Įkraunama...
Įkraunama...

Picasa programa

QUOTE(Lenaa @ 2010 11 10, 23:24)
Laba vakara,
Turiu ir aš klausimuką:
tik ką susiinstaliavau picasa, paspaudžiau, kad foto ieškotų visam PC ir dabar galvoju ar visos mano foto įkeltos yra viešos? Na jeigu nuėjus į picasa.google.com puslapį ar gali ten bet kas matyti visas mano foto?
Gal kvailas klausimas, bet susimėčiau kažkaip.


jei tu tik ką įsidiegei programą, tai tikrai nei vienos nuotraukos nerasi viešai. kad galėtų jas matyti dar kažkas, reikia pačiam įkelti. Kai atsidarai Picasa, tai apačioje yra žalia rodyklė ir po ja parašyta SIŲSTI. Pažymėjus nuotraukas ir paspaudus tą rodyklę, galėsi įkelti į viešą erdvę. Ir po to Picasoje šalia nuotraukų būna gaubliukas. ( bent pas mane taip yra)
Atsakyti
Gal kas nors zinote, kur picasaweb puslapyje ijungti funkcija, kad kiti galetu rasyt komentarus po nuotraukomis. Man savo nuotraukas leidzia komentuot, o kitiems raso, kad as isjungus komentaru rasyma. Ir niekur nerandu, kaip pakeisti tai, nors nieko neisjunginejau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nova: 08 vasario 2011 - 11:16
labas labas smile.gif o man iskilo tokia problemele, kad kuriant filmuka picasos pagalba su laiku problema. pvz dainos laikas kad ir 1 min 50 sekundziu , o rodo vos ne 5 minutes nors nei jokios nuotraukos nera ikelta. tiesiog noreciau kad butu muzika ir viena foto, bet niekaip neiseina. padarai, sugroja muzika ir lieka 3-4 minutes tylos be muzikos, o video toliau ir eina. gal kas zino kame beda? nesu naujoke pisacose ir ne pirma karta darau filmukus, bet si karta likau nesupratusi. isbandziau ivairias funkcijas, bet rodo vis ta pati laiko skirtuma. Aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dimeira @ 2011 02 12, 23:26)
labas labas smile.gif o man iskilo tokia problemele, kad kuriant filmuka picasos pagalba su laiku problema. pvz dainos laikas kad ir 1 min 50 sekundziu , o rodo vos ne 5 minutes nors nei jokios nuotraukos nera ikelta. tiesiog noreciau kad butu muzika ir viena foto, bet niekaip neiseina. padarai, sugroja muzika ir lieka 3-4 minutes tylos be muzikos, o video toliau ir eina. gal kas zino kame beda? nesu naujoke pisacose ir ne pirma karta darau filmukus, bet si karta likau nesupratusi. isbandziau ivairias funkcijas, bet rodo vis ta pati laiko skirtuma. Aciu smile.gif

Man tai visai muzika nepasileidžia.Nuotraukas sukeliu,muzika parenku,bet tik foto rodo ,o muzika nesuprantu kodėl negroja.
Atsakyti
QUOTE(anika1 @ 2011 02 15, 22:15)
Man tai visai muzika nepasileidžia.Nuotraukas sukeliu,muzika parenku,bet tik foto rodo ,o muzika nesuprantu kodėl negroja.

Man buvo panaši problema, tačiau kai įrašiau kaip filmą, tada muzika filme jau grojo. O dėliojant picasoje - muzikos nė garso, nors ir rodo, kad ji yra g.gif
Atsakyti
o su šita programa galima iškirpti iš nuotrauku nereikalingus objektus?
Atsakyti
QUOTE(lolanta @ 2011 02 17, 19:05)
o su šita programa galima iškirpti iš nuotrauku nereikalingus objektus?

Nebent apkarpyti nuotrauką.
Dar yra "klone" (retušavimo) mygtukas, bet labai jau jis grubiai veikia.
Atsakyti
Žiūriu temukė biškutį "numirus", bet gal kas atsakys į mano klausimėlį. Aš ir bandau šį bei tą veikt su programa, tik niekaip nesuprantu 1 dalyko:
prieš porą dienų dariau koliažus, buvau pasirinkusi vieną folderį. Dabar į tą folderį kompiutery įmečiau dar porą naujų nuotraukyčių, tačiau atsidarius Picasa, man vis tiek rodo tik anas senas, o tų poros naujųjų nėra g.gif . Ką netaip darau? Nerandu blush2.gif
Ačiū, kas atsakys 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes,ir as turiu klausimu,susiinstaliavau Picasa ir dabar kai ja ijungiu ten yra visos mano foto,visi albumai.Tai reiskia kad ir kiti zmones jas mato?Nu nesuprantu sitos programos visiskai.
Parsisiunciau kad galeciau pasidaryt nuotrauku koliazus,bet ir tu nemoku.Ir tarkim kaip padaryt kad vienoj nuotraukos butu dviar trys kitos vienodo dydzio nuotraukos.Noriu pasirodyt pvz kaip atrodziau pries ir po vienoj nuotraukoj.
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2011 02 27, 17:08)
Dabar į tą folderį kompiutery įmečiau dar porą naujų nuotraukyčių, tačiau atsidarius Picasa, man vis tiek rodo tik anas senas, o tų poros naujųjų nėra  g.gif . Ką netaip darau? Nerandu  blush2.gif
Ačiū, kas atsakys  4u.gif

Pabandyk pažiūrėti kokius katalogus skenuoja tavo picasa (Įrankiai -> aplankų tvarkytuvė). Ir paleisk perskenuoti iš naujo. Turėtų atrasti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolantuke: 28 vasario 2011 - 08:41
QUOTE(Nenyte82 @ 2011 02 28, 01:09)
Sveikutes,ir as turiu klausimu,susiinstaliavau Picasa ir dabar kai ja ijungiu ten yra visos mano foto,visi albumai.Tai reiskia kad ir kiti zmones jas mato?Nu nesuprantu sitos programos visiskai.

Jeigu nuotraukos yra tavo kompiuteryje, tuomet jų niekas be tavęs nemato tongue.gif

O jeigu jas jau įkėlei į internetą (pažymėjus norimas kelti nuotraukas apačioje yra žalia stora strėlė su užrašu "įkelti") tuomet mato visi kas ieško. Tačiau yra galimybė, kad ir į internetą įkeltas tavo nuotraukas matytum tik tu ar tie žmonės, kuriems duosi nuorodą. Tai padaroma jau nuspaudus "įkelti" pasirinkus "šio albumo matomumas" -> "visi turintys nuorodą' arba "privatus".

Dėl koliažų nieko negaliu pasakyti. Nebandžiau.
Atsakyti
Sveikos gal kuri galit man pagelbeti nesenai pamaciau,kad pas mane picasa atsirado picnik programa ten yejus pasidarai nuotrauka kokia nori ir meta lentele kaip paspaudi isasugoti picasa ir ismeta lentele kaskokia,kad moket reik bet cia ne ant visu kai kurie pazymeti premiuj tik su tais neina redaguoti nuotraukos,kazin kaip cia suprastis/gal kuri turit lietuviska fotosopa?aciu is anksto
Atsakyti