Įkraunama...
Įkraunama...

Picasa programa

Kaip is Picasa nuotraukas patalpinti in-te?? blink.gif
Niekur nerandu nuorodu....

Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(grivita @ 2007 10 02, 20:05)
Kaip is Picasa nuotraukas patalpinti in-te??  blink.gif 
Niekur nerandu nuorodu....

ax.gif aš pirma nuotraukas eksportuoju i aplanka kome, o tada jau i netą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2007 10 02, 20:21)
ax.gif  aš pirma nuotraukas eksportuoju i aplanka kome, o tada jau i netą  ax.gif

Aš ir taip darau drinks_cheers.gif
Atsakyti
O man kaip žinovei kažkaip tai nuotrauku orginaliu nebelieka blush2.gif . Taip zaisdama pakeiciau visas tevu sidabriniu vestuviu nuotraukas -ne tik Pikasoj, bet ir my documents pasikeite. Nesupranu kodel pas mane nesusikuria aplankas ORGINALS kaip pas kitus, o automatiskai viskas pasikeicia verysad.gif . PADEKITE, gal kas nustatyta ne taip
Atsakyti
"pagrazintai" nuotraukai išsaugoti yra du būdai 1) išsaugoti 2) išsaugoti kaip...
tai pirbu budu prarandi originala, o antu budu lieka ir originalas, ir pagrazinta foto
smile.gif pamėgink mirksiukas.gif
Atsakyti
Su picasa yra kitas "fintas" - mygtukas "save changes", kuris išsaugo nuotrauką pagražintą, o originalą perkelia į paslėptą katalogą "Originals". Man jį sukuria visada, nors būčiau ne prieš sužinoti, kaip padaryti, kad nekurtų smile.gif
Atsakyti
Reiks išbandyti . thumbup.gif
Atsakyti

gera proge, o kaip pasidaryti lietuviskai blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Guosste: 28 spalio 2007 - 16:35
QUOTE(Guosste @ 2007 10 28, 17:35)
gera proge, o kaip pasidaryti lietuviskai  blush2.gif

Guosste, o iš kur tu ją parsisiuntei g.gif Aš tai susiinstaliavau, pradžioj iš to žurnalo My Computer ax.gif bet po to radau čia mamose tą lietuvišką versiją bigsmile.gif ir viskas čiki thumbup.gif pirmam puslapiuki mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(wikonda @ 2007 10 28, 17:45)
Guosste, o iš kur tu ją parsisiuntei g.gif Aš tai susiinstaliavau, pradžioj iš to žurnalo My Computer  ax.gif bet po to radau čia mamose tą lietuvišką versiją  bigsmile.gif ir viskas čiki  thumbup.gif pirmam puslapiuki  mirksiukas.gif  4u.gif



as ir is sm, bet kazkodel pas mane nelietuviska unsure.gif unsure.gif ir vakar parsisiunciau mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(wikonda @ 2007 10 28, 17:45)
Guosste, o iš kur tu ją parsisiuntei g.gif Aš tai susiinstaliavau, pradžioj iš to žurnalo My Computer  ax.gif bet po to radau čia mamose tą lietuvišką versiją  bigsmile.gif ir viskas čiki  thumbup.gif pirmam puslapiuki  mirksiukas.gif  4u.gif

blush2.gif o apie kokia programa čia kalba eina???
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2007 10 28, 18:22)
blush2.gif  o apie kokia programa čia kalba eina???



Picasa2 mirksiukas.gif l.gera proge 4u.gif
Atsakyti