Įkraunama...
Įkraunama...

Picasa programa

Sveiki, gal atsiras zinanciu uzklsytanciu, kaip i filuma ikelti keles nuotraukas, na kaip koleza... ne viena didele keistusi bet i viena kokios trys sukristu?
Atsakyti
Padekit. Niekaip negaliu pamatyti picasos albumuose esanciu nuotrauku. Nurodzius adresa lyg ir atvercia nurodyta puslapi. Bet nieko nerodo, tik tuscia balta ekrana. Nieko nesuprantu.
Atsakyti
QUOTE(Karakum @ 2011 03 20, 17:34)
Padekit. Niekaip negaliu pamatyti picasos albumuose esanciu nuotrauku. Nurodzius adresa lyg ir atvercia nurodyta puslapi. Bet nieko nerodo, tik tuscia balta ekrana. Nieko nesuprantu.

O kai įkeli nuotraukas, ar tau rodo, kad jas kelia į internetą, rašo "atlikta"?
gal kažką ne taip keli?
Ar atvers pav. šiuos albumus? Ar rodys tuščią lapą vėl?
Čia dar patikslinimui. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolantuke @ 2011 03 20, 18:56)
O kai įkeli nuotraukas, ar tau rodo, kad jas kelia į internetą, rašo "atlikta"?
gal kažką ne taip keli?
Ar atvers pav. šiuos albumus? Ar rodys tuščią lapą vėl?
Čia dar patikslinimui.  4u.gif


As nuotrauku nekeliu i interneta, noriu tik matyti kitus picasa albumus (ten rankdarbiu mergaites visokiu groziu daug prideje yra:)))
Bandziau atversti pirmaja Jusu nuoroda - tuscias lapas, jokiu uzrasu, albumeliu ar dar ko nors.
Youtube matau ir SM matau, o va picasiniai albumai tusti balti ekranai:(((
Atsakyti
Gal kas galėsit patarti - vakar susiinstaliavau picasa ir DINGO 4 mėnesių senumo visu albumai su krūva foto ir filmukais trumpais. Liko tik senesnių daug albumų. Nieko neištryniau, bet kompiuteris tų albumų nerodo, ir per paiešką nerodo verysad.gif
Atsakyti
Parsisiunciau ir as picasa.Paziuresiu ,kaip veikia jei nieko pries blush2.gif

irgi balta rodo g.gif Man reikia viesa galerija susikurt....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo d-oncek: 18 kovo 2012 - 19:10
sveikos,

gal kas gali patarti ar ymanoma su picasa piknik ar kitaip nuimti iš foto languotą vietą,kad matytusi iš apačios kita foto? vargstu visą rytą,niekaip surandu doh.gif
user posted image

laikraštuką darau su wordu,bet ten irgi niekaip nesimato 2foto pakišus po pirmąją g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo PATAPSA: 05 balandžio 2012 - 10:54
QUOTE(PATAPSA @ 2012 04 05, 10:44)
sveikos,

gal kas gali patarti ar ymanoma su picasa piknik ar kitaip nuimti iš foto languotą vietą,kad matytusi iš apačios kita foto? vargstu visą rytą,niekaip surandu  doh.gif
user posted image

laikraštuką darau su wordu,bet ten irgi niekaip nesimato 2foto pakišus po pirmąją  g.gif

Atsiūskit man visu dydžiu šį paveiksliuką ar įkelkit čia ir panaikinsiu tas baltas vietas,kur foto norit dėti,nes su picasa be reikalo vargstat 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Irce6 @ 2012 04 05, 11:56)
Atsiūskit man visu dydžiu šį paveiksliuką ar įkelkit čia ir panaikinsiu tas baltas vietas,kur foto norit dėti,nes su picasa be reikalo vargstat  4u.gif

ačiū už pagalbą,išsiunčiau Jums 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo PATAPSA: 05 balandžio 2012 - 13:20
Ar galima su Picasa nuotrauka ne apkarpyti o sumazinti visa? Kaip padidinti yra, o sumazinti?
Atsakyti
Pas mane foto ,kai sukeliu i savo aplankus,apverciu,o sekanti karta jos vel buna pasuktos ,kaip sukeltos is fotiko.Kazin ,neina ju kazkaip visam laikui ,kad liktu pasuktos kaip man reik? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(d-oncek @ 2012 04 07, 21:45)
Pas mane foto ,kai sukeliu i savo aplankus,apverciu,o sekanti karta jos vel buna pasuktos ,kaip sukeltos is fotiko.Kazin ,neina ju kazkaip visam laikui ,kad liktu pasuktos kaip man reik? 4u.gif

Jeigu sukioji su picasaai jos kompe liks nepaskutos, t.y. picasa išsaugo taisymus tik sau. O kompe lieka "žaliava".
Jeigu nuri matyti kompe apverstas, reikia tai daryti su kokia kita peržiūros programa. Visi windausai turi "Windows photo viewer".
Atsakyti