Įkraunama...
Įkraunama...

Picasa programa

QUOTE(Lauryteb @ 2006 07 30, 07:30)
Prašyčiau paaiškinti, kaip sumažinti nuotraukytę Pikasa programa? Apkarpyti nenoriu. Dėkoju g.gif  g.gif  g.gif


Pasižymėk nuotraukas, kurias nori mažinti ir tada spausk mygtuką „Eksportuoti“ (apačioje jis yra). Ten paklaus kokio dydžio nuotrauką daryti ir kaip smarkiai ją suspausti. Tik atkreipkit dėmesį kur bus sudėtos eksportuotos nuotraukos, o tai paskui klausinėsit kur tos sumažintos nuotraukos smile.gif

Šiaip yra vienas niuansas su Pikasa, kurį, manau, verta žinoti ir suprasti.

Pikasa niekada nekeičia jūsų originalaus paveiksliuko failo. Jis lieka grynai toks, koks buvo suskurtas fotoaparate. Dėl to, pataisę nuotrauką Pikasoj ir norėdami ją kur nors nusikopijuoti, nunešti į fotolaboratoriją padaryti ir t.t., privalote daryti eksportą, tada bus sukurtas naujas failas su visais pataisymais.

Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad tai tik bereikalingas papildomas žvilgsnis, bet yra vienas milžiniškas pliusas: galite Pikasoj eksperimentuoti kaip tik norite, jūs niekada nesugadinsite nuotraukos ir visąlaik galėsite atstatyti visus pakeitimu.

Mano galva Picasa yra ideali programa tam, kas nenori paromis sėdėti prie kompo mokindamasis kaip reikia naudotis fotošopais ir pan.

Ir dar vos nepamiršau. Jei turite susikūrę gmail pašto dėžutę, tai galite labai lengvai ten pasidaryti ir nuotraukų galeriją, o nuotraukas į tą galeriją galima talpinti tiesiai iš Pikasos (Gmail ir Pikasa ira tų pačių Google produktai). Labai patogu.

QUOTE(neturiu @ 2006 08 01, 00:04)
Su Pikasa nezinau kaip, nes pats nenaudoju, geriau naudok ACDSee, Photoshop ar IrfanView programas, su jomis labai paprasta smile.gif

Pasiūlymas nuotraukų mažinimą daryti su fotošopu man panašus į pasiūlymą šaudyti į žvirblius iš patrankos.
Atsakyti
QUOTE(valkata @ 2006 11 04, 00:06)
Pasiūlymas nuotraukų mažinimą daryti su fotošopu man panašus į pasiūlymą šaudyti į žvirblius iš patrankos.


kodėl? blink.gif PhotoShopas - visagalis. ir visai nesunku su juo mažinti nuotraukas...
Atsakyti
Man Pikasa geriausia thumbup.gif viskas čia labai paprasta ir aišku,labai faina,kad gali kokią nori pasirinkti kalbą drinks_cheers.gif thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
o man kažkodėl neleidžia pakeist kalbos g.gif pas mane anglų k., nors man ir taip viskas aišku, senai su Picasa tvarkau fotkes thumbup.gif
Atsakyti
Labai prasau, paaiskinkite man kai kuriuos dalykus. Kaip padaryti, kad visos naujos nuotraukos automatiskai patektu i Picasa. Ne visos kazkodel patenka. Dar toki dalyka pastebejau, jeigu tarkim Paint prigramoje apkerpu nuotrauka ir noriu ta apkarpyta patalpinti i Picasa, tai niekaip neiseina. Ir dar ne visi paveiksleliai is My document patenka i Picasa, kas cia per misle, niekaip perprasti negaliu. O seip tai esu patenkinta ta programa.
Atsakyti
QUOTE(liucinka @ 2006 12 08, 22:03)
Labai prasau, paaiskinkite man kai kuriuos dalykus. Kaip padaryti, kad visos naujos nuotraukos automatiskai patektu i Picasa. Ne visos kazkodel patenka. Dar toki dalyka pastebejau, jeigu tarkim Paint prigramoje apkerpu nuotrauka ir noriu ta apkarpyta patalpinti i Picasa, tai niekaip neiseina. Ir dar ne visi paveiksleliai is My document patenka i Picasa, kas cia per misle, niekaip perprasti negaliu. O seip tai esu patenkinta ta programa.

Šią programą turiu neseniai, man taip pat neperkelia visų nuotraukų. Aš kolkas atradau tokį būdą: Įrankiai-Katalogų valdymas-Kairėj pusėj išsirenkų diską kuriame yra nuotraukų katalogas, jį susirandu, ant jo stovėdama, dešnėj pusėj paspaudžiu TIKRINTI vieną kartą. Tada automatiškai jį perkelia į picasą.
Tikiuosi atsiras geriau žinančių šią programą ir patars kaip paprasčiau padaryt ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurguliukas: 14 gruodžio 2006 - 01:51
QUOTE(liucinka @ 2006 12 08, 22:03)
Labai prasau, paaiskinkite man kai kuriuos dalykus. Kaip padaryti, kad visos naujos nuotraukos automatiskai patektu i Picasa. Ne visos kazkodel patenka. Dar toki dalyka pastebejau, jeigu tarkim Paint prigramoje apkerpu nuotrauka ir noriu ta apkarpyta patalpinti i Picasa, tai niekaip neiseina. Ir dar ne visi paveiksleliai is My document patenka i Picasa, kas cia per misle, niekaip perprasti negaliu. O seip tai esu patenkinta ta programa.

Atradau dar vieną būdą: Įrankiai-Katalogų valdymas-dešnėj pusėj kur „Maršrutas“ išsirinkt katalogą kuriame yra tavo nuotraukos, užfiksuot ir ok. Šiandien išbandžiau, tikrai perkiale nuotraukas į pikasą.
Atsakyti
O kur ir kaip gmail'e galima susikurti nuotraukų galeriją?
Atsakyti
QUOTE(Ddoovviillėė @ 2006 11 02, 19:42)
.Net baisiausios kokybės nuotraukas pataiso.Ir visokiu triukų galima padaryti.Man tai ji labai tiko, o dar fotkėms uždedu rėmelius tai iš vis thumbup.gif  thumbup.gif

O kaip tai daroma g.gif
nuotraukas visas perkėlė-bet jų taisyti kažko negaliu ar nemoku unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(saule97 @ 2006 12 14, 15:04)
O kur ir kaip gmail'e galima susikurti nuotraukų galeriją?

Mane irgi labai labai domina ta galerija, pamokykit žinantys smile.gif
Papildyta:
QUOTE(eveneir @ 2006 12 14, 16:05)
O kaip tai daroma g.gif
nuotraukas visas perkėlė-bet jų taisyti kažko negaliu ar nemoku  unsure.gif

Įeini į pikasą, ant norimos nuotraukos pelyte spragtelni 2 kartus, tada kairėj pusėj pasirenki norimą taisymo būdą, ar akių koregavimą, ar šviesos, ar tiesinimo, ar efektus. Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguliukas @ 2006 12 14, 17:37)
Įeini į pikasą, ant norimos nuotraukos pelyte spragtelni 2 kartus, tada kairėj pusėj pasirenki norimą taisymo būdą, ar akių koregavimą, ar šviesos, ar tiesinimo, ar efektus. Sėkmės  4u.gif

Nu tą tai žinau aciuks.gif
bet mane domina kas kt-kaip rėmelius uždėti ir pataisyti nuotraukas ir taipogi rašė,kad galima įvairius triukus atlikt (kokius) bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(eveneir @ 2006 12 14, 17:48)
Nu tą tai žinau  aciuks.gif
bet mane domina kas kt-kaip rėmelius uždėti ir pataisyti nuotraukas ir taipogi rašė,kad galima įvairius triukus atlikt (kokius)  bigsmile.gif

doh.gif Ne taip supratau. Man ir gi būtų įdomu sužinoti kokie tie triukai. Aš tik radau kaip pasidaryti koliažą, ekrano užsklandą, plakatą, darbastalį. O ką dar galima padaryti g.gif
Atsakyti