Įkraunama...
Įkraunama...

Picasa programa

QUOTE(Braškinė123 @ 2008 08 16, 15:32)
Mano manymu negalima user posted image
Tam aš naudoju PHOTOFILTRE programą  rolleyes.gif

O kaip sioje programoje nustatyti kad raides rasytusi ne tiesiai o istrizai? mirksiukas.gif man reik pakreipti srifta g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _PostScriptum_: 03 sausio 2009 - 14:01
Oi koks didelis AČIŪ nikute už lietuvišką picasa, taip visur ieškojau jos, o vat čia ir radau 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2008 12 30, 19:30)
tai tu šalink iš picasos, o ne iš disko  mirksiukas.gif  ten yra tokios funkcijos

o kaip reik, juk salinu is picasos. per ta programa doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rimulia12 @ 2009 01 03, 22:29)
o kaip reik, juk salinu is picasos. per ta programa doh.gif


Picasa programoje kairėje ant aplanko kairiu pelės klavišu ir tada "pašalinti iš picasa" - picasa neberodys, o pats failas kompe lieka. O jei po 1 nuotrauką tai tada ant jos dešiniu ir "slėpti"
Atsakyti
QUOTE(kicius @ 2009 01 03, 23:59)
Picasa  programoje kairėje ant aplanko kairiu pelės klavišu ir tada "pašalinti iš picasa" - picasa neberodys, o pats failas kompe lieka. O jei po 1 nuotrauką tai tada ant jos dešiniu ir "slėpti"

Aisku aciu meginsiu 4u.gif
Atsakyti
norejau paklausti ar galima vienu metu parsisiusti keleta nuotrauku is vieso 'picasa' katalogo - t.y. kad nereiketu siustis po viena nuotrauka?
aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgina1975 @ 2009 01 06, 23:39)
norejau paklausti ar galima vienu metu parsisiusti keleta nuotrauku is vieso 'picasa' katalogo - t.y. kad nereiketu siustis po viena nuotrauka?
aciu  4u.gif

atsidaryk albumą, tuomet viršuje matysi demontracija>dalytis>atsisiųsti
spaudi atsisiųsti į picasa mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif Atsisiunciau Picasa 3 programele,bet anglu kalba doh.gif verysad.gif Gal galite paaiskinti kaip nustatyti Lietuviu kalba?Dekuju is anksto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristina.J @ 2009 01 13, 02:23)
Sveiki  4u.gif  Atsisiunciau Picasa 3 programele,bet anglu kalba  doh.gif  verysad.gif  Gal galite paaiskinti kaip nustatyti Lietuviu kalba?Dekuju is anksto  4u.gif

Tools - Options - ir po eilutete -language used in menus and dialogues- jau pasirenki kokia nori smile.gif Nauja kalba isigalioja is naujo paleidus programa.
Atsakyti
jau yra lietuvių kalba Picasa 3 bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(kicius @ 2009 01 13, 09:12)
Tools - Options - ir po eilutete -language used in menus and dialogues- jau pasirenki kokia nori  smile.gif  Nauja kalba isigalioja is naujo paleidus programa.

Kazin kodel man toj eilutej neleidzia nieko keisti g.gif Gal picasoj3 nera dar LT kalbos?
Atsakyti
QUOTE(Irce6 @ 2009 01 13, 13:10)
Kazin kodel man toj eilutej neleidzia nieko keisti  g.gif Gal picasoj3 nera dar LT kalbos?


Tai siustis reikia is cia
Naujausia versija jau su lietuviu kalba.
Atsakyti