esu iš Utenos,kur benueičiau turiu mokėti...tad iš pat pradžių per sergu.lt užsirašiau pas Jatužienę ir viskas pakonsultavo, tyrimus paemė, patyrė ir už viską susimoki, ir liepė kreiptois pas endikrinologą be siuntimo, dabar antrą kartą važiuosiu pas endikrinologą tai išsiiaiškinau kad man siuntimas ir tai negaliotų, nes mano yra Panevėžio ligonių kasos, o ne Vilniaus...</p>


O kas Jums sakė, kad siuntimas negalioja? Rugpjūčio mėn. duomenimis, Panevėžio TLK yra pasirašiusi sutartį su Santaros klinika. Todėl visoms pacientiems iš Panevėžio TLK teritorijos Sataros klinikoje turi būti nemokama, kaip ir kitoms pacientėms. Santaros klinikos yra pasirašiusi sutartį su visomis TLK.

Gal registravotes mokamai gydytojo akušerio ginekologo konsultacijai?

Nes kaip ir rašė Donciuxxxx siuntimas turi būti IVF gydymui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo papūgiukė: 21 rugsėjo 2017 - 11:33

Na aš tyriausi birželį-liepą, tad dar buvo nepasirašyta sutartis, o kitas dalykas, mane kiek tyrė mano vietiniai gydytojai sakė su manim viskas čiki, laukti, bet deja aš jų nepaklausiau....tad kad jie mane siųstų IVF gydymui čia yra be šansų... pas endikrinologę tyriuosi Karoliniškių poliklinikoj, tai jie ir paaiškino, kodėl mokama, nes jie tikriausiai nepasirašę su Panevėžio TLK

Atsakyti
QUOTE(jurgits @ 2017 09 21, 13:22)
<p>Na aš tyriausi birželį-liepą, tad dar buvo nepasirašyta sutartis, o kitas dalykas, mane kiek tyrė mano vietiniai gydytojai sakė su manim viskas čiki, laukti, bet deja aš jų nepaklausiau....tad kad jie mane siųstų IVF gydymui čia yra be šansų... pas endikrinologę tyriuosi Karoliniškių poliklinikoj, tai jie ir paaiškino, kodėl mokama, nes jie tikriausiai nepasirašę su Panevėžio TLK</p>

Tai gal galima kreiptis i SK be siuntimo, pirma konsultacija lyg yra mokama, o kitos nemokamos ax.gif nors jei nera sutarties, del ko labai abejuoju, tuomet ir kt mokama...bet tikrai paskambinti galima ir paklausti SK.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Glue: 22 rugsėjo 2017 - 05:45

Man baisu skaityti, kad net Santarose neskiria tokiu tyrimu kaip AMH ( apie privacias jau tyliu, nes pati ta patyriau), bet sitas tyrimas is ties svarbus ir jums darydami nesekmingas stimuliacijas gali rezerva taip istustinti, kad paskui nebus ka daryti, jei jusu pvz AMH yra zemas.

 

plius su zemu AMH turi atitinkamai pritaikyti stimuliacijos protokola ir pati stimuliacija buna daug sudetingesne, nes neauga foliai arba ju mazai buna.

 

AMH nepasididina. Moteris gimsta su x kiausialasciu skaiciumi visam gyvenimui.

 

Gydytojais tikrai reik pasitiketi, bet jus ir pacios domekites kas su jumis daroma, nes LT gydytojai sitoje srityje dar turi daug ko ismokti.

 

As labai dedu dideles viltis i Santaras ir sergu uz likimo drauges. 

 

Sekmes Jums visoms!

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pagre: 22 rugsėjo 2017 - 06:29
Man įdomu, kas darosi IVF Santaros klinikoj, ar folikulų auginimo eigoj kas keletą dienų pacientei ima kraują, tiria hormonus? Ar tiktai iš vaizdo ekrane - pasižiūrėję echoskopu nurodo gonalio ir estrogenų dozes? Gal visgi gydymas patobulėjo į gera.
Atsakyti