Įkraunama...
Įkraunama...

Picasa programa

QUOTE(*MONAMI* @ 2013 06 22, 11:04)
ar picasoj galima padaryti gražius koliažus,nes man kol kas išeina tik ant balto fono viena ant kitos sudeliotos foto  blush2.gif

galima pasirinkti fona, po to, kai sudedate nuotraukas jau kaip norite smile.gif
as kolkas radau tik kaip fona pakeisti, jei dar kazkas galma, pasidalinkite ziniomis. smile.gif


spaudziate: fono parinktys. 1)galite pakeisti fono spalva 2) galite ant pacio fono uzdeti kokia nors nuotrauka 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Javute: 22 birželio 2013 - 20:11
QUOTE(Javute @ 2013 06 22, 21:09)
galima pasirinkti fona, po to, kai sudedate nuotraukas jau kaip norite  smile.gif 
as  kolkas radau tik kaip fona pakeisti, jei dar kazkas galma, pasidalinkite ziniomis.  smile.gif
spaudziate: fono parinktys. 1)galite pakeisti fono spalva    2) galite ant pacio fono uzdeti kokia nors nuotrauka  4u.gif

tą susiradus jau,o kad pvz,centre foto ir aplink ją kitos?bet kad neliptų viena ant kitos g.gif
Atsakyti
Lygi siol viskas buvo gerai, o siandien Picasa neatranda mano nuotrauku ant desktopo aplankale.
Kodel taip yra? Kodel ji to aplankalo nemato?
Atsakyti
Viskas gerai jau.
Ilgai ieskojau kame cia saknys, bet suradau ir sutvarkiau.
Atsakyti
QUOTE(ziedute @ 2013 06 23, 12:50)
Viskas gerai jau.
Ilgai ieskojau kame cia saknys, bet suradau ir sutvarkiau.

ką padarėte,nes mano irgi kartais ne visas randa g.gif
Atsakyti
kas uzsiima nuotrauku redagavimu prasyciau pagelbeti smile.gif
zodziu nuotrauka tokia: 1 plane mes, 2 plane is karto uz musu galvu pasimaise zmones doh.gif 3 dar toliau medziai. Tai vot as noreciau kaip nors tuos zmones iskirpti ir uz musu galvu kazkaip uzkisti tų medziu fona. Su kokia programa ir kaip galima butu tai padaryti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Emperatriz @ 2013 07 30, 18:49)
kas uzsiima nuotrauku redagavimu prasyciau pagelbeti smile.gif
zodziu nuotrauka tokia: 1 plane mes, 2 plane is karto uz musu galvu pasimaise zmones  doh.gif 3 dar toliau medziai. Tai vot as noreciau kaip nors tuos zmones iskirpti ir uz musu galvu kazkaip uzkisti tų medziu fona. Su kokia programa ir kaip galima butu tai padaryti?  ax.gif

Picasa tokių dalykų nedaro. Geriausiai tiktų Photoshop'as.
Atsakyti
QUOTE(Emperatriz @ 2013 07 30, 17:49)
kas uzsiima nuotrauku redagavimu prasyciau pagelbeti smile.gif
zodziu nuotrauka tokia: 1 plane mes, 2 plane is karto uz musu galvu pasimaise zmones  doh.gif 3 dar toliau medziai. Tai vot as noreciau kaip nors tuos zmones iskirpti ir uz musu galvu kazkaip uzkisti tų medziu fona. Su kokia programa ir kaip galima butu tai padaryti?  ax.gif

Su PhotoShop arba su Gimp (nemokama ir legali) reikes iskirpti (arba klonuoti) medzius ir pakisti juos i fona.
Atsakyti


merginos, gal padesit?

instaliavau picasa ir atsirado prie mozillos SEARCH HERE, kaip panaikinti ji ? man jis maiso

turbut neaiskiai paaiskinau blush2.gif
Atsakyti
Sveikos,
Dariau filmuką per picasa ir gaunasi labai neblogai, tik gale noriu įdėti skaidrę su žodžiais ir, kad ją rodytų ilgiau. Ar įmanoma atskirom skaidrėm nurodyt laiką? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mylimukas @ 2014 09 04, 08:47)
Ar įmanoma atskirom skaidrėm nurodyt laiką? 4u.gif

Bent aš kol kas neradau, o ir man labai reikia.
Atsakyti