Įkraunama...
Įkraunama...

Picasa programa

QUOTE(Irce6 @ 2009 01 13, 13:10)
Kazin kodel man toj eilutej neleidzia nieko keisti  g.gif Gal picasoj3 nera dar LT kalbos?


Tikrai yra lt kalba smile.gif

http://picasa.google.lt/
Papildyta:
QUOTE(Irce6 @ 2009 01 13, 13:10)
Kazin kodel man toj eilutej neleidzia nieko keisti  g.gif Gal picasoj3 nera dar LT kalbos?


Tikrai yra lt kalba smile.gif

http://picasa.google.lt/
Atsakyti
Kicius dekui tau,jei neleis vel kalbos pasikeisti,tai per nauja atsisiusiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kicius @ 2009 01 13, 07:12)
Tools - Options - ir po eilutete -language used in menus and dialogues- jau pasirenki kokia nori  smile.gif  Nauja kalba isigalioja is naujo paleidus programa.


Vaje kaip aciu tau bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristina.J @ 2009 01 13, 03:23)
Sveiki  4u.gif  Atsisiunciau Picasa 3 programele,bet anglu kalba  doh.gif  verysad.gif  Gal galite paaiskinti kaip nustatyti Lietuviu kalba?Dekuju is anksto  4u.gif

Turi but lietuviskas picasa,nes pas mane buvo picasa2 ir parejo atnaujinimai lietuviskai.
Tai va del to Picasa3 turiu ir as klausimeli,Picasa2 kai taisydavau nuotraukas tarkim kai apkerpi tai tokia kokia padarai lieka ir picasoj ir originalas(nuotrauka diske) pasitaiso,dabar kai parejo atnaujinimai t.y.picasa3 kai taisau nuotraukas pasitaiso tik pikasoj o originalas lieka toks pats nepasikeites,kaip padaryti kad ir originalas pasitaisytu i tokia kokia padariau ir picasoj?
Atsakyti
QUOTE(marka100 @ 2009 01 15, 18:12)
kai taisau nuotraukas pasitaiso tik pikasoj o originalas lieka toks pats nepasikeites,kaip padaryti kad ir originalas pasitaisytu i tokia kokia padariau ir picasoj?

Nu kad originalas ir pas mane nepasikeicia,bet yra ir tokia pati pataisyta nuotrauka,ne picasoj ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irce6: 15 sausio 2009 - 19:06
Nu pas mane tik originalas,seniau picasoj2 budavo ir pataisyta ir originalas unsure.gif
Papildyta:
Oi biski susimaisiau blush2.gif ,norejau pasakyt kad ne picasoj budavo ir originalas ir pataisyta
Atsakyti
QUOTE(marka100 @ 2009 01 15, 18:12)

Tai va del to Picasa3 turiu ir as klausimeli,Picasa2 kai taisydavau nuotraukas tarkim kai apkerpi tai tokia kokia padarai lieka ir picasoj ir originalas(nuotrauka diske) pasitaiso,dabar kai parejo atnaujinimai t.y.picasa3 kai taisau nuotraukas pasitaiso tik pikasoj o originalas lieka toks pats nepasikeites,kaip padaryti kad ir originalas pasitaisytu i tokia kokia padariau ir picasoj?



QUOTE(Irce6 @ 2009 01 15, 19:04)
Nu kad originalas ir pas mane nepasikeicia,bet yra ir tokia pati pataisyta nuotrauka,ne picasoj  ax.gif

Tam reikia įrašyti pakeitimus:
1, Failas - įrašyti
arba
2, Ctrl+S
arba
3, Pelės dešiniu ant pakeistos nuotraukos ir įrašyti

Tada pasikeičia ir originalas smile.gif
Atsakyti
Dekui,bet ar negalima padaryt kad automatiskai issaugotu,picasa2 issaugodavo.
Atsakyti
QUOTE(marka100 @ 2009 01 15, 19:30)
Dekui,bet ar negalima padaryt kad automatiskai issaugotu,picasa2 issaugodavo.


O tai kokia bėda papildomai suspaust porą mygtukų kad įrašyt smile.gif Nebent labai daug keiti nuotraukų.
Na nežinau ar eina automatiškai padaryt, bet jei kažką pakeiti pagr. lange dešinėje ties kiekvienu aplanku yra parašyta, keliuose failuose padaryti pakeitimai, ir yra mygtukas - išsaugoti diske- jį paspaudus išsisaugos visi tame aplanke esančių failų pakeitimai
Atsakyti
Nu as fotikan kai prisikaupia tad keitineju,tai gaunasi nemazai kurias reikia pagrazint rolleyes.gif
Atsakyti
prasau man paaiskinkite kaip is picasos nuotraukas siusti per skype.aciu
Atsakyti
QUOTE(sandralija @ 2009 01 17, 01:17)
prasau man paaiskinkite kaip is picasos nuotraukas siusti per skype.aciu

Nu as pirma syki girdziu,kad is picasos butu galima siusti nuotraukas per skype g.gif
Atsakyti