Įkraunama...
Įkraunama...

Picasa programa

QUOTE(Irce6 @ 2009 01 17, 10:08)
Nu as pirma syki girdziu,kad is picasos butu galima siusti nuotraukas per skype  g.gif

Issisaugoji jas savo PC (save As) ir jau tada siunti per kur nori mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(modestasta @ 2009 01 17, 09:36)
Issisaugoji jas savo PC (save As) ir jau tada siunti per kur nori  mirksiukas.gif

Tai as taip ir darau ax.gif
Atsakyti
sveikos mergikes,
pagaliau radau bendraminciu kas naudojasi picasa svetaine,turiu viena problemele ir nezinau kaip ja isspresti,turiu megstamiausius kuriuos pasirinkusi,bet viena yra labai norinti bendrauti ir vis siuncia savo albumus zinoma daug vienodu ju yra,bet nezinau kaip juos butu galima panaikinti (tuos kuriu yra vienodu)nerandu jokiu funkciju kurios tai daro,bandziau susirasyt su ja pacia bet...as jai angliskai o ji man vokiskai atsake o pati ji yra is ispanijos,visai isbraukti is "megstamiausiu" nesinori,gal kas ka galit patarti?
ir dar ar yra tokia funkcija kurios deka galima butu is atsiustuju albumu perkelti i savo svetaine nes ka man atsiuncia galiu matyt tik as,noretusi parodyt ir kitiems nes yra idomiu darbeliu kuriuos galima pritaikyti savam gyvenime. Isanksto didis aciu, ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveiki.As turiu Picas2 ir Picasa3.
Su kuria is ju galima ant foto uzdeti remelius?
Ir kaip?
Dar labai noreciau suzinoti kaip per picasa pakeisti akiu spalva?
Atsakyti
QUOTE(marijamargarita @ 2009 01 31, 10:01)
Sveiki.As turiu Picas2 ir Picasa3.
Su kuria is ju galima ant foto uzdeti remelius?
Ir kaip?
Dar labai noreciau suzinoti  kaip per picasa pakeisti akiu spalva?

Tai kad su picasa galima tik nuimt raudonas akis, skirtumas kad 3 picasa jas automatiškai pažymi.
Atsakyti
QUOTE(tsima @ 2007 08 04, 22:55)
Sveikutės,
pasufleruokite man kokią paprastą programą, su kuria būtų galima perrašyt nuotraukas į DVD ar CD su muzika.

sveikutė,yra viena programėlė,jai rasiu atsiūsiu,bet gali ir greičiau,įeik į www.compiuterbild.lt ir spausk siuntiniai,neprisimenu nr.bet tikrai žinau,kad yra.Dabar vartau žurnalus 2008mturiu rasti.
Papildyta:
QUOTE(favoritė168 @ 2009 01 31, 13:39)
sveikutė,yra viena programėlė,jai rasiu atsiūsiu,bet gali ir greičiau,įeik į www.compiuterbild.lt ir spausk siuntiniai,neprisimenu nr.bet tikrai žinau,kad yra.Dabar vartau žurnalus 2008mturiu rasti.

o 'faststone image viewer3,6 ir mažina,ir apverčia priedo yra programa,kuri ant foto uždeda jūsų sukurtą "vandens"ženklą. vėliau parašysiu...
Atsakyti
QUOTE(tsima @ 2007 08 08, 09:53)
Tai, jau dabar supratau, bet čia minusas, kad į ta patį diską nebeleidžia darašyt. O dar klausimas, jei iš PICASOS nori ištrinti nuotrauką,ji rašo,kad nuotrauka bus ištrinta ir iš disko. Kas čia dabar per nesamonė? Ir kaip sutvarkytas nuotraukas iškelt iš Picasos atgal į diską(ne kompaktą)?




radau vieną progr.su kuria gali įrašyti garsą"SuperDVDVideo Editor",o su"CdCoverCreator" pasidarysi ir disko viršelį www.thyante.com abi nemokamos.arba lauk kovo mėn.žurnalo :kompiuter bild patarėjo,ten bus su visu instaliacijos disku.Aš juos jau antri metai perku.
Atsakyti
QUOTE(favoritė168 @ 2009 01 31, 12:09)
radau vieną progr.su kuria gali įrašyti garsą"SuperDVDVideo Editor",o su"CdCoverCreator" pasidarysi ir disko viršelį www.thyante.com abi nemokamos.arba lauk kovo mėn.žurnalo :kompiuter bild patarėjo,ten bus su visu instaliacijos disku.Aš juos jau antri metai perku.

Na į datą pažiūrėjus tas žmogus jau gali būt ir susitvarkęs savo bėdą biggrin.gif
Atsakyti
na matai esu naujokė,todėl į datą ir dėmesio neatkreipiau. lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(favoritė168 @ 2009 01 31, 20:14)
na matai esu naujokė,todėl į datą ir dėmesio neatkreipiau. lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Būna biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kicius @ 2009 01 31, 20:04)
Na į datą pažiūrėjus tas žmogus jau gali būt ir susitvarkęs savo bėdą  biggrin.gif

Kitas žiūrėk ir numirti suspėja per tiek laiko verysad.gif .
Atsakyti
Gal kas padesite, prisidirbau verysad.gif Nuotraukas besikartojancias Picasoje norejau susitvarkyti, tai susikuriau nauju "foldzeriuku" ir suskirsciau nuotraukas pagal ivykius. Tuos naujus foldzeriukus neuzseivinau, tai jie man ir neissisaugojo, o ir tas is kuriu kuriau istryniau. Jeigu supratote mano beda, gal kas zinote ar imanoma atgauti dar tas nuotraukas? Ar yra Picasoje gal kokia siukliadeze kur jas galeciau rasti
Atsakyti