Įkraunama...
Įkraunama...

Picasa programa

QUOTE(kooala @ 2009 09 20, 22:35)
labai laukiu atsakymų ax.gif

Eksportuojant nekeiskite dydžio (reikia atskirai pasirinkti prie nuotraukos dydžio pasirinkimo.) Taip pat nekeiskite pradinės kokybės.
Atsakyti
Turiu klausimuka lietuviu kalba radau, dekui 4u.gif
bet ar imanoma kaledoriu padaryti per picasa3? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Padėjėjas @ 2009 09 21, 08:38)
Eksportuojant nekeiskite dydžio (reikia atskirai pasirinkti prie nuotraukos dydžio pasirinkimo.) Taip pat nekeiskite pradinės kokybės.



Ačiū labai thumbup.gif o taip paprasta buvo lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano picasa albumas yra viesas, nes noriu ji parodyti draugams. Taciau, iejus per nuoroda i albuma, is jo galima patekti i mano asmenini el.pasta. Nerandu, kaip ir kur uzdeti slaptazodi, kad priejimas prie gmailo butu uzdraustas. Buciau dekinga uz pagalba ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Spinduliux @ 2009 10 12, 19:47)
Mano picasa albumas yra viesas, nes noriu ji parodyti draugams. Taciau, iejus per nuoroda i albuma, is jo galima patekti i mano asmenini el.pasta. Nerandu, kaip ir kur uzdeti slaptazodi, kad priejimas prie gmailo butu uzdraustas. Buciau dekinga uz pagalba  ax.gif

Čia greičiausiai taip yra tik Jūsų kompiuteryje. Jūs tikriausiai kai einate į GMAIL išsaugote savo slaptažodį, kad nereiktų kas kartą jo įvedinėt. Kadangi Gmail ir Picasa yra to paties gamintojo - Google, tai kai jūs esate prisijungę prie savo pašto su slaptažodžio išsaugojimu, automatiškai visos paslaugos iš google naudoja tą patį cookie (prisimena tą nustatymą). Taip pat ir Picasa web albumai.

pabandykit naršyklėj išvalyti visus cookies, ištrinti visą naršymo istoriją ir prisijungti prie picasa web albumo prieš tai neprisijungus prie pašto ar kitų google paslaugų.

Kitaip sakant tame kompiuteryje, kuriame nesujungiat su savo paštu iš viešo Picasa albumo neįmanoma patekti į jūsų GMAIL.
Atsakyti
QUOTE(Padėjėjas @ 2009 10 13, 08:12)
Čia greičiausiai taip yra tik Jūsų kompiuteryje. Jūs tikriausiai kai einate į GMAIL išsaugote savo slaptažodį, kad nereiktų kas kartą jo įvedinėt.  Kadangi Gmail ir Picasa yra to paties gamintojo - Google, tai kai jūs esate prisijungę prie savo pašto su slaptažodžio išsaugojimu, automatiškai visos paslaugos iš google naudoja tą patį cookie (prisimena tą nustatymą). Taip pat ir Picasa web albumai.

pabandykit naršyklėj išvalyti visus cookies, ištrinti visą naršymo istoriją ir prisijungti prie picasa web albumo prieš tai neprisijungus prie pašto ar kitų google paslaugų.

Kitaip sakant tame kompiuteryje, kuriame nesujungiat su savo paštu iš viešo Picasa albumo neįmanoma patekti į jūsų GMAIL.



Labai aciu uz patarimus. Pasirodo, problema yra mano kompiuteryje, nors kiekviena karta i pasta jungiuosi su slaptazodziu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Spinduliux @ 2009 10 13, 11:47)
Labai aciu uz patarimus. Pasirodo,  problema yra mano kompiuteryje, nors kiekviena karta i pasta jungiuosi su slaptazodziu  4u.gif

Tai ir sakau, kad kai prisijungiate prie picasa, su slaptažodžiu galite laisvai pateikti į savo gmail papildomai jo nevesdami, ir atvirkščiai, jei prisijungę esate prie pašto, einant į picasa taip pat neprašys slaptažodžio, nes naudojamas vienas ir tas pats cookie.

Pabandykit nueiti į picasą kai niekas neprisijungta ir cookie's bei įsimintini slaptažodžiai išvalyti naršyklėj, t.y. nei prie picasa, nei prie gmail neprijungta. Pabandykit eiti į web albumus pagal tą nuorodą, kurią siunčiat draugams kad matytų. Pamatysit, kaip iš tikro tuos albumus mato jūsų draugai, ir kad nėra kaip patekti į jūsų gmail.
Atsakyti
QUOTE(Padėjėjas @ 2009 10 13, 15:36)
Tai ir sakau, kad kai prisijungiate prie picasa, su slaptažodžiu galite laisvai pateikti į savo gmail papildomai jo nevesdami, ir atvirkščiai, jei prisijungę esate prie pašto, einant į picasa taip pat neprašys slaptažodžio, nes naudojamas vienas ir tas pats cookie.

Pabandykit nueiti į picasą kai niekas neprisijungta ir cookie's bei įsimintini slaptažodžiai išvalyti naršyklėj, t.y. nei prie picasa, nei prie gmail neprijungta. Pabandykit eiti į web albumus pagal tą nuorodą, kurią siunčiat draugams kad matytų. Pamatysit, kaip iš tikro tuos albumus mato jūsų draugai, ir kad nėra kaip patekti į jūsų gmail.



Dar karta nuosirdus aciu smile.gif
Atsakyti
Sveiki,

O man iskilo stai toks klausimas. Snd tvarkiau nuotraukas su Picasa ir norejau padaryti efekta spalvota sritis. Bet si efekta norejau padaryti ant akiu, t. y. visa nuotrauka nespalvota, o spalvoti tik akiu vyzdziai. Deja, man leido tik viena akyte taip padaryti, kitos ne. Tad ir norejau pasklausti ar picasa vienoje nuotraukoje duoda padaryti tik viena spalvota sriti ar kazkaip galima ir dvi ax.gif Mergytes tokios grazios ir israikingos zydros akys, kad nuotrauka tiesiog prasyte prasesi padaryti nespalvota, o akytes palikti zydras.

Is anksto aciu uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

Naudojuosi Picasa3 visai seniai, taigi nesu visko perpratusi ax.gif Skaičiau tėmelę, bet atsakymo sau reikalingo neradau (o gal pražiopsojau blush2.gif arba mano pilkosios ląstelės paskelbė streiką lotuliukas.gif ) Su efektais kaip ir daugmaž suprantu kaip ką daryti, bet "nepagaunu" pagrindinio principo... Kuomet atsidarai Picasa, ji automatiškai ima persikėlinėti foto. Tai gaunasi, kad pvz failiuko "My Picture" turi dvi kopijas - viena kompe, kita Picasoj? Tai man vėlgi kyla klausimai:
1. Jeigu dvi kopijos, tai kompe vietos užima dvigubai? Na liaudiškai tariant foto bylos dydis 500MB, tai susikelus jas i Picasa, kompo kietajame diske bus užimta 1GB? (vietos diske klausimas man šiuo metu itin opus unsure.gif )
2. Jeigu apimtys dvigubinasi, ar galima kažkur kokią tai opciją pakeisti, kad nebūtų automatinio perkėlimo?
2. Ką iš kur ištrynus prarandi foto su visam? (sorry, apie tai tikrai rašyta temoje, bet galiausiai vistiek susipaniojau blush2.gif )


Ačiū už pagalbą mano pilkosiosms ląstelėms 4u.gif




Atsakyti
Kiek supratau pagal patį pirminį programos aprašymą - ne nuotraukos nesidvigubina, t.y. neatsiranda antra jos kopija programoje.
Bet - jei keiti kažką programoje - tada programa atsimena tą pakeitimą tik tol, kol jis yra programoje. Jei nori pasilikti pakeistą nuotrauką - ją reikai eksportuoti - išsaugoti kompiuteryje savo aplanke.
Atsakyti
QUOTE(bitutes @ 2009 10 21, 10:08)
Sveikutės 4u.gif

Naudojuosi Picasa3 visai seniai, taigi nesu visko perpratusi  ax.gif Skaičiau tėmelę,  bet atsakymo sau reikalingo neradau (o gal pražiopsojau blush2.gif arba mano pilkosios ląstelės paskelbė streiką lotuliukas.gif  ) Su efektais kaip ir daugmaž suprantu kaip ką daryti, bet "nepagaunu" pagrindinio principo... Kuomet atsidarai Picasa, ji automatiškai ima persikėlinėti foto. Tai gaunasi, kad pvz failiuko "My Picture" turi dvi kopijas - viena kompe, kita Picasoj? Tai man vėlgi kyla klausimai:
1. Jeigu dvi kopijos, tai kompe vietos užima dvigubai? Na liaudiškai tariant foto bylos dydis 500MB, tai susikelus jas i Picasa, kompo kietajame diske bus užimta 1GB? (vietos diske klausimas man šiuo metu itin opus unsure.gif )
2. Jeigu apimtys dvigubinasi, ar galima kažkur kokią tai opciją pakeisti, kad nebūtų automatinio perkėlimo?
2. Ką iš kur ištrynus prarandi foto su visam? (sorry, apie tai tikrai rašyta temoje, bet galiausiai vistiek susipaniojau blush2.gif
Ačiū už pagalbą mano pilkosiosms ląstelėms  4u.gif

Nuotraukos nesdvigubina. Tiesiog Picasa jas suindeksuoja. Todėl ir atrodo, kad kopijuoja.
Jei ištrinsite Picasoj tai dings ir kompiuteryje, ir atvirkščiai, jei trinsite per My Pictures, dings is picasoj.
Atsakyti