Įkraunama...
Įkraunama...

Picasa programa

QUOTE(*MONAMI* @ 2007 02 28, 14:34)
paaiškink,nes pas mane tai nėra jokių fokus g.gif
turiu picasa2

na, kai pasirenki nuotrauka is albumo, spaudi 2 kartus (kairiuoju klavisu) ir foto padideja. tuomet efektai ir ten, apacioje centruoti nespalvota 4u.gif tikiuosi padejau 4u.gif
o as turiu klausima: kaip pakeisti koliaze nuotrauku issidestyma?
Papildyta:
ir dar paklausiu: kam skirtos tos "raudonos akys"? jos man piesini/nuotrauka zalia padaro g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dutti_Kra @ 2007 03 01, 11:18)
na, kai pasirenki nuotrauka is albumo, spaudi 2 kartus (kairiuoju klavisu) ir foto padideja. tuomet efektai ir ten, apacioje centruoti nespalvota 4u.gif  tikiuosi padejau 4u.gif
o as turiu klausima: kaip pakeisti koliaze nuotrauku issidestyma?
Papildyta:
ir dar paklausiu: kam skirtos tos "raudonos akys"? jos man piesini/nuotrauka zalia padaro g.gif

thumbup.gif thumbup.gif pavyko bigsmile.gif
user posted image

o raudonos akys,tai jei foto raudonom akim pažymi tą raudonumą ir nuima,bet man tada padaro ryškias baltas arba žalias g.gif
Atsakyti
kol kas tik sugebėjau raudonas akis nuimti, daugiau jokių šposų nerandu biggrin.gif
ar galima iškirpti nereikalingus daiktus-pvz. kokią nors kėdę ar megztinį numestą biggrin.gif radau kad galima apkarpyti, bet jei šalia žmogaus kas nonrs nereikalingą, ar galima tiesiog ištrinti nuotraukoj?
Atsakyti
*MONAMI* dziugu, kad pavyko biggrin.gif
greja man irgi idomu g.gif ar galima?
ir beje, del koliazu, padekit kas nors, nes man kaip uzfiksuotai tik vienaip ir ne kitaip doh.gif
Atsakyti
QUOTE(greja @ 2007 03 01, 14:24)
ar galima iškirpti nereikalingus daiktus-pvz. kokią nors kėdę ar megztinį numestą biggrin.gif radau kad galima apkarpyti, bet jei šalia žmogaus kas nonrs nereikalingą, ar galima tiesiog ištrinti nuotraukoj?

dėja ne... gali tik apkirtpi krastus paliekant viena objekta.
tokiam darbui jau ši programa per silpna.

QUOTE(Dutti_Kra @ 2007 03 02, 00:33)
ir beje, del koliazu, padekit kas nors, nes man kaip uzfiksuotai tik vienaip ir ne kitaip  doh.gif

tu koliaza turi uomeni iš 4 ar 9 nuotrauku?? jei taip tai uzdedi pepe ant nuotaraukos, nuspaukus kairi migtuka patempi nuotrauka i kita vieta, tada nuotraukos susikeičia vietom. žaidi tol, kol randi tinkama varianta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dzeine @ 2007 03 02, 10:39)
tu koliaza turi uomeni iš 4 ar 9 nuotrauku?? jei taip tai uzdedi pepe ant nuotaraukos, nuspaukus kairi migtuka patempi nuotrauka i kita vieta, tada nuotraukos susikeičia vietom. žaidi tol, kol randi tinkama varianta  mirksiukas.gif


taip, kur pvz- is 2-4 foto, bet nelabai teisingai klausima supratai: as moku apkeisti vietomis nuotraukas bet pvz kaip cia:
user posted image
viena foto auksciau, kita zemiau. Noriu paklausti, ar imanoma ir kaip, sakykym ta apatine nuotrauka pakelti i virsu? ne vietomis pakeisti, o padaryt taip, kad jos abidvi butu virsuje ax.gif
is anksto dekui uz pagalba
Atsakyti
čia vadinas "nuotrauku kruva" bet dėja, jos ir man nesilygina, tik vietom keičias... vadinas taip turi buti ax.gif
Atsakyti
skaidriu rodyma picasoj mėginot darytis??
Labai graziai rodo, tik skaidriu MB labai dideli gaunas doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzeine: 04 kovo 2007 - 14:30
QUOTE(dzeine @ 2007 03 02, 12:33)
čia vadinas "nuotrauku kruva" bet dėja, jos ir man nesilygina, tik vietom keičias... vadinas taip turi buti  ax.gif

kazkaip pas mane tai, ka idejo cia Dutti_Kra koliazu vadinas g.gif o "nuotrauku kruva" tik koliazu tipas blush2.gif bet, ne tame esme.... na gaila, kad tokios galimybes si programa neturi (delioti nuotraukas pagal save) nors pas mane kaip kompui "uzplaukia": kartais vienaip, kartais kitaip delioja g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Enimdreja: 04 kovo 2007 - 16:46
QUOTE(Enimdreja @ 2007 03 04, 17:44)
kazkaip pas mane tai, ka idejo cia Dutti_Kra koliazu vadinas g.gif o "nuotrauku kruva" tik koliazu tipas blush2.gif  bet, ne tame esme.... na gaila, kad tokios galimybes si programa neturi (delioti nuotraukas pagal save) nors pas mane kaip kompui "uzplaukia": kartais vienaip, kartais kitaip delioja g.gif

tu teisi, netaip išsireiškiau... blush2.gif
Lietuviska picaso kai turėjau, daug graziau nuotraukas išdėliodavo (kruvoj)
Atsakyti
kaip su sia programa uzdet remelius? ax.gif g.gif
ar neimanomA to padaryti? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Enimdreja @ 2007 04 01, 15:26)
kaip su sia programa uzdet remelius? ax.gif  g.gif
ar neimanomA to padaryti? unsure.gif

ne, neimanoma schmoll.gif

bet uztat filmukas koks geras gaunas thumbup.gif
Atsakyti