Įkraunama...
Įkraunama...

Picasa programa

Nu ir as pasisakysiu ax.gif As kai trinu fotkes is picasos,kompiuteryje jos lieka,jei is kompo trinu tada ir picasoj dingsta.
Atsakyti
QUOTE(Irce6 @ 2009 10 21, 16:05)
Nu ir as pasisakysiu  ax.gif As kai trinu fotkes is picasos,kompiuteryje jos lieka,jei is kompo trinu tada ir picasoj dingsta.

Tikriausiai kai pirmą kartą trynėt pasirinkot, kad tik ištrintų iš Picasa indekso ir uždėjot varnelę, kad daugiau apie tai neklaustų. Todėl ir netrina iš kompiuterio. Jei būtumėt pasirinkę, kad visada trintų ir iš kompo, tada ir trintų.
Atsakyti
Sveiki, reikia pagalbos. Susidūriau su tokia problema: noriu iš Picasos į savo kompiuterį įsirašyti filmuką, bet man niekaip neleidžia, kodėl?
Atsakyti
QUOTE(Padėjėjas @ 2009 10 21, 15:09)
Tikriausiai kai pirmą kartą trynėt pasirinkot, kad tik ištrintų iš Picasa indekso ir uždėjot varnelę, kad daugiau apie tai neklaustų. Todėl ir netrina iš kompiuterio. Jei būtumėt pasirinkę, kad visada trintų ir iš kompo, tada ir trintų.

Aisku,zinosiu,aciu uz info 4u.gif
Atsakyti
sveikos
noriu parsisiust Picasa programa, bet kaip paspaudziu download tai man raso kad C diske nera vietos, kaip man nukreipt i D diska kad atsisiusciau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Deborah @ 2010 01 04, 22:02)
sveikos
noriu parsisiust Picasa programa, bet kaip paspaudziu download tai man raso kad C diske nera vietos, kaip man nukreipt i D diska kad atsisiusciau ax.gif

Apsivalyk kompiuterį su Ccleaner, sausakimšas diskas labai jau lėtina sistemos darbą.
Atsakyti
O man vat koks klausimas iskilo: prisisiunciau i picasa zurnalu, juos man issaugojo C diske. Kadangi C diske vietos nera daug, perkeliau juos i D diska. Bet jei istrinu is C disko, tai Picasoje nelieka viso to gerio ... Ar imanoma butu kazkaip sutaupyti vieta C diske ir tureti info Picasoje. O gal imanoma kazkaip visa ta geri internete uzlaikyti?
Atsakyti
QUOTE(aiwita @ 2010 02 03, 16:22)
O man vat koks klausimas iskilo: prisisiunciau i picasa zurnalu, juos man issaugojo C diske. Kadangi C diske vietos nera daug, perkeliau juos i D diska. Bet jei istrinu is C disko, tai Picasoje nelieka viso to gerio ... Ar imanoma butu kazkaip sutaupyti vieta C diske ir tureti info Picasoje. O gal imanoma kazkaip visa ta geri internete uzlaikyti?

Galima laikyti internetiniame albume, kuris "pririštas" prie tavo "gmail" pašto dėžutės.
Va čia surašiau instrukciją, kaip susikelti į internetą.

Galima Picasoje nuskaityti ir D diską: Priemonės -> Katalogų valdymas -> kairėje pusėje pasižymėti katalogą D, o dešinėje pasižymėti ką nori su juo daryti "Tikrinti vieną kartą", "Šalinti iš Picasa" (tai yra pažymėta dabar, nes D disko netikrina), "Visada stebėti".
Atsakyti
aciu labai
bandysiu tvarkyti bigsmile.gif
Atsakyti
o gal galite pasakyti kaip jus pasikeiciate kalba g.gif ? as niekaip nerandu kur pasikeisti kalba picasoj. o lietuviska kai siunciuosi tai man atsiuncia su rusu kalba, bukit malonios pasakykite kaip keiciate kalba. aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gintare06 @ 2010 03 09, 16:43)
o gal galite pasakyti kaip jus pasikeiciate kalba g.gif ?

Atsidarai Picasa (tikiuosi, kad turi atsisuntusi paskutinę versiją) -> viršutinėje eilutėje imi priešpaskutinį mygtuką "Tools" (įrankiai), atsiveria katalogas žemyn -> imi paskutinį "Parinktys" (properties ar kas panašaus) -> atsiveria naujas langas, kurio viršuje vėl eilė mygtukų. Imi pirmąjį iš kairės -> antra eilutė nuo apačios yra "Kalba", pakeiti į lietuvių 4u.gif
Atsakyti
sakykit o visos sitos pikasos, photoshopai yra visiskai nemokami, ar tik kuri laika galima naudotis nemokamai kaip pabandymui, o paskui moket reik? aciu
Atsakyti