Įkraunama...
Įkraunama...

Picasa programa

QUOTE(^Braškytė^ @ 2010 03 30, 10:37)
ir as nezinau kaip sumazint foto ,gal galit paaiskinti ?
aciu

Sumažinti foto tai tikriausiai turima omenyje sumažinti dydį, o pačią nuotrauką palikti tokią kokią yra. Picasa naudojuosi, bet "resize" funkcijos as neradau. Microsoft Ofice PICTURE Manager. Ten yra Resize funkcija ir susimazinu smile.gif
Atsakyti
"Resize" imanoma eksportuojant failą- Failas-Eksportuoti nuotrauka i aplanką-Keisti dydį- slankikliu pasirenkant norima pikselių skaičiu. Bet man labiau patinka Microsoft Ofice PICTURE Manager- jis leidžia mažint pasirenkant dydį trim būdais- procentais, standartinis dydis ir laisvai pasirenkamas. Ir niekur nereikia eksportuot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasab @ 2010 06 05, 07:59)
"Resize" imanoma eksportuojant failą- Failas-Eksportuoti nuotrauka i aplanką-Keisti dydį- slankikliu pasirenkant norima pikselių skaičiu. Bet man labiau patinka Microsoft Ofice PICTURE Manager- jis leidžia mažint pasirenkant dydį trim būdais- procentais, standartinis dydis ir laisvai pasirenkamas. Ir niekur nereikia eksportuot  biggrin.gif

Šnekate taip, nes nesate kaip reikiant įsigilinusi į tai, kaip veikia viena ir kita programa. Picasa niekada nekeičia originalios nuotraukos, todėl ir reikia daryti eksportą tam, kad gautumėte nuotrauką su Picasoje padarytais pakeitimais. Tad su Pikasa galite drąsiai eksperimentuoti kaip tik norite, jūs visąlaik galėsite sugrįžti iki pradinio varianto.
Atsakyti
Sveikutes gal galite padeti.parsisiunciau Picaso programa, o kalba man latviska, nes gyvenu latvijoje.
gal galite patartti kur eiti,kad kalba butu galima pakeisti i lietuviu.
buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(troliuke @ 2010 06 05, 12:47)
Sveikutes gal galite padeti.parsisiunciau Picaso programa, o kalba man latviska, nes gyvenu latvijoje.
gal galite patartti kur eiti,kad kalba butu galima pakeisti i lietuviu.
buciau labai dekinga  4u.gif

Įrankiai (t.y. priešpaskutinis meniu mygtukas viršuje iš dešinės) -> Parinktys (t.y. pats apatinis mygtukas atsivėrusiame meniu) -> Bendra (t.y. pirmasis segtuviukas iš kairės) -> Antrasis nuo apačios pasirinkimas yra "Kalba" 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolantuke: 08 birželio 2010 - 23:14
Mokinuosi įkelti nuotrauką iš Picasa 3 programos
user posted image
Papildyta:
http://picasaweb.goo...transparent.gif
Nieko nesigavo, atleiskit, bandau dar kartą
Papildyta:
user posted image
Nieko nesuprantu, bandau dar kartą, gal nesupyksit už teršimą
Atsakyti
Nu va, atsisiunčiau picasa.Kai bandau atidaryti, man meta tokią lentelę:
user posted image
Ką, man joje paspausti, pažymėti, kad galėčiau pasileisti picasa?
Atsakyti
Pradžioje spausk run. Paskui ko gero mes kitų lentelių, tai reikės spaust vis next, next next biggrin.gif ir jau turėsi kompe biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki,
norėjau pasitart, ar įmanoma picasa3 programoje rašyti ant nuotraukos tekstą lietuvišku šriftu?
Atsakyti
QUOTE(aurella @ 2010 10 22, 14:22)
Sveiki,
norėjau pasitart, ar įmanoma picasa3 programoje rašyti ant nuotraukos tekstą lietuvišku šriftu?

tikrai galima smile.gif (nors ne visi pasirinkti sriftai leidzia,bet yra tokiu,kur raso lietuviskai)
Atsakyti
Laba vakara,
Turiu ir aš klausimuką:
tik ką susiinstaliavau picasa, paspaudžiau, kad foto ieškotų visam PC ir dabar galvoju ar visos mano foto įkeltos yra viešos? Na jeigu nuėjus į picasa.google.com puslapį ar gali ten bet kas matyti visas mano foto?
Gal kvailas klausimas, bet susimėčiau kažkaip.
Atsakyti
QUOTE(Lenaa @ 2010 11 10, 23:24)
Laba vakara,
Turiu ir aš klausimuką:
tik ką susiinstaliavau picasa, paspaudžiau, kad foto ieškotų visam PC ir dabar galvoju ar visos mano foto įkeltos yra viešos? Na jeigu nuėjus į picasa.google.com puslapį ar gali ten bet kas matyti visas mano foto?
Gal kvailas klausimas, bet susimėčiau kažkaip.


nueik į picasa.google.com prisijungus matysi ar albumai yra
viešas žalia ikonėlė su gaubliu (visi mato)
neviešas oranžinis su spyna (tik turintys nuorodą)
neviešas raudonas su spyna (tik kuriems išsiųsi prisijungimą)
albumo viešumo lygmenis gali žinoma keisti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kavoliuko24: 11 lapkričio 2010 - 07:09