Įkraunama...
Įkraunama...

Picasa programa

Aciu 4u.gif Bandysiu rast ax.gif
Atsakyti
sveiki, noriu naudotis sia programa. kazkada senai kompa ja siunciausi,pries n metu. pamenu kodel ja istryniau blush2.gif man i ja pradejo kelti visas visas nuotraukas esancias kompe. issigandau.
taiva, klausimas .. atsisiunciu picasa, ir tarkim noriu padaryti koliaza is 3nuotrauku, tai man reikia tik jas ikelti, ar ta programa automatiskai sukelia visas foto is kompo??

ka daryti kad niekas apart manes ju nepamatyti, ta prasme mano nuotrauku?
Atsakyti
QUOTE(ishiri @ 2012 05 15, 14:53)
sveiki, noriu naudotis sia programa. kazkada senai kompa ja siunciausi,pries n metu. pamenu kodel ja istryniau  blush2.gif  man i ja pradejo kelti visas visas nuotraukas esancias kompe. issigandau.
taiva, klausimas .. atsisiunciu picasa, ir tarkim noriu padaryti koliaza is 3nuotrauku, tai man reikia tik jas ikelti,  ar ta programa automatiskai sukelia visas foto is kompo??

ka daryti kad niekas apart manes ju nepamatyti, ta prasme mano nuotrauku?

Jūsų kompiuteryje nuotraukas mato tie, kas mato kompiuterį smile.gif Į internetą jos pačios nenueis smile.gif
Kad neskenuotų viso kompiuterio ir nekeltų visų nuotraukų reikia Įrankiai -> Aplankų tvarkytuvė nurodyti kokius diskus ar katalogus programa gali nuskaityti, o kokių - ne. Tuomet bus mažiau vargo.
Aš užsisakiusi, kad skaitytų tik darbalaukį. Tad nuotraukas, kurias noriu suklijuoti į koliažą, nusikopijuoju į darbalaukį ir Picasa jas aptinka. Tada jau tvarkausi toliau 4u.gif
Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, ar galima su Picasa3 padaryti taip kad foto butu nespalvota o tarkym akys spalvotos? Per spalvota sritis leidzia padaryti tik viena aki, o antros nebeiseina?
Atsakyti
Labukas 4u.gif
Taip atsitiko, kad per žioplumą praradau daug nuotraukų doh.gif Dabar galvoju kaip jas apsaugoti g.gif Pasidariau foto kopijas kompaktuose, bet norėčiau turėti ir PC. Jei gerai supratau skaitydama šią temą, tai :
nauduosiuosi picasa bet nekelsiu į internetą tai iki pirmo kompiuterio perinstaliavimo ir foto dings, ar ne? g.gif
O jei sukelsiu į internetą, pažymėjus privatą, jų niekas nematys? ir galėsiu nebijot jei kažkas pasidarytų kompui, ar reikėtų perinstaliuoti g.gif

būsiu dėkinga už atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(leibel @ 2012 09 08, 16:49)
Labukas 4u.gif
Taip atsitiko, kad per žioplumą praradau daug nuotraukų doh.gif Dabar galvoju kaip jas apsaugoti g.gif  Pasidariau foto kopijas kompaktuose, bet norėčiau turėti ir PC. Jei gerai supratau skaitydama šią temą, tai :
nauduosiuosi picasa bet nekelsiu į internetą tai iki pirmo kompiuterio perinstaliavimo ir foto dings, ar ne? g.gif 
O jei sukelsiu į internetą, pažymėjus privatą, jų niekas nematys? ir galėsiu nebijot jei kažkas pasidarytų kompui, ar reikėtų perinstaliuoti g.gif

būsiu dėkinga už atsakymus 4u.gif

Geriausia nuotraukas saugoti diskuose.
Per Picasa keliant į internetą ir pažymėjus, kad albumą galite matyti "tik jūs", galite būti rami - tikrai niekas daugiau tų nuotraukų nematys. Bet tuomet į internetą reikia kelti didelės raiškos nuotraukas (picasa automatiškai mažina, tai reikia pasirinkti "natūralaus dydžio"). Bet albumai internete yra ribotos apimties ir tada daug (t.y. viso gyvenimo nuotraukų) įkelti nepavyks. Taigi, yra terlionės. Be to, niekas nėra apsaugotas nuo pašto dėžučių užlūžimo, užgrobimo ir pan., kai visa prie gmail pririšta informacija yra prarandama. Tad internetu labai nepasitikėčiau. schmoll.gif

Vis dėlto saugiausia turėti diskuose. Aš dar nusipirkau išorinį kaupiklį, bet jie irgi neamžini... Tad kopijuoju nuotraukas į išorinį diską ir į diskelius. Bent vienas variantas tikrai išliks smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolantuke: 08 rugsėjo 2012 - 17:01
QUOTE(Jolantuke @ 2012 09 08, 17:58)
Geriausia nuotraukas saugoti diskuose.
Per Picasa keliant į internetą ir pažymėjus, kad albumą galite matyti "tik jūs", galite būti rami - tikrai niekas daugiau tų nuotraukų nematys. Bet tuomet į internetą reikia kelti didelės raiškos nuotraukas (picasa automatiškai mažina, tai reikia pasirinkti "natūralaus dydžio"). Bet albumai internete yra ribotos apimties ir tada daug (t.y. viso gyvenimo nuotraukų) įkelti nepavyks. Taigi, yra terlionės. Be to, niekas nėra apsaugotas nuo pašto dėžučių užlūžimo, užgrobimo ir pan., kai visa prie gmail pririšta informacija yra prarandama. Tad internetu labai nepasitikėčiau.  schmoll.gif

Vis dėlto saugiausia turėti diskuose. Aš dar nusipirkau išorinį kaupiklį, bet jie irgi neamžini... Tad kopijuoju nuotraukas į išorinį diską ir į diskelius. Bent vienas variantas tikrai išliks smile.gif


labai ačiū už išsamų ats 4u.gif 4u.gif 4u.gif
aš viską kaupiau išoriniam, o jis visas užlūžo verysad.gif taip kad dabar saugosiu visur blush2.gif
Atsakyti
Sveiki,
Gal žinote kaip Picasoje įrašyti nuotraukos pavadinimą, nes parašius jis dingsta? g.gif
Atsakyti
Kaip Picasa 3 uždėti vandens ženklus?
Atsakyti
Pasirinkti TEXT, tada spalva ir TRANSPERENCY (teksto persisvietima) pareguliuoti mirksiukas.gif Vuolia thumbup.gif
Atsakyti
Gal žinot kaip iš picasos web albumo įkelti į supermamas nuotrauką?
Perskaičiau visą temą net kelis kartus, bet neradau atsakymo

Aš Picasos web albume užėjus ant nuotraukos (sumažintos iki 96 kb, 538*404 piselių) einu į properties,nukopijuoju url adresą, ateinu į supermamas, spaudžiu IMG ir įklijuoju tą nukopijuotą nuotraukos adresą. Ir meta, kad dinaminiai puslapiai negalimi. Ką ne taip darau?
Ir dar — man nuotrauką sumažino ir kompe, o to nenoriu? Ką užsidėti, kad kompe nuotrauka nesumažėtų, mažinant ją picasoje?
O gal galima į žinutę įkelti tik mažą paveikslėlį, nekeičiant nuotraukos dydžio, o ant jo užėjus ir paspaudus pele būtų nukreipiama į didelę nuotrauką albume? Labai ačiū ir labai laukiu atsakymo, nes pačiai nesiseka nors tu ką. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Letune: 04 lapkričio 2012 - 20:39
QUOTE(Letune @ 2012 11 04, 21:22)
Gal žinot kaip iš picasos web albumo įkelti į supermamas nuotrauką?
Perskaičiau visą temą net kelis kartus, bet neradau atsakymo


Šiaip taip išsiaiškinau. Tik liko neaišku, kiek pixelių ar Kb leidžiama max nuotrauką čia įkelti? bigsmile.gif
Atsakyti