Įkraunama...
Įkraunama...

Picasa programa

QUOTE(OOOO @ 2012 11 01, 19:27)
Pasirinkti TEXT, tada spalva ir TRANSPERENCY (teksto persisvietima) pareguliuoti  mirksiukas.gif  Vuolia  thumbup.gif

Jei tekstą, tai aišku. bet aš norėčiau paveiksliuką kaip vandens ženklą uždėt ax.gif
Atsakyti
Ar įmanoma nelabai kokybiškoje nuotraukoje perskaityti tekstą (užrašas nedidelis), kuris dabartinėje nuotraukos formoje yra neįžiūrimas? Jei ne, gal žinote su kokia programa tai įmanoma padaryti?
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,
Gal kas gali pagelbeti wink.gif

Picasoj darau koliaza ir kaip pasirinkti dydi jei spausdinsiu foto 15x21 formata?
Atsakyti
QUOTE(Rino @ 2013 05 20, 09:47)
Sveiki,
Gal kas gali pagelbeti wink.gif

Picasoj darau koliaza ir kaip pasirinkti dydi jei spausdinsiu foto 15x21 formata?

Kairėje pusėje parašyta: "puslapio formatas".
Atsakyti
QUOTE(Jolantuke @ 2013 05 20, 10:24)
Kairėje pusėje parašyta: "puslapio formatas".


radau, tik ten turbut ranka reikia ivesti norima formata, nes kokio reikia neduoda blush2.gif . Duoda variantus 4x6, 5x7,8x10.
Atsakyti
QUOTE(Rino @ 2013 05 20, 11:37)
radau, tik ten turbut ranka reikia ivesti norima formata, nes kokio reikia neduoda  blush2.gif . Duoda variantus 4x6, 5x7,8x10.

Apačioje: "Pridėti pasirinktinį formato koeficientą" smile.gif
Atsakyti
Laba

Kazkada naudojau sia programa, o paskui kkazkaip apleidau si reikala.
Sikart noriu vel gristi prie jos. Ir mane domina kol kas pirmi du klausimai, sorry jei kvailai nuskambes, na bet kas man pasakys jei ne jus.

Pradejus naudotis sia programa- mano foto nieks nemato internete ir t.t.? Ta prasme jokios prieigos prie ju?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visgi: 20 gegužės 2013 - 13:50
QUOTE(Jolantuke @ 2013 05 20, 13:46)
Apačioje: "Pridėti pasirinktinį formato koeficientą" smile.gif


dekui jums uz pagalba, jau dabar galesiu dirbti su foto.
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2013 05 20, 14:50)
Laba

Kazkada naudojau sia programa, o paskui kkazkaip apleidau si reikala.
Sikart noriu vel gristi prie jos. Ir mane domina kol kas pirmi du klausimai, sorry jei kvailai nuskambes, na bet kas man pasakys jei ne jus.

Pradejus naudotis sia programa- mano foto nieks nemato internete ir t.t.? Ta prasme jokios prieigos prie ju?

Programa pati nepublikuoja į internetą nieko. Nebent pati pasidalinsite smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rino @ 2013 05 20, 10:37)
radau, tik ten turbut ranka reikia ivesti norima formata, nes kokio reikia neduoda  blush2.gif . Duoda variantus 4x6, 5x7,8x10.

5x7 tai ne tas pats kaip 15x21? doh.gif lotuliukas.gif
Pirmos klases kursas: 2x3 = 4x6 = 10x15
5x7 = 15x21 = 25x35 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo chillin': 20 gegužės 2013 - 14:31
QUOTE(Jolantuke @ 2013 05 20, 15:29)
Programa pati nepublikuoja į internetą nieko. Nebent pati pasidalinsite smile.gif

Aciu labai smile.gif
Atsakyti
ar picasoj galima padaryti gražius koliažus,nes man kol kas išeina tik ant balto fono viena ant kitos sudeliotos foto blush2.gif
Atsakyti