Įkraunama...
Įkraunama...

Ei, taupios šeimininkės!

Iš likusių virtų bulvių galima padaryti labai skanų įdarą lietiniams{pakepinti svogūną, ,jeigu likę šaldytuve virtos mesytės,,bet nebūtinai}
Paruošti padažiuką spirgųsvogūno+pienuko.
Iš likusių virtų ryžių galima paruošti taip pat įdarą lietiniams{ryžiai+virtos dešrelės+žirneliai],tokiu įdaru galima įdaryti lietinius.
Iš,sudžiūvusios duonos galima išvirt vasarą gaivią duonos+uogų sriubą.
Atsakyti
Sėdžiu, mąstau, ką padaryt su likusiom jau senyvom bulvėm.. kai parduotuvės jau pilvns šviežių... g.gif g.gif jos jau tokios apsiraukšlėjusios, kad kaži ką nepadarysi, bet reikia.. kaži ką? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2009 06 03, 23:12)
Sėdžiu, mąstau, ką padaryt su likusiom jau senyvom bulvėm.. kai parduotuvės jau pilvns šviežių...  g.gif  g.gif  jos jau tokios apsiraukšlėjusios, kad kaži ką nepadarysi, bet reikia.. kaži ką? blink.gif

virti ir trinti košę, o iš jos jau daug ką galima sumąstyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2009 06 03, 23:12)
Sėdžiu, mąstau, ką padaryt su likusiom jau senyvom bulvėm.. kai parduotuvės jau pilvns šviežių...  g.gif  g.gif  jos jau tokios apsiraukšlėjusios, kad kaži ką nepadarysi, bet reikia.. kaži ką? blink.gif

Noriu ,tau pasakyti,kad ir senas bulvytes galima skaniai atgaivinti.
Į puodą,kuriame virsi bulves įpilame vandens{jo turi būti nedidelis kiekis},užverdame įdedame a.šaukštelį sviesto{jis bulvėms suteikia gera skonį}įdedame cielų kvepenčių pipirų,lauro lapelį,svogūno griežinėlį,česnako skiltelę,žiupsnelį ciberžolės{paverdame keles minutes}į tą buljoną skanų sudedame paruoštas bulves.
Verdame ant nedidelės ugnies.
Bulvėms gerai apvirus įpilame pienuko,jeigu turime grietinėlės keletą šaukštų.
Tokiu būdu išvirtos bulvės tinka visur.
Iš,jų galima sutrinti gelsvą košę,paįvairins stalą.
Galima išvirti bulves su morkomis,su žirneliais.
Ir,taip susinaudoja senutės bulvės. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2009 06 03, 22:12)
Sėdžiu, mąstau, ką padaryt su likusiom jau senyvom bulvėm.. kai parduotuvės jau pilvns šviežių...  g.gif  g.gif  jos jau tokios apsiraukšlėjusios, kad kaži ką nepadarysi, bet reikia.. kaži ką? blink.gif

virti paprastus arba virtų bulvių cepelinus, kugelį kepti, daryti žemaičius blynus...
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2009 06 04, 21:04)
virti ir trinti košę, o iš jos jau daug ką galima sumąstyti ax.gif

blush2.gif gal plačiau ką iš savo repertuaro?

QUOTE(regna @ 2009 06 05, 14:06)

o svogūną ir česnaką irgi pradžioje dėti? nesuvirs jie į košę? g.gif
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2009 06 05, 21:34)
blush2.gif gal plačiau ką iš savo repertuaro?
o svogūną ir česnaką irgi pradžioje dėti? nesuvirs jie į košę? g.gif

Jeigu,nemėgsti svogūno ir česnako tai,prieš dedant bulves pavirk jį irišimk,kad jis virdamas neištištų tai dėk cielą.,
Aš,jo neišimu,jis suverda.
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2009 06 05, 21:34)
blush2.gif gal plačiau ką iš savo repertuaro?

Aš bulviniais patiekalais stengiuosi nepiktnaudžiaut blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vixiuke @ 2009 06 05, 20:13)
kugelį kepti,

man kugelis iš senų bulvių nesigavo, tavos labai sausas, it guminis.. nor sir pieno tikrai nemažai pyliau doh.gif

QUOTE(Sophi @ 2009 06 06, 20:23)
Aš bulviniais patiekalais stengiuosi nepiktnaudžiaut blush2.gif

o aš negaliu maitui sakyt NE.. nemoku.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2009 06 07, 12:56)
man kugelis iš senų bulvių nesigavo, tavos labai sausas, it guminis.. nor sir pieno tikrai nemažai pyliau doh.gif
o aš negaliu maitui sakyt NE.. nemoku.. blush2.gif

gal nuo bulvių priklauso?? aš įdedu kiaušnių, pilu pieno (karšto), prieskonių thumbup.gif
Atsakyti
dedu lyg tą patį. ką ir vixiuke, bet man nesigauna schmoll.gif
Atsakyti
Šiandiena,kepiau kugelį iš senė bulvių.
Naudojau bulves,
sviestą,
svogūnus,česnakus,
baltą varškės sūrį,
vieną kiaušinį,
pora pievagrybių,
pieną,
prieskonius{krapus dž.mairūną dž.,penkių rūšių pipirus}
Sutarkavau bulves svoguno dalį{buvo didelis} česnakus.
Užviriau pieną kartu su sviestu.sutarkavau likusį šaldytuve sūrį,supyliau ant tarkių+supyliau pieną su sviestu.
Keptuvėje pakepinau svogūną su likusiu sviestu,ir pakepinau susmulkintus pievagrybius,užpyliau pienu,patroškinau.
Supyliau ant tarkių ,išmaišiau.
Dar imušiau vieną kiaušinį,išmaišiau.
Kepimo formą ištepiau sviestu{įdėjau į orkaitę,kad ištirptų,ir iš įkaitusios formos geriau išsiima.
Supyliau,kepu,gavosi baltutėlis,
Sunaudojau visus likučius.
Atsakyti