Įkraunama...
Įkraunama...

Picasa programa

QUOTE(GITALE @ 2010 03 09, 20:07)
sakykit o visos sitos pikasos, photoshopai yra visiskai nemokami, ar tik kuri laika galima naudotis nemokamai kaip pabandymui, o paskui moket reik? aciu

Picasa nemokama ir naudoji ilgai,kol kompas nesukvailioja 4u.gif o Photoshopas brangiai kainuoja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Irce6 @ 2010 03 09, 21:20)
Picasa nemokama ir naudoji ilgai,kol kompas nesukvailioja  4u.gif  o Photoshopas brangiai kainuoja  4u.gif

Žinia, yra nemokama Photoshop "mikro" versija, juk jau buvo aprašyta tai.
Pilnai dirbanti. Na, Help-o tik nėra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(GITALE @ 2010 03 09, 22:07)
sakykit o visos sitos pikasos, photoshopai yra visiskai nemokami, ar tik kuri laika galima naudotis nemokamai kaip pabandymui, o paskui moket reik? aciu

Photoshop yra mokama ir labai brangi programa.
Picasa yra nemokama ir naudotis gali kiek nori smile.gif
Lietuvišką Picasa gali atsisiųsti iš čia: http://picasa.google.com/intl/lt/
Atsakyti
QUOTE(Irce6 @ 2009 10 21, 15:05)
Nu ir as pasisakysiu  ax.gif As kai trinu fotkes is picasos,kompiuteryje jos lieka,jei is kompo trinu tada ir picasoj dingsta.

Picasoj, jei nori kad ištrintų ir iš kompiuteriio, atsidarius albumą dešinėj pusėj būna nuoroda "išsaugoti diske" išsaugo pakeitimus nuotraukų (jei karpėt, keitėt ką) ir išsaugo kas jau buvo ištrinta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Irce6 @ 2010 03 09, 21:20)
Picasa nemokama ir naudoji ilgai,kol kompas nesukvailioja   4u.gif  o Photoshopas brangiai kainuoja  4u.gif


Be to, su Picasa daug lengviau dirbti, nei su Photoshop'u.
Atsakyti
Neseniai atradau Picasa, bandau dabar suprast kaip su ja dirbt. Gal kas paaiskins ... deliojant kelias nuotraukas kaip viena ar kirta padidint ar sumazinti, man duoda tik tai pasukt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Babe @ 2010 03 28, 18:26)
Neseniai atradau Picasa,  bandau dabar suprast kaip su ja dirbt. Gal kas paaiskins ... deliojant kelias nuotraukas kaip viena  ar kirta padidint ar sumazinti, man duoda tik tai pasukt  g.gif

http://www.computerbild.lt/forumas/viewtop...p?f=7&t=662 mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(marka100 @ 2010 03 28, 20:27)

Neradau ten atsakymo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Babe @ 2010 03 28, 19:26)
Neseniai atradau Picasa,  bandau dabar suprast kaip su ja dirbt. Gal kas paaiskins ... deliojant kelias nuotraukas kaip viena  ar kirta padidint ar sumazinti, man duoda tik tai pasukt  g.gif

ir as nezinau kaip sumazint foto ,gal galit paaiskinti ?
aciu
Atsakyti
Labas vakaras,
kaip reiktu uzkelt viena foto sant kitos?
Kad viena butu kaip pagrindas,o kita mazesne?
tarkim noriu padaryt etikete buteliui,tai etikete pagrindas,o foto per vidury blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Be_penkiu_pavasaris @ 2010 05 15, 19:17)
Labas vakaras,
kaip reiktu uzkelt viena foto sant kitos?
Kad viena butu kaip pagrindas,o kita mazesne?
tarkim noriu padaryt etikete buteliui,tai etikete pagrindas,o foto per vidury blush2.gif

Sveikos, ir man reikalinga tokia pagalba bandant pasidaryti etikeles, nes nelabai išeina blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(orchidejaa @ 2010 05 29, 16:40)
Sveikos, ir man reikalinga tokia pagalba bandant pasidaryti etikeles, nes nelabai  išeina blush2.gif

Su PICASA nepasidarysit etikečių,čia jau reikia Photoshopo ar Gimp programos 4u.gif
Atsakyti