Įkraunama...
Įkraunama...

Ei, taupios šeimininkės!

QUOTE(Lachesė @ 2012 10 22, 12:44)
Iš natūralaus jogurto arba kefyro/rūgpienio darom čeburekų tešlą, tiesiog miltai ir vienas iš šitų paminėtų produktų. Įdaras jau pagal fantaziją.  Kartais tokią tešlą kepu ant akmens orkaitėje, tai beveik kaip lavašai gaunasi.


Lachese


Is naturalaus jogurto arba kefyro rugpienio galima:

Elektriniame smulkintuve idedame keleta cesnako, zalio agurko,pipiriuko,krapuko susmulkiname suberiame i viena is pieno produktu ir gerai isplakame.

Galima valgyti su bulviniai blynais,su karstomis virtomis bulvemis,o galima ir taip skaniai atsigerti.

Ta pati galima pasiruosti susmulkinus su dz. vaisiais,su smulkintais riesutais.

Skanaus.
Atsakyti
QUOTE(dzessika @ 2011 11 01, 22:05)
Tema tikrai gera! Todel gal kuri nors seimininke pasidalins idejomis, ka galima pasigaminti is senos uogienes[B]. g.gif  Pyragai is uogienes nesigauna,visai nusivyliau. Jie gaunasi kazkokie minksti ir lipnus  verysad.gif Arba gal receptuka gera imesite,tikrai isbandyta mirksiukas.gif


Trupintas pyragas man visada pavyksta. Dabar taip naikinu obuolius, žiemą kaip pertepimas ten keliauja visokios uogienės.

Kiaušiniai - 3 vnt.
Cukrus - 1 stiklinė (200ml)
vanil. cukrus - 1 a.š.
sviestas ar margarinas - 200 gr.
grietinė - 4 - 5 a.š.
soda - 1 a.š.
citrinos rūgštelė - 0,5 a.š.
miltai - apie 500 gr.
Kiaušinius išsukt su cukrumi, dėti suminkštėjusį sviestą. Atskirai į grietinę sudėti sodą, rūgštelę. Išmaišyti ir sudėti į tešlą. Dėti miltus. Tiek, kad tešla būtų minkoma. Palaikyti apie 1 val. šaldytuve.
Per tą laiką pasiruošiu įdarą. Kaip sakiau, dabar naudoju šviežius obuolius, tai juos išdoroju, pasismulkinu, užpilu cukrumi ir cinamonu. Jei jūs naudosit uogienę, tai tuo metu galit atsipūsti mirksiukas.gif
Atšalusią tešlą dalinu į 2 nelygias dalis. Tą, kur daugiau, sugnaibau gabaliukais (kiti tarkuoja, bet aš nemėgstu tokių smulkių trupinių) ir iškloju skardos dugną. Apspaudau, kad labai didelių tarpų nebūtų. Jei pilsit skystoką uogienę, dar atidžiau sujunkit tuos gabalėlius. (Kažkada esu užprotestavus - kam tą tešlą smulkint, jei visvien sulipini. Gal geriau tiesiog iškočiot ir išklot apačią. Bet pasirodo - ne. Kad ir sulipinti trupiniai, visvien iškepę atsiskirinėja tokiais gabalėliais. O vientisa tešla lūžta neprognozuojamai). Taigi. Ant pirmo sluoksnio dedam įdarą iš to, ką norim, ant vitšaus užtrupinam likusią tešlą. Kepti ... kol iškeps. Mano orkaitė sena, tai laipsnių nepasakysiu. Bet aš orientuojuos "vidutinis karštumas" rolleyes.gif

Atsakyti
QUOTE(regna @ 2012 10 24, 00:02)


aš turėjau mintyje, kad jau iš pastovėjusio, kai nebesinori nei gerti, nei plakti, tada kepimui naudoju tokį produktą.
Atsakyti
Ačiū labai, visoms, už visus patarimus 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos šeimininkutės, gal patartumėt kokių šaltų patiekalų ar užkandėlių pasigaminti su marinuotomis švelniosiomis paprikomis? Na niekaip neišmastau g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pingvinukas lolo @ 2013 01 17, 16:34)
Sveikos šeimininkutės, gal patartumėt kokių šaltų patiekalų ar užkandėlių pasigaminti su marinuotomis švelniosiomis paprikomis? Na niekaip neišmastau  g.gif  blush2.gif

o jeigu jas įdarytum trinta česnakine ir su krapais varškyte 4u.gif
arba ant skrudinto batono užtepti sūrelio ir uždėjus paprikėlių blush2.gif
galima ir vėrinukų prisigalvoti su sūriais įv, (bri, kietaisiais, mocarela ar feta), mėsa, alyvuogėm..
galima ir į salotas įdėti, ant sumuštinukų su pikantiška mišraine.. arba tiesiog lėkštėj šalia vyno ar alaus patiekti prie kitų užkandžių, pvz. sūrių 4u.gif
skanaus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgav.. @ 2013 01 18, 22:41)
o jeigu jas įdarytum trinta česnakine ir su krapais varškyte 4u.gif
arba ant skrudinto batono užtepti sūrelio ir uždėjus paprikėlių  blush2.gif
galima ir vėrinukų prisigalvoti su sūriais įv, (bri, kietaisiais, mocarela ar feta), mėsa, alyvuogėm..
galima ir į salotas įdėti, ant sumuštinukų su pikantiška mišraine.. arba tiesiog lėkštėj šalia vyno ar alaus patiekti prie kitų užkandžių, pvz. sūrių 4u.gif
skanaus  wub.gif


Ačiū už genealias idėjas drinks_cheers.gif thumbup.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Labai šauni tema, deja, nukrito kaži kur. Keliu aukštyn. 4u.gif Gal radot naujų idėjų, gal sukūrėt savo taupių ir greitų receptukų? Labai aktualu, nes valgio gaminimas užkniso juodai, bet reikia, reikia, reikia... doh.gif

Galiu pasidalinti ir savo paprastais makaronų receptukais. Šituos patiekalus galima gaminti iš šviežių produktų, makaronus virti specialiai, o galima ir sunaudoti likusius. Taigi verdam ar paimam gatavus makaronus. Atskirai keptuvėje apkepinam faršą, morkas, svogūnus, arba kita tvarka- morkas, svogūnus ir smulkiai supjaustytas dešreles ( jas taip pat galima panaudoti nesuvalgytas vakarykštes), pilam pomidorų padažo ( man skaniausia natūralus, iš stiklainiuko, bet tinka ir visi likučiai iš buteliukų- tuo pačiu ir šaldytuvas prasivalo), prieskonių. Tada viską verčiam ant nusunktų karštų makaronų, sumaišom ir- skanaus. drinks_cheers.gif ( jei makaronai vakarykščiai, tada juos verčiam į keptuvę ir pašildom su mėsa/dešrelėm). Tinka visokių daržovių garnyrai, bet man skaniausia- su marinuotais ar raugintais agurkėliais... thumbup.gif Gana greita ir soti vakarienė. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mike-pukuotukas: 24 birželio 2013 - 19:14
Keliu tema. biggrin.gif

Turiu virtu burokeliu. Bet jie tokie minksti gan. Tad salotom misrainem nlb.. ax.gif gal turit ideju? Sriuba jau stovi is dalies ju... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(SantaLucija @ 2013 07 28, 09:18)
Keliu tema.  biggrin.gif

Turiu virtu burokeliu. Bet jie tokie minksti gan. Tad salotom misrainem nlb..  ax.gif gal turit ideju? Sriuba jau stovi is dalies ju...  biggrin.gif

Keptuvėje pakepinkite svogūnus, sudėkite tarkuotus burokėlius, druską pipirus, apkepinkite. Tada dėkite pomidorų padažo, obuolių sulčių ir patroškinkite kokias 10 min. Labai skanus garnyras prie bet kokio mėsos ar žuvies patiekalo. Taip pat galima uždėti ant silkės ar ant miltais apvoliotos bei apkeptos žuvies, labai skanu valgyti su juoda duona ar virtomis bulvėmis.
Atsakyti
QUOTE(AkvileZ @ 2013 07 29, 10:04)
Keptuvėje pakepinkite svogūnus, sudėkite tarkuotus burokėlius, druską pipirus, apkepinkite. Tada dėkite pomidorų padažo, obuolių sulčių ir patroškinkite kokias 10 min. Labai skanus garnyras prie bet kokio mėsos ar žuvies patiekalo. Taip pat galima uždėti ant silkės ar ant miltais apvoliotos bei apkeptos žuvies, labai skanu valgyti su juoda duona ar virtomis bulvėmis.


Dekui, Akvile, butinai isbandysiu! thumbup.gif 4u.gif kaip tik savaitgali gavom sviezios zuvies, tad uzsaldziau. Garnyras bus kaip tik! thumbup.gif
Atsakyti
Vis pamirstu parasyt- kepinti burokeliai thumbup.gif tik vietoj sulciu itarkavau obuoli sultinga. Mazius mano taip skaniai juos valge, o ir as su ryziais! Zuvi net pamirsau... biggrin.gif
Atsakyti