Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(lutuke123 @ 2019 05 14, 16:10)
<p>Prie ko cia komunistu partija? Rinka daugelyje saliu valdoma, istatymai irgi kuriami vis dar, Es uzdraude lyg nuo 20m veinakrtinius indus is plastiko, o reikai jau vakar. Atrodo zmonija su tiek mokslininku, sugebejimu paskaiciuoti, nenumate to, kai pradejo vis atai gaminti? doh.gif kas leido, kas pritare...planeta dalinam tik galvoje i dalis, ji siaip viena...</p><p></p><p>Taip seniau dar maziau siukslino imkim 100m atgal, nei laikrasciu nebuvo  mirksiukas.gif </p><p></p><p>Taigi, tavo noras pritemti tarybine santvarka visai i pievas. Cia dabar islikimo klausimas, o ne politines ideologijos....</p>


Jo islikimo... Da Stalinas sake, kad zmonija prazus be komunistu partijos
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 05 14, 15:16)
<p>Pas mane ant duru lipdukas <em>no junk mail</em> i rnegaunu visu tu reklamu,  lankstinuku, dabar tik su rinkimais siek tiek gavau....</p><p>Valstybes turi imtis to valstybiniu, istatymo lygmeniu, ne skitiap nieko nebus. Drausti visus nesmaoningus lankstinukus, plastikinius vienkaritnius indus ir t.t. , daro kazka, bet labai letai, per letai...</p><p></p><p>dziaugiuosi tuom, kad vis placiua ir placiau apie tai sneka paei aplinka, muus itaka, maisto itaka, lygin akas ir koks maistas dar didziausia zala ir itaka klimato kitimui, kelia ta <em>awareness</em> , bet reikia daug viska radikaliau daryti...</p>

pas mane irgi, betgi matau kiek aplink kitiems prikiša...
aišku kad turėtų, bet kur tau. Gal kokio seimūnėlio patelė spausdyklą turi ax.gif
Atsakyti

Jo islikimo... Da Stalinas sake, kad zmonija prazus be komunistu partijos

rimtai taip domiesi Stalinu ir ka jis sake? :) 

o gal jis buvo ir teisus :) 

Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 05 14, 18:05)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="IDOMUCIA" data-cid="72432837" data-time="1557840077"><div><p>Jo islikimo... Da Stalinas sake, kad zmonija prazus be komunistu partijos</p></div></blockquote><p>rimtai taip domiesi Stalinu ir ka jis sake? smile.gif </p><p>o gal jis buvo ir teisus smile.gif </p>


Ka Stalinas sake, zinau is sovietinio laiko rusisku filmu. Jau senai ziurejau, gal pries 40 metu
Atsakyti

Ka Stalinas sake, zinau is sovietinio laiko rusisku filmu. 

Ne meninius filmus reikėjo žiūrėti,o dokumentines kronikas.Man senelis apie Stalino politiką yra pakankamai papasakojęs.Neduok dieve,jei vėl toks ateitų į valdžią.

Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 05 14, 21:09)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="IDOMUCIA" data-cid="72433005" data-time="1557852030"><div><p>Ka Stalinas sake, zinau is sovietinio laiko rusisku filmu. </p></div></blockquote><p>Ne meninius filmus reikėjo žiūrėti,o dokumentines kronikas.Man senelis apie Stalino politiką yra pakankamai papasakojęs.Neduok dieve,jei vėl toks ateitų į valdžią.</p>

Aha...Trumpas atejo. Ot gėris.
Atsakyti

Ne meninius filmus reikėjo žiūrėti,o dokumentines kronikas.Man senelis apie Stalino politiką yra pakankamai papasakojęs.Neduok dieve,jei vėl toks ateitų į valdžią.

O kuom dabartiniai geresni tu visu didziuju valstybiu? Kuom Stalinas buvo blogas, jie daro ta pati...

Atsakyti

Chiromantas D. Trockis: visų mūsų ligų priežastis, įskaitant vėžį – mūsų mintys

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt...KqcHQoVj9KOYVFY

Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 05 14, 21:09)
Neduok dieve,jei vėl toks ateitų į valdžią.


Dabartine valdzia, tolerastai visokiam blogiui, tiesiog ruosia vieta naujiems psichams.
Kaip sako skestantis ir uz britvos griebia, tai ir balsavimuose... tik klausimas kada taip pabloges, kad griebs uz britvos
Atsakyti

O kuom dabartiniai geresni tu visu didziuju valstybiu? Kuom Stalinas buvo blogas, jie daro ta pati...

Tau dar kyla klausimas kuo buvo blogas Stalinas?Reikėtų prisiminti represijas prieš rusų intelegentiją,trėmimus, nuo trėmimų nukentėjo daug tautų,ne vien lietuviai.Stalino rėžimas sunaikino daug Lietuvos šviesuolių, tų kurie nespėjo pabėgti.Mano giminė taipogi nukentėjo nuo trėmimų.

Atsakyti
Labas rytas,
kaip cia taip yra...ne visi totalitaristiniai, beprasmes mirtis ir kancias (o gal prasmingas?) sukele vadai ir žmogystos, sirgo vežiu.
turbūt jie geresni už mus. smoke.gif


Kokie šios dienos planai pas jumi? wub.gif
Vakar dvejose taisyklose pasake, jog mano Acer neberemontuojamas (norejau pasikeisti klaviatūrą, 4 klavišai neveikia), taigi─ ką. t
eks kažką pirkti. galvoju apie Mcbook, bet nežinau.
šiaip mano OS - Ubuntu, ir nuoširdžiai nenoriu Windows (išaugau iš tokio lygio).
Tad galvoju, ar Mc pirkt (visi jaunessni mano šeimos nariai, seserys, tokius turi.)

any tips?(kokie jūsu lepatop'ai?)

p.s. Miele atkeliavo vakar, nenušaunama, senesnio modelio. jau darau pirmą skalbimą. iki tol vaikai gerai pajuto, ką reškia skalbtis rankomis.
jokio lepinimo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo given444: 15 gegužės 2019 - 07:53
QUOTE(lutuke123 @ 2019 05 14, 21:15)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Lisitėja2" data-cid="72433085" data-time="1557857349"><div><p>Ne meninius filmus reikėjo žiūrėti,o dokumentines kronikas.Man senelis apie Stalino politiką yra pakankamai papasakojęs.Neduok dieve,jei vėl toks ateitų į valdžią.</p></div></blockquote><p>O kuom dabartiniai geresni tu visu didziuju valstybiu? Kuom Stalinas buvo blogas, jie daro ta pati...</p>

Man nuoširdžiai smalsu - tave mama mažą iš rabkų išmetė? Ar čia paveldėjai?...
Atsakyti