Įkraunama...
Įkraunama...

Picasa programa

QUOTE(jurguliukas @ 2006 12 14, 17:59)
doh.gif Ne taip supratau. Man ir gi būtų įdomu sužinoti kokie tie triukai. Aš tik radau kaip pasidaryti koliažą, ekrano užsklandą, plakatą, darbastalį. O ką dar galima padaryti  g.gif

irnesakyk.gif
tai tadu lauksim-kas daugiau išmano apie tai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(eveneir @ 2006 12 14, 18:09)
irnesakyk.gif
tai tadu lauksim-kas daugiau išmano apie tai  mirksiukas.gif

biggrin.gif teisingai, lauksim. Dar įdomu ar koleže galima apipavidalinimą daryti įvairesnį pvz. su gėlytėm, širdelėm ir t.t. ar tik balto lapo forma g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurguliukas: 14 gruodžio 2006 - 18:10
QUOTE(jurguliukas @ 2006 12 14, 17:59)
doh.gif Ne taip supratau. Man ir gi būtų įdomu sužinoti kokie tie triukai. Aš tik radau kaip pasidaryti koliažą, ekrano užsklandą, plakatą, darbastalį. O ką dar galima padaryti  g.gif
Na, dar galima padaryti filmą, bet... nors ir galima pasirinkti kelis filmo dydžius ir laiką tarp nuotraukų, tačiau filmas tikrai ne pats geriausias, nors staigmenai tikrai tinka... Blogumas tame, kad rodoma daugiausiai centrinė nuotraukos dalis (nžn, ar aiškiai parašiau).
Atsakyti
QUOTE(ruci @ 2007 01 18, 14:58)
Na, dar galima padaryti filmą, bet... nors ir galima pasirinkti kelis filmo dydžius ir laiką tarp nuotraukų, tačiau filmas tikrai ne pats geriausias, nors staigmenai tikrai tinka... Blogumas tame, kad rodoma daugiausiai centrinė nuotraukos dalis (nžn, ar aiškiai parašiau).

bigsmile.gif sudominai, prašau smulkiai papasakot kaip tą filmuką kurti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguliukas @ 2007 01 18, 16:38)
bigsmile.gif  sudominai, prašau smulkiai papasakot kaip tą filmuką kurti  ax.gif
drinks_cheers.gif thumbup.gif 4u.gif
Pasirenki nuotraukas, pažymi jas "Laikyti" user posted image
eini į meniu punktą "Sukurti" user posted image,
renkies "Filmas" user posted image,
tada pasirenki parametrus: "Delsimas tarp nuotraukų" bei "Filmo dydis" user posted image,
paspaudi "Gerai",
tada pasirenki "Video Compression" ir OK user posted image.
Tada programa generuoja filmuką ir atidaro katalogą, kuriame jis užsaugomas.Sorry, kad paveiksliukai tokie dideli blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ruci: 18 sausio 2007 - 16:42
QUOTE(ruci @ 2007 01 18, 16:41)
drinks_cheers.gif  thumbup.gif  4u.gif
Pasirenki nuotraukas, pažymi jas "Laikyti" user posted image
eini į meniu punktą "Sukurti" user posted image,
renkies "Filmas" user posted image,
tada pasirenki parametrus: "Delsimas tarp nuotraukų" bei "Filmo dydis" user posted image,
paspaudi "Gerai",
tada pasirenki "Video Compression" ir  OK user posted image.
Tada programa generuoja filmuką ir atidaro katalogą, kuriame jis užsaugomas.Sorry, kad paveiksliukai tokie dideli  blush2.gif  ax.gif


Labai ačiū, jau sukūriau filmuką, viskas labai thumbup.gif Gal dar žinai kokių funkcijų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguliukas @ 2007 01 18, 21:29)
Labai ačiū, jau sukūriau filmuką, viskas labai  thumbup.gif  Gal dar žinai kokių funkcijų  ax.gif
thumbup.gif Džiaugiuos,kad patiko. Kol kas dar nežinau ax.gif , nes tik šiandien šią programą suinstaliavau... blush2.gif Jei dar ką rasiu, tai parašysiu smile.gif O šiaip koliažams daryti (kas mane labiausiai domino) dar naudojama Corel SnapFire, bet aš jos dar nebandžiau...
Atsakyti
QUOTE(ruci @ 2007 01 18, 21:24)
  thumbup.gif Džiaugiuos,kad patiko. Kol kas dar nežinau  ax.gif , nes tik šiandien šią programą suinstaliavau...  blush2.gif Jei dar ką rasiu, tai parašysiu smile.gif O šiaip koliažams daryti (kas mane labiausiai domino) dar naudojama Corel SnapFire, bet aš jos dar nebandžiau...

Corel SnapFire atskira programa ar įeina į picasą g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguliukas @ 2007 01 18, 23:02)
Corel SnapFire atskira programa ar įeina į picasą  g.gif
Atskira. Viena mama rekomendavo, tai šiandien išbandysiu smile.gif

Papildyta:
QUOTE(Ddoovviillėė @ 2006 11 02, 19:42)
Nu jau faina šita programa.Neįsivaizduoju nuotrauku be jos.Net baisiausios kokybės nuotraukas pataiso.Ir visokiu triukų galima padaryti.Man tai ji labai tiko, o dar fotkėms uždedu rėmelius tai iš vis thumbup.gif  thumbup.gif
Nerandu rėmelių nors tu ką - gal kas galit padėti?
Atsakyti
QUOTE(ruci @ 2007 01 19, 08:18)
Atskira. Viena mama rekomendavo, tai šiandien išbandysiu smile.gif
Papildyta:
Nerandu rėmelių nors tu ką - gal kas galit padėti?

Aš ir nerandu doh.gif Gal ji turėjo omeny koležo rėmelį g.gif Bet ten jokio pasirinkimo (baltas rėmelis ir viskas) arba nemoku ieškot.
Atsakyti
aš tai pat nerandu jokių rėmelių.Bet šiaip programėlė thumbup.gif
Atsakyti
[quote=Ddoovviillėė,2006 11 02, 19:42]
Nu jau faina šita programa.Neįsivaizduoju nuotrauku be jos.Net baisiausios kokybės nuotraukas pataiso.Ir visokiu triukų galima padaryti.Man tai ji labai tiko, o dar fotkėms uždedu rėmelius tai iš vis thumbup.gif thumbup.gif

O kaip rėmelius galima padaryti?
Atsakyti