Įkraunama...
Įkraunama...

Picasa programa

Tai va, kad rėmėlių turbūt ir negalima su šia programa padaryti blush2.gif wub.gif verysad.gif
Atsakyti
Norėčiau paklausti, ar galima iš picasa el. paštu siųsti nuotraukas . Esu prisijungusi prie gmail . Kada bandau siųsti, tai man atsiranda užrašas, kad prisijungti prie interneto, nors jau prisijungusi. Paaiškinkit, kaip daryti.Gal aš ne taip ką darau.Ar reikia prieš siunčiant sumažinti nuotraukas ? Kaip tai padaryti ? Klausimų milijonai . blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(KAMANĖ @ 2007 01 31, 14:26)
Norėčiau paklausti, ar galima iš picasa el. paštu siųsti nuotraukas . Esu prisijungusi prie gmail . Kada bandau siųsti, tai man atsiranda užrašas, kad prisijungti prie interneto, nors jau prisijungusi. Paaiškinkit, kaip daryti.Gal aš ne taip ką darau.Ar reikia prieš siunčiant sumažinti nuotraukas ? Kaip tai padaryti ? Klausimų milijonai . blush2.gif

Siųsti galima, tik nuotraukos neturi viršyt 10 MB. Prieš siusdama iškart po nuotraukom matysi kiek jos užima vietos (ten kur rašo datą jų numerį). Man dažnai siunčias apie 8 nuotraukas. Man tik vieną kartą prašė prisijungti, tai įrašai vartotoją ir slaptažodį tokį pat kaip gmail.
Atsakyti
bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif programa,atsisiunčiau ir jau žaidžiu su foto thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti

Na niekas nesigauna man su nuotraukų siuntimu iš Picaso.Kažko neleidžia ir viskas. verysad.gif Gal galit smulkiai paaiškinti, kaip jūs darot. ax.gif
Atsakyti
Man šita programa irgi super thumbup.gif nes iš manęs kompiuteit tai doh.gif , bet užtat nuotraukas susitvarkau be vargo thumbup.gif
Atsakyti
Perskaičiau visą temą, tai dabar labai faina su tom nuotraukytėm biggrin.gif
Atsakyti
man kazkodel tik rusu kalba duoda unsure.gif
Atsakyti
sveikos. turiu ir as viena problemele:
neseniai parsisiunciau picasa2, tai noriu paklausti: man koliazus darant kompiuteris pats nustato issidestyma (pvz kaip cia)
user posted image
as zinau, kad galima nuotraukas "deliot" kaaip pats nori, bet nezinau kaip! ax.gif to ir noriu paklausti. Man sake, kazkaip su pele stumti, bet nuotraukos tik vietomis apsikeicia blush2.gif tad jei padesite- busiu labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Enimdreja: 15 vasario 2007 - 20:20
QUOTE(valkata @ 2006 11 04, 01:06)
Pasižymėk nuotraukas, kurias nori mažinti ir tada spausk mygtuką „Eksportuoti“ (apačioje jis yra). Ten paklaus kokio dydžio nuotrauką daryti ir kaip smarkiai ją suspausti. Tik atkreipkit dėmesį kur bus sudėtos eksportuotos nuotraukos, o tai paskui klausinėsit kur tos sumažintos nuotraukos smile.gif

Šiaip yra vienas niuansas su Pikasa, kurį, manau, verta žinoti ir suprasti.

Pikasa niekada nekeičia jūsų originalaus paveiksliuko failo. Jis lieka grynai toks, koks buvo suskurtas fotoaparate. Dėl to, pataisę nuotrauką Pikasoj ir norėdami ją kur nors nusikopijuoti, nunešti į fotolaboratoriją padaryti ir t.t., privalote daryti eksportą, tada bus sukurtas naujas failas su visais pataisymais.

Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad tai tik bereikalingas papildomas žvilgsnis, bet yra vienas milžiniškas pliusas: galite Pikasoj eksperimentuoti kaip tik norite, jūs niekada nesugadinsite nuotraukos ir visąlaik galėsite atstatyti visus pakeitimu.

Mano galva Picasa yra ideali programa tam, kas nenori paromis sėdėti prie kompo mokindamasis kaip reikia naudotis fotošopais ir pan.

Ir dar vos nepamiršau. Jei turite susikūrę gmail pašto dėžutę, tai galite labai lengvai ten pasidaryti ir nuotraukų galeriją, o nuotraukas į tą galeriją galima talpinti tiesiai iš Pikasos (Gmail ir Pikasa ira tų pačių Google produktai). Labai patogu.
Pasiūlymas nuotraukų mažinimą daryti su fotošopu man panašus į pasiūlymą šaudyti į žvirblius iš patrankos.

ačiū už patarimus kaip sumažinti, vis galvojau kaip reikia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(KAMANĖ @ 2007 01 31, 21:45)
Na niekas nesigauna man su nuotraukų siuntimu iš Picaso.Kažko neleidžia ir viskas. verysad.gif Gal galit smulkiai paaiškinti, kaip jūs darot. ax.gif

Reikia turėti susikonfigūravus OutlookExpress'o pašto programą.
Atsakyti
QUOTE(valkata @ 2006 11 04, 01:06)
Ir dar vos nepamiršau. Jei turite susikūrę gmail pašto dėžutę, tai galite labai lengvai ten pasidaryti ir nuotraukų galeriją, o nuotraukas į tą galeriją galima talpinti tiesiai iš Pikasos (Gmail ir Pikasa ira tų pačių Google produktai).

o kur ta galerija yra g.gif turiu gmailo dezute, bet nieko apie tai nezinau blush2.gif PAPASAKOKIT kas naudojatės ax.gif
Atsakyti