Įkraunama...
Įkraunama...

Ei, taupios šeimininkės!

QUOTE(prieblanda @ 2009 06 16, 13:06)
jei netingi terliotis, tai gali kepti naminį biskvitą. o jei neturi laiko, tai nusiperki gatavą biskvitą parduotuvėj, supjaustai jį 3 sluoksniais ir sutepi grietinėlės ir braškių marmalu.
grietinėlę reikia išplakti su vaniliniu sukrumi, šiek tiek cukraus ir želatinos (kad nuo braškių rūgšties neištižtų), tada sumaišyti su gabaliukais supjaustytom braškėm, pertepti biskvitą ir viršų dar braškėmis papuošti pagal savo išmonę essen.gif

ne nu aš nusiseilėsiu tokius dalykus berašinėdama...  biggrin.gif



kita karta del pavargusio saldytuve produkto rasysiu tau asmeniskai lotuliukas.gif

aciu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2009 06 16, 15:06)
kita karta del pavargusio saldytuve produkto rasysiu tau asmeniskai  lotuliukas.gif

aciu  wub.gif


tai man nesunku, tik kad to torto jau pora savaičių baisiai noriu ir niekaip negaunu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2009 06 16, 14:17)
tai man nesunku, tik kad to torto jau pora savaičių baisiai noriu ir niekaip negaunu  biggrin.gif


reiskia ne taip jau ir nori, jei nepadarai tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2009 06 16, 15:41)
reiskia ne taip jau ir nori, jei nepadarai  tongue.gif


kad dar braškės labai lievos, nu tos lenkiškos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2009 06 16, 14:06)
jei netingi terliotis, tai gali kepti naminį biskvitą. o jei neturi laiko, tai nusiperki gatavą biskvitą parduotuvėj, supjaustai jį 3 sluoksniais ir sutepi grietinėlės ir braškių marmalu.

Kur tokį pjaustomą parduoda? Ir sudrėkint jo niekaip nereikia?

QUOTE(prieblanda @ 2009 06 16, 16:11)
kad dar braškės labai lievos, nu tos lenkiškos  blush2.gif

Yra ir lietuviškų, bet kainos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2009 06 16, 21:02)
Kur tokį pjaustomą parduoda? Ir sudrėkint jo niekaip nereikia?
Yra ir lietuviškų, bet kainos doh.gif


esu pernai radusi Norfoj tokį labai panašų į naminį, kažkokį lietuvišką, tik jis kvadratinis buvo. radau duonos skyriuje. dar būna tie paruošti užsieniniai plastmasiniai padai, bet man jie nelabai...
o sudrėkint tai reikėtų, pamiršau visai blush2.gif su citrinos sultimis galima ar kokiu alkoholiu, jei yra noro biggrin.gif
Atsakyti
caramba, kai užknisa kvaksintis SM rytais dry.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prieblanda: 17 birželio 2009 - 06:54
QUOTE(prieblanda @ 2009 06 17, 07:27)
dar būna tie paruošti užsieniniai plastmasiniai padai, bet man jie nelabai...

Gryna chemija man jie doh.gif
Atsakyti
Keptų biskvitų didžiuosiuose RIMI būna (konkrečiai matau kasdien Panoramoj). šviežūs. nemazi. nors yra kelių dydžių. tik neragavau.
Atsakyti
bulviu ir ryziu likucius galima sumaisyt su pakepintu farsu,apibarstyt tarkuotu suriu ir ikist i orkaite kol suris isšsilydys biggrin.gif
Atsakyti
As tai virtus ryzius sunaudoju:
* lietiniu idarui (reikia virtu ryziu, virto kiausinio, kepintu svogunu, majonezo, ketcupo ir iv zalumynu (krapu, petrazoliu). Viska ismaisyti ir susukti i lietinius).
* Kepu kotletukus (virti ryziai, kiausinis, majonezas, ivairiu zalumyna ir dziuveseliai)
* kepu kiausiniene
Atsakyti
Merginos,turiu nemazai kuskuso per akcijas prisipirkus.Ka prie jo valgyt,kad butu nebrangu,skanu,sveika? 4u.gif
Atsakyti