Įkraunama...
Įkraunama...

Ei, taupios šeimininkės!

As kai man lieka virtu ryziu kepu tokius pyragiukus biggrin.gif
Tesla labai paprasta:1 stikl.vandens, 1 kaiusinis, 1 stikl. miltu,druskos.
Idaras: virti ryziai, 2 virti kiausiniai, prieskoniai.
Tesla iskocioju, su stikline iskerpu apskritimus, dedu idara, uzlipdau kampus ir kepu ikaitintame aliejuje.
Labai graziai apskrusta wink.gif Labai skanu valgyti vienus arba su buljonu  ;)
Atsakyti
Oi, Katinėle, gal pasirodysiu didelė tinginė, bet labai jau daug darbo, kol tą tešlą iškočioji ir padarai.....  :-[ o kad skanu, tai neabejoju...  ;)
Atsakyti
Rigedora, zinai, gal tik skamba, kad darbo daug, is tikruju kazkur per pusvalandi apsisuku  ;) biggrin.gif
Atsakyti
Tikrai, tos kiausinienes-nekiausinienes laaabai skanios gaunasi.
As pakepinu svogunelius, grybukus, desryte, mesyte (na aisku nebutinai viska  ;D ), tada morkytes, paprika dedu, paciam gale ryzius, prieskoniu ir kiausiniu. Valgant butinai uzpilu kinisko sojos padazo!
Skanu netgi salta
Atsakyti
oi kiek čia visko prigamint galima -
iš ryžių - apkepų, ryžių blynų, mišrainyčių,
iš bulvių - sumalt ir žemaitiškų blynų, pvz. su tų pačių ryžių ir grybukų įdaru, arba kukulių išvirt
grietinė - pyragų prikept galima
kefyras - irgi pyragų, blyniukų, šaltibarščių
duona - padaryt duonos ir pupelių mišrainę
batonas - kaip kitos mamos rašė, pamirkyt su pienu plaktam kiaušiny, dar galima daug žalumynų į ta plakinį pripjaustyt
morkos - mišrainytės (su česnaku ir morkom, su salieru arba su daikonu, dar gaivių galima - su medum ir džiovintais vaisiais), morkų blynai, morkų pyragas
žodžiu, neišmeskit smile.gif

Atsakyti
kas čia per daikonas?????
Atsakyti
QUOTE(hobo @ 2005 05 20, 10:20)
kas čia per daikonas?????


lituanistai liepia vadint baltaisiais ridikais, bet man kažkaip daikonas gražiau. tokie ilgi, forma panašūs į morkas, tik galai storesni ir šiaip didesni. jei neklystu, jie iš japonijos kilę. man jie labai skanūs, reikia gal temą apie juos atidaryt
Atsakyti
tokia tema yra užkandžiuose.
Atsakyti
QUOTE(hobo @ 2005 05 20, 10:42)
tokia tema yra užkandžiuose.


pražiopsojau... bet pažiūrėjau, ten apie juoduosius ridikus, o jie skirias kaip diena ir naktis, tai gal nieko
Atsakyti
o kuo jie skyrias???? man rodos, kad niekuo tik spalva?????
Atsakyti
QUOTE(hobo @ 2005 05 20, 11:12)
o kuo jie skyrias???? man rodos, kad niekuo tik spalva?????


man asmeniškai tai juodieji per kartūs, o baltieji - visai ne, tokie liuks thumbup.gif
Atsakyti
Pasitaiko, kad po baliuko lieka sudziuvusiu sumustiniu, tai juos, kita ryta, dekit i keptuve, desryte, ar kuo kitu, zemyn ir truputi pakepinkit. Skanu prie alaus essen.gif
Atsakyti