Įkraunama...
Įkraunama...

Santaros vaisingumo centras

O geras aš pas Jatužienę lankiausi ir mes lapkričiui su ja suplanavom IUI. Tai ji visai Santarose nebedirba ar kaip?

Atsakyti
QUOTE(Donciuxx @ 2017 09 18, 15:02)
<p>Aga noretusi jau laimingu istoryju isgirsti  biggrin.gif  as asmeniskai  pakliuvau pas griciu, odeta atsisake mane gydyti nes jau nebepajegi ,o vaziavau pas jatuziene o pasirodo atvaziavau i suzinojau ka ji nebedirba o niekas manes neinformavo  tada labai supykom su vyru ir sesute paklause ar gricus priims ir jis sutiko smile.gif </p>

O kodel Odeta atsisake? Koka jusu situacija?
Atsakyti

O geras aš pas Jatužienę lankiausi ir mes lapkričiui su ja suplanavom IUI. Tai ji visai Santarose nebedirba ar kaip?

Nebedirba ir nebedirbs ten , man irgi sokas buvo ir niekas neinformavo ka nebedirbs

Atsakyti

O kodel Odeta atsisake? Koka jusu situacija?

Na ji kaip sake labai daug turi darbo ir bus nebepajegi padaryti ivf, o man nustatyta 1-2 stadijos endometrijoze ir neaiskus nevaisingumas 8 m kai nepastoju

Atsakyti
QUOTE(Donciuxx @ 2017 09 18, 16:03)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Glue" data-cid="71803328" data-time="1505737582"><div><p>O kodel Odeta atsisake? Koka jusu situacija?</p></div></blockquote><p>Na ji kaip sake labai daug turi darbo ir bus nebepajegi padaryti ivf, o man nustatyta 1-2 stadijos endometrijoze ir neaiskus nevaisingumas 8 m kai nepastoju</p>

O tai per tuos metus banded IUI, IVF? Koks Antimiulerio hormnas?
Atsakyti

Bamdeme 2 iui o ivf bus pirmas santaros klinikoje buvo atlikta labaraskopija nieko blogo nerado tik kad auga cistos, miomos, o apie toki hormona pirma karta girdziu papasakokite placiau?

Atsakyti
QUOTE(Donciuxx @ 2017 09 19, 09:45)
<p>Bamdeme 2 iui o ivf bus pirmas santaros klinikoje buvo atlikta labaraskopija nieko blogo nerado tik kad auga cistos, miomos, o apie toki hormona pirma karta girdziu papasakokite placiau?</p>

AMH - tai hormonas, atspindintis kiaušidžių rezervą.
Atsakyti

AMH - tai hormonas, atspindintis kiaušidžių rezervą.

Kur ji galima pasidaryti? Ir kaip jis daromas?

Atsakyti
QUOTE(Donciuxx @ 2017 09 19, 10:52)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Glue" data-cid="71804458" data-time="1505806443"><div><p>AMH - tai hormonas, atspindintis kiaušidžių rezervą.</p></div></blockquote><p>Kur ji galima pasidaryti? Ir kaip jis daromas?</p>

Is venos krauja ima, pagooglinkit, tikrai laboratorijos daro, mokamas tyrimas. Dariausi seniai grybo g. Bet dabar lyg yra kur pugiau ir greiciau padaro. 😉
Atsakyti

Is venos krauja ima, pagooglinkit, tikrai laboratorijos daro, mokamas tyrimas. Dariausi seniai grybo g. Bet dabar lyg yra kur pugiau ir greiciau padaro. 😉

Jezau kaip gerai ka jus esat:))) paprotinat  reikes butinai pasidaryti bet kiek skaiciau ka geriausia darytis 3-5d ciklo o jus kokiom dienom daret?

Atsakyti
QUOTE(Donciuxx @ 2017 09 19, 12:55)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Glue" data-cid="71804582" data-time="1505810346"><div><p>Is venos krauja ima, pagooglinkit, tikrai laboratorijos daro, mokamas tyrimas. Dariausi seniai grybo g. Bet dabar lyg yra kur pugiau ir greiciau padaro. 😉</p></div></blockquote><p>Jezau kaip gerai ka jus esat:))) paprotinat  reikes butinai pasidaryti bet kiek skaiciau ka geriausia darytis 3-5d ciklo o jus kokiom dienom daret?</p>

Nesvarbu kuria diena, galima bet kuria 😉
Atsakyti

Aš siūlau Jums luktelti, ir palaukti kol gydytojas paskirs ir pasakis tiksliai kada tą tyrimą atlikti, beto tik jie gali normaliai pakomentuoti ar geras rezultatas ar ne, nes mūsų pačių interpretacijos nebūna teisingos, kalbu iš patirties, nes visi tyrimai nėra pigus dalykas, o jei dar perdaryt daug kartų...aš šį tyrimą dariau north way klinikoj, nes santariškėse neturėjo to antigeno...beto kad ir pažiūrėkit tyrimų kainas, palyginkite, nes skirtumas didelis būna, čia man gydytoja patarė...

Atsakyti