Įkraunama...
Įkraunama...

Ei, taupios šeimininkės!

QUOTE(regna @ 2009 06 08, 12:19)
Supyliau,kepu,gavosi baltutėlis,
Sunaudojau visus likučius.

smoke.gif ai, nenervuokit, kaip tai jum gaunas o man ne? blink.gif gal mano bulvės dar prastesnio vaizdo negu jūsų?? g.gif
o va sviestą dėt įpieną- šauni idėja. visad taip darot? ir su šviežių bulvių kugeliu??
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2009 06 09, 00:11)
smoke.gif ai, nenervuokit, kaip tai jum gaunas o man ne? blink.gif  gal mano bulvės dar prastesnio vaizdo negu jūsų?? g.gif
o va sviestą dėt įpieną- šauni idėja. visad taip darot? ir su šviežių bulvių kugeliu??

Taip,taip ir su šviežiomis bulvėmistą patį būdą naudoju.
Pienas užverda ir sviestas jame gerai ištirpsta.
Atsakyti
o pas mane stovi konservuotu vaisiu skardine. grynu nieks nevalgys,. gal kas koki pyrago recepta zino? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2009 06 12, 14:35)
o pas mane stovi konservuotu vaisiu skardine. grynu nieks nevalgys,. gal kas koki pyrago recepta zino?  unsure.gif


man patinka Sonatinos greitas uogų pyragas, bo tešla paprasta, greita, o dėti ant viršaus galima belenką smile.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2009 06 12, 14:14)
man patinka Sonatinos greitas uogų pyragas, bo tešla paprasta, greita, o dėti ant viršaus galima belenką  smile.gif



ot kokia, dabar bonifacijai reik eit kuistis po ta receptu galimybe.... biggrin.gif o sanatinos saldumynai man ne vienas normaliai taip ir nesigavo. kazkoks merfio desnis lotuliukas.gif
Atsakyti
o dabar mano grietinele ant ribos.. turiu 0,5litro grietineles (dar namie pilna kokoso drozliu, kiausiniu, medaus, sviesto, kondinsuoto pieno), gal patarsit koki pyraga iskept, kad sudety butu grietinele? reik kazkaip ja sunaudot?
Atsakyti
QUOTE(sharka111 @ 2003 06 24, 01:49)
Tiesa,as batona specialiai dziovinu,paskui su mesmale sumalu-ir turiu dziuveseliu. ;D

as batona pjaustau kubeliais ir i orkaite padziovinu thumbup.gif gaunasi skrebuciai ir salotoms ivairioms liuks thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2009 06 16, 11:15)
o dabar mano grietinele ant ribos.. turiu 0,5litro grietineles (dar namie pilna kokoso drozliu, kiausiniu, medaus, sviesto, kondinsuoto pieno), gal patarsit koki pyraga iskept, kad sudety butu grietinele? reik kazkaip ja sunaudot?


aš standartinį 250 ml indelį panaudoju troškindama vištieną ar kalakutieną, įdedu krapų, pievagrybių, paprikos ir valgom su ryžiais ax.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2009 06 16, 11:03)
aš standartinį 250 ml indelį panaudoju troškindama vištieną ar kalakutieną, įdedu krapų, pievagrybių, paprikos ir valgom su ryžiais  ax.gif



vistienos troskinimui nenusimato artimiausiu metu, o ir siaip as po paskutinio karto, kai ji man "susiburbuliavo", daugiau nedarau taip (ir vyras grietineleje nemegsta unsure.gif )
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2009 06 16, 12:11)
vistienos troskinimui nenusimato artimiausiu metu, o ir siaip as po paskutinio karto, kai ji man "susiburbuliavo", daugiau nedarau taip (ir vyras grietineleje nemegsta  unsure.gif  )


ėėė, bet taigi visada galima pasidaryti braškių tortą bigsmile.gif velnias, kaip norėčiau...
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2009 06 16, 11:36)
ėėė, bet taigi visada galima pasidaryti braškių tortą  bigsmile.gif  velnias, kaip norėčiau...



kur to braskiu torto receptas? kaip tik ka tik braskes parsitempiau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2009 06 16, 13:41)
kur to braskiu torto receptas? kaip tik ka tik braskes parsitempiau  bigsmile.gif


jei netingi terliotis, tai gali kepti naminį biskvitą. o jei neturi laiko, tai nusiperki gatavą biskvitą parduotuvėj, supjaustai jį 3 sluoksniais ir sutepi grietinėlės ir braškių marmalu.
grietinėlę reikia išplakti su vaniliniu sukrumi, šiek tiek cukraus ir želatinos (kad nuo braškių rūgšties neištižtų), tada sumaišyti su gabaliukais supjaustytom braškėm, pertepti biskvitą ir viršų dar braškėmis papuošti pagal savo išmonę essen.gif

ne nu aš nusiseilėsiu tokius dalykus berašinėdama... biggrin.gif
Atsakyti