Įkraunama...
Įkraunama...

Picasa programa

QUOTE(Lorettta @ 2009 02 04, 20:35)
Gal kas padesite, prisidirbau verysad.gif Nuotraukas besikartojancias Picasoje norejau susitvarkyti, tai susikuriau nauju "foldzeriuku" ir suskirsciau nuotraukas pagal ivykius. Tuos naujus foldzeriukus neuzseivinau, tai jie man ir neissisaugojo, o ir tas is kuriu kuriau istryniau. Jeigu supratote mano beda, gal kas zinote ar imanoma atgauti dar tas nuotraukas? Ar yra Picasoje gal kokia siukliadeze kur jas galeciau rasti

Tiesą sakant nieko nesupratau, bet jei nieko netrynei tai neturėjo ir dingti...o jei paspaudei naikinti iš disko tai jau ate..
Kaip ten tuos "foldzeriuku"s kūrei?
O windows šiukšlinėj žiūrėjai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kicius: 04 vasario 2009 - 20:56
QUOTE(Lorettta @ 2009 02 04, 20:35)
Gal kas padesite, prisidirbau verysad.gif Nuotraukas besikartojancias Picasoje norejau susitvarkyti, tai susikuriau nauju "foldzeriuku" ir suskirsciau nuotraukas pagal ivykius. Tuos naujus foldzeriukus neuzseivinau, tai jie man ir neissisaugojo, o ir tas is kuriu kuriau istryniau. Jeigu supratote mano beda, gal kas zinote ar imanoma atgauti dar tas nuotraukas? Ar yra Picasoje gal kokia siukliadeze kur jas galeciau rasti

O tai is kompo ir issitryne?Pabandyk siuksliadezej paziureti.
Atsakyti
Ačiū merginos už patarimus, kai kurias radau, o tas kur ištryniau iš disko tai jau ate, o taip gaila cray.gif
Atsakyti
Nesuprantu kaip padaryt
turiu foto ,o noriu ant tos foto (kuria turiu ) iklijuoti maziuka paveiksliuka.kaip tai padaryti
Atsakyti
4u.gif sveikutes. Ar imanoma picasa 3 pasidaryti lietuviska meniu? gal kur raset-tik pasakykit-tada skaitysiu viska ax.gif


ups....jau susiradau jusu temeleje 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Doviliuxxx: 05 gegužės 2009 - 11:24
sveikos, gal žinote kaip su Picasa 3 parsisiųsti daugiau nei vieną foto? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Linjus @ 2009 09 07, 21:12)
sveikos, gal žinote kaip su Picasa 3 parsisiųsti daugiau nei vieną foto? g.gif

Iš kur ?
Atsakyti
dėkui jau supratau kaip 4u.gif
Atsakyti
Ar įmanoma, kad iš picasos eksportuojamos nuotraukos nesumažėtų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(kooala @ 2009 09 20, 14:26)
Ar įmanoma, kad iš picasos eksportuojamos nuotraukos nesumažėtų? g.gif

Tai kad nesumažėja....
Nebent darote koliažą?...
Atsakyti
QUOTE(Vilusa @ 2009 09 20, 16:03)
Tai kad nesumažėja....
Nebent darote koliažą?...


eksportavus jas jos užima apie 200KB, kai prieš tai buvo apie 3MB. Kažko nesuprantu doh.gif
Atsakyti
labai laukiu atsakymų ax.gif
Atsakyti