Įkraunama...
Įkraunama...

Ei, taupios šeimininkės!

o skrandis kaip reaguoja?
Atsakyti
Sudžiūvusi duona nėra pasenusi duona mirksiukas.gif Skrandis reaguoja normaliai, juk tai ne kokia supelijusi ar pan. duona. Džiūvėsėlius juk drąsiai visi valgom ir jokių skrandžio blogumų nebūna smile.gif
Atsakyti
Labukas, mamytės biggrin.gif Na įdomi čia tėmelė. thumbup.gif
Aš tai iš likusių bulvių ar bulvių košės darau koldūnus su bulvių koše, man labai patinka. Sudžiuvusį batoną tai siulyčiau po dvi riekeles aptepti uogomis, suglausti taip, kad uogos būtų viduje, tada pamirkyti plaktame kiaušinyje ir džiuvesėliuose ir kepti keptuvėje, labai skanu kaip pyragėliai. smile.gif
Apdžiuvusią duona pakepinkite aliejuje ir padarykite sumuštinukus su virtu kiaušiniu ir majonezu ara fermentiniu sūriu ir majonezu. thumbup.gif
Atsakyti
Super temele thumbup.gif
Atsakyti
jei atlieka farso truputi galima padaryt maziukus kukuliukus ir i kamera verdant sriuba pravercia
Atsakyti
QUOTE(valinga @ 2008 11 15, 22:54)
jei atlieka farso truputi galima padaryt maziukus kukuliukus ir i kamera verdant sriuba pravercia

va įdomi versija, nes frašo pas mane visada visada lieka ir nemažai ir dažniausiai jau į šiūkšlių dėžę lekia, nes kažkaip nesumąstau kur panaudot... bet kiek laiko tie kukuliai verda.. o ar laikos jie, juk be kiaušo turbūt ar su??? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2008 12 16, 12:33)
va įdomi versija, nes frašo pas mane visada visada lieka ir nemažai ir dažniausiai jau į šiūkšlių dėžę lekia, nes kažkaip nesumąstau kur panaudot... bet kiek laiko tie kukuliai verda.. o ar laikos jie, juk be kiaušo turbūt ar su??? blink.gif

Faršą išmest ? blink.gif Nu tai kokį ir kotletuką galima iškept. Pakepint ir ant makaronų suverst. Nors aš šiaip irgi frikadėlėms į sriubytę sunaudoju. Tik iškart, nespėju užšaldyt lotuliukas.gif
Atsakyti
Jeigu verdant bulves įdedame pipiro laro lapelių,na,ir šlakėlį aliejaus ar gabalėlį sviestuko,skysčio neišpilkite,o,panaudokite padažams,sriubytei.
Jeigu lieka padažo,bet kokio nemeskite lauk,o,panaudokite troškiniams.besibaigiant troškintis,supilkite.
Ruošiant rytmetį,bet kokią košę lieka likučių,iš jų galima pasigaminti maltinukų,panaudoti kepant omletus,sudėti į pietų sriuba,ar panaudoti ruošiant garnyrą.
Atsakyti
QUOTE(kamiliuke @ 2008 11 12, 01:36)
Super temele thumbup.gif
drinks_cheers.gif tikrai thumbup.gif prisiskaiciau daug vertingų patarimų bigsmile.gif mamytės, jūs tokios išradingos 4u.gif
Atsakyti
Kaip tik siandien is likusiofarso darysiu kukuliukus ir virsiu sriuba darzoviu smile.gif niam niam thumbup.gif
Atsakyti
temele nebloga yra ka paskaityt ir daug ka zinantiems, apie sudziuvusi batona galvojau kad tik i dziuvesius tinka, bet pasirodo tinka ir pyrageliams su uogiene, smagumeleis, reiks pabandyt, nes pastoviai uzsilaiko batonas ir sudziuna ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinele @ 2003 07 17, 20:42)
As kai man lieka virtu ryziu kepu tokius pyragiukus biggrin.gif
Tesla labai paprasta:1 stikl.vandens, 1 kaiusinis, 1 stikl. miltu,druskos.
Idaras: virti ryziai, 2 virti kiausiniai, prieskoniai.
Tesla iskocioju, su stikline iskerpu apskritimus, dedu idara, uzlipdau kampus ir kepu ikaitintame aliejuje.
Labai graziai apskrusta wink.gif Labai skanu valgyti vienus arba su buljonu  wink.gif
schmoll.gif
Man tešla gerookai per skysta su tokiais santykiais gavosi. Apskrudo gražiai, bet šiaip nesužavėjo. Negaminčiau antrą kartą, nes dabar vietoj nepanaudotų ryžių turiu nepanaudotų pyragėlių. Nors jų gaminimas sukėlė naujų kulinarinių idėjų ... thumb_yello.gif
QUOTE(Katinele @ 2003 07 18, 16:29)
Rigedora, zinai, gal tik skamba, kad darbo daug, is tikruju kazkur per pusvalandi apsisuku  wink.gif biggrin.gif
Su indų plovimais užtrukau gerokai virš valandos... unsure.gif Bet aš - lengvos formos flegma plius neįgudusi virtuvėje...
Atsakyti