Įkraunama...
Įkraunama...

Picasa programa

sveiki,norėjau pasiklausti ar kas naudojatės Picasa2 programa.Aš ja turiu,bet nelabai žinau ką su ja galima veikti.Pasidariau lietuvių kalba.Mačiau,kad su ja galima raudonas akis nuimti,spalvas nuotraukos pakeisti,kaip dar galima ją panaudoti?Ar kas nors galite man papasakoti apie Picasa2.Būčiau labai dėkinga
Atsakyti
Čia papasakota, ką galima su PICASA nuveikti.

Čia galima atsisiųsti lietuviskąjį PICASA.

Sėkmės dailinat nuotraukas photo.gif
Atsakyti
QUOTE(nikute @ 2006 06 18, 20:02)

nikute tai čia ir taip aišku,pas visus tai yra.Aš todėl ir užvedžiau temą,kad man kas nors parašytu kas šita programa naudojasi.O ten anglų kalba paaiškinta,man reiktu kad kas nors savais žodžiais paaiškintu.Dabar sėdžiu ir viską nagrinėju.Puse supratau... lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(VILGRA @ 2006 06 18, 19:17)
nikute tai čia ir taip aišku,pas visus tai yra.Aš todėl ir užvedžiau temą,kad man kas nors parašytu kas šita programa naudojasi.O ten anglų kalba paaiškinta,man reiktu kad kas nors savais žodžiais paaiškintu.Dabar sėdžiu ir viską nagrinėju.Puse supratau... lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Siaip nieko daug su Picasa nepadarysi, man tai labai patinka is nuotrauku daryti koliazus. Pabandyk...
Atsakyti
Prašyčiau paaiškinti, kaip sumažinti nuotraukytę Pikasa programa? Apkarpyti nenoriu. Dėkoju g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
atrodo google nenumate sioj programoj mazinimo (resample/resize) proceduros
taigi siulau maza bet gera programike FastStone
ji yra nemokama ir turi tikrai nemazai irankiu thumbup.gif
Atsakyti
IrfanView programa gali atsisiusti is cia:
http://www.hig.se/le...m/irfanview.zip
Ji yra nemokama ir turi daug funkciju smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neturiu: 01 rugpjūčio 2006 - 14:54
parsisiunciau ta picasa lietuviska atseit,bet ten viskas rusu kalboje,gal zinot kaip pakeisti i lietuviu kalba?
norejau paklausti, o pvz tos nuotraukos kurios isideda i picasa,ar jos vistiek lieka kompiuteryje ten kur buvo,ar tarkim istrynus jas is picasos,ju nebeliks ir paciam kompiuteryje? g.gif
Atsakyti
QUOTE(_PostScriptum_ @ 2006 09 26, 21:43)
parsisiunciau ta picasa lietuviska atseit,bet ten viskas rusu kalboje,gal zinot kaip pakeisti i lietuviu kalba?
norejau paklausti, o pvz tos nuotraukos kurios isideda i picasa,ar jos vistiek lieka kompiuteryje ten kur buvo,ar tarkim istrynus jas is picasos,ju nebeliks ir paciam kompiuteryje? g.gif

Pikasoj nuotraukas istrynus ar jas redagavus, kompe jos lieka nepakitusios, o pataisytos ir issaugotos gules ten, kur jas issaugosi...!!! Kalba galima pasikeisti: Irankiai>Pasirinktys>Ir su rodyklyte pasirink kalba. Kaip ten pas tave rusu klb. bus parasyta nezinau smile.gif
Atsakyti
:verysad:Naudoju Picasa 2.Bet nesigauna man koliažo iš nuotraukų padaryti.Prašau paaiškinkit detaliai "dlia osobo tupych" lotuliukas.gif
Atsakyti
Nu jau faina šita programa.Neįsivaizduoju nuotrauku be jos.Net baisiausios kokybės nuotraukas pataiso.Ir visokiu triukų galima padaryti.Man tai ji labai tiko, o dar fotkėms uždedu rėmelius tai iš vis thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ddoovviillėė @ 2006 11 02, 19:42)
Nu jau faina šita programa.Neįsivaizduoju nuotrauku be jos.Net baisiausios kokybės nuotraukas pataiso.Ir visokiu triukų galima padaryti.Man tai ji labai tiko, o dar fotkėms uždedu rėmelius tai iš vis thumbup.gif  thumbup.gif

Čia apie kurią programą eina kalba? g.gif
Atsakyti