Įkraunama...
Įkraunama...

Picasa programa

[quote=dzeine,2007 02 20, 18:08]
o kur ta galerija yra g.gif turiu gmailo dezute, bet nieko apie tai nezinau blush2.gif PAPASAKOKIT kas naudojatės ax.gif

Sveika, pabandysiu paaiškint.Dabar pažiurėjau pas save. Vieno žodžio ieik į Gmail ir paspausk Neišsiųsti juodraščiai.Po lentelę yra tipo reklama Kad Jus galite sukurti nemokamai foto..... paspausk ir toliau daryk tą ką lėps.Gali pasirinkt lietuvių kalba. Norėjau padėt,tai gal paviko nežinau.
Atsakyti
[quote=krita,2007 02 20, 18:20]
[quote=dzeine,2007 02 20, 18:08]
o kur ta galerija yra g.gif turiu gmailo dezute, bet nieko apie tai nezinau blush2.gif PAPASAKOKIT kas naudojatės ax.gif

Sveika, pabandysiu paaiškint.Dabar pažiurėjau pas save. Vieno žodžio ieik į Gmail ir paspausk Neišsiųsti juodraščiai.Po lentelę yra tipo reklama Kad Jus galite sukurti nemokamai foto..... paspausk ir toliau daryk tą ką lėps.Gali pasirinkt lietuvių kalba. Norėjau padėt,tai gal paviko nežinau.
[/quote]
štai ką man rodo,tai ką spausti,nes nėra neišsiusti juodraščiai g.gif
user posted image
Atsakyti
O paspausk kur Visi laiškai ir dabar pas mane jau ten
Atsakyti
nu vistiek nerandu blush2.gif fool.gif
Atsakyti
QUOTE(dzeine @ 2007 02 20, 17:08)
o kur ta galerija yra  g.gif turiu gmailo dezute, bet nieko apie tai nezinau  blush2.gif PAPASAKOKIT kas naudojatės  ax.gif

Nesupratau ko tu ieškai g.gif pačios picasa programos?
Atsakyti

QUOTE(jurguliukas @ 2007 02 22, 17:14)
Nesupratau ko tu ieškai  g.gif pačios picasa programos?


va sito, kad is pikaso galima talpint i galerija gmaile ax.gif
QUOTE(valkata @ 2006 11 04, 01:06)
Ir dar vos nepamiršau. Jei turite susikūrę gmail pašto dėžutę, tai galite labai lengvai ten pasidaryti ir nuotraukų galeriją, o nuotraukas į tą galeriją galima talpinti tiesiai iš Pikasos (Gmail ir Pikasa ira tų pačių Google produktai). Labai patogu.
Pasiūlymas nuotraukų mažinimą daryti su fotošopu man panašus į pasiūlymą šaudyti į žvirblius iš patrankos.


g.gif
Atsakyti
QUOTE(dzeine @ 2007 02 22, 16:31)
va sito, kad is pikaso galima talpint i galerija gmaile  ax.gif
g.gif

va būtent šito aš nežinau, norėčiau sužinot. Taip kaip tau prieš tai pasakojo paveikslėlio pagalba aš pačią programą atsisiunčiau.
Atsakyti
QUOTE(dzeine @ 2007 02 22, 16:31)
va sito, kad is pikaso galima talpint i galerija gmaile  ax.gif
g.gif


Taip, dabar katik mėginau foto persiuntima i gmaila. http://picasaweb.goo...380006531231618

Darosi paprastai, pažymi kokia nors foto ir desinio klavišo meniu išsirenki punkta - siusti i web albuma. Sekanciame meniu pasirenkame kurti albuma(ar panasiai)Toliau reikia tik sekti nurodymus. Nemokamai duoda 250MB vietos foto albumams.
Atsakyti
QUOTE(Taktas @ 2007 02 22, 18:36)
Darosi paprastai, pažymi kokia nors foto ir desinio klavišo meniu išsirenki punkta - siusti i web albuma.  Sekanciame meniu pasirenkame kurti albuma(ar panasiai)Toliau  reikia tik sekti nurodymus. Nemokamai duoda 250MB vietos foto albumams.

nėra tokio punkto verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(dzeine @ 2007 02 22, 18:40)
nėra tokio punkto  verysad.gif

pas mane irgi nėr g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguliukas @ 2007 02 22, 19:06)
pas mane irgi nėr  g.gif

O apačioje irgi nera knopkės web-album or panašiai, priklausomai kokia kalba instaliuota
Atsakyti
QUOTE(Taktas @ 2007 02 22, 19:28)
O apačioje irgi nera knopkės web-album or panašiai, priklausomai kokia kalba instaliuota

Štai kaip atrodo bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti