Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

Nu ždž, faktas tas, kad su tokio mąsto vartojimu, 2030metais pasieksime ribą, kurioje net mano palos ir dviratis ir gyvūnu nevalgymas nepades.
jau ir dabar mažai padeda. 11 metu beliko. smoke.gif
na, aš bent jau del morales. norisi, aišku, ir gyventi ant geros žemes.
ne kasmet šiltejancioje vis labiau Lietuvoje (be lietaus ištisai) ir kitokiu išdaigu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo given444: 13 gegužės 2019 - 14:41
QUOTE(given444 @ 2019 05 13, 15:40)
Nu ždž, faktas tas, kad su tokio mąsto vartojimu, 2030metais pasieksime ribą, kurioje net mano palos ir dviratis ir gyvūnu nevalgymas nepades.
jau ir dabar mažai padeda. 11 metu beliko. smoke.gif
na, aš bent jau del morales. norisi, aišku, ir gyventi ant geros žemes.
ne kasmet šiltejancioje vis labiau Lietuvoje (be lietaus ištisai) ir kitokiu išdaigu...

Lietuva tai galėtų šiltėti, o tai bjaurus kraštas, tik labai piktiems žmonėms biggrin.gif
Bet kad kitur šyla, tai labai negerai...
Atsakyti

Nu ždž, faktas tas, kad su tokio mąsto vartojimu, 2030metais pasieksime ribą, kurioje net mano palos ir dviratis ir gyvūnu nevalgymas nepades.
jau ir dabar mažai padeda. 11 metu beliko. smoke.gif
na, aš bent jau del morales. norisi, aišku, ir gyventi ant geros žemes.
ne kasmet šiltejancioje vis labiau Lietuvoje (be lietaus ištisai) ir kitokiu išdaigu...

kazin ar ir tiek liko... Airijoja deklaravo climate emergency, labai daug  sneka apie viska paskutiniu metu, bet kas is tu sneku, kai kas diena kertami miskai, o vartojimas plastiko ir t.t. stabdomas labai letai.... Siuo metu reiktu pasodinti labai labai daug milijardu nauju medziu, anot mokslininku, kad pristabdyti bent visa tai, ir nustoti kirsti, baldai metomi lauk, keiciami kaip kojines, ir nauji medziai vis kertami ir kertami...o zmones , kaip zombiai...

https://www.irishexa...ncy-923188.html

 

https://e360.yale.edu/digest/planting-1-2-trillion-trees-could-cancel-out-a-decade-of-co2-emissions-scientists-find 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 13 gegužės 2019 - 23:46

nu va....we will go extinct... 2030metais.
gal ir gerai...žeme atsigaus, suvešes... biggrin.gif

žinios Fb, bet nuoroda iš kitur.
nežinau, kiek rimta.
išnyksime smile.gif

no return for runaway global warming smile.gif
Papildyta:
ryt man atgabena Miele.
kuo senesnis modelis, tuo geriau. 190e moku plius 2 metams garantija. naujas dabar gamina laikinas, kad tik gestu. pirkau Aristoną, neva naują, ir š. daugiau niekad naujos skalbiankes nepirksiu.
bent žinosiu, kad už 190e man Miele du metus dirbs. bent du.
negaila bus vel nusipirkti.
Papildyta:
kaip ir aš...panašiai.....

Rimtos cia zinios apie tai dabar kalba daug saliu su mergaite jauna priesakyje, kuri sugebejo suorganizuoti intencyvesnius debatus apie tai, mokiniu portestus ir t.t.

https://www.national...fficult-future/

 

Miele dirbs gal 20m :) jei dar is vis gyvensim, kaip dabar .....

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 13 gegužės 2019 - 23:46
QUOTE(lutuke123 @ 2019 05 14, 00:39)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="given444" data-cid="72431920" data-time="1557751251">
<div>
<p>Nu ždž, faktas tas, kad su tokio mąsto vartojimu, 2030metais pasieksime ribą, kurioje net mano palos ir dviratis ir gyvūnu nevalgymas nepades.

jau ir dabar mažai padeda. 11 metu beliko. vartotojo įkelta nuotrauka

na, aš bent jau del morales. norisi, aišku, ir gyventi ant geros žemes.

ne kasmet šiltejancioje vis labiau Lietuvoje (be lietaus ištisai) ir kitokiu išdaigu...</p>
</div>
</blockquote>
<p>kazin ar ir tiek liko... Airijoja deklaravo <em>climate emergency,</em> labai daug  sneka apie viska paskutiniu metu, bet kas is tu sneku, kai kas diena kertami miskai, o vartojimas plastiko ir t.t. stabdomas labai letai.... Siuo metu reiktu pasodinti labai labai daug milijardu nauju medziu, anot mokslininku, kad pristabdyti bent visa tai, ir nustoti kirsti, baldai metomi lauk, keiciami kaip kojines, ir nauji medziai vis kertami ir kertami...o zmones , kaip zombiai...</p>
<p><a data-ipb='nomediaparse' href='https://www.irishexaminer.com/breakingnews/ireland/government-declares-climate-emergency-923188.html'>https://www.irishexaminer.com/breakingnews/ireland/government-declares-climate-emergency-923188.html</a></p>
<p> </p>
<p><a data-ipb='nomediaparse' href='https://e360.yale.edu/digest/planting-1-2-trillion-trees-could-cancel-out-a-decade-of-co2-emissions-scientists-find%C2%A0'>https://e360.yale.edu/digest/planting-1-2-trillion-trees-could-cancel-out-a-decade-of-co2-emissions-scientists-find </a></p>

dar labai šlykščios tos visos skrajutės, lankstinukai visų tų prekybcentrių, durniai viens su kitu kariauja pastoviai, pas mane akcija, ne, pas mane dar didesnė akcija. Kiek spalvoto šūdo patenka į aplinką, ne visi juk išrūšiuoja...
Užmušt tokius parazitus per maža ir tuos, kas leidžia tokias reklamas. O po to sriūbauja, kai jų vaikai, anūkai alergiški ir visokie kitokie gimsta, kad nuo riešuto miršta pvz. Viskas turi savo kainą
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 05 14, 08:48)
dar labai šlykščios tos visos skrajutės, lankstinukai visų tų prekybcentrių, durniai viens su kitu kariauja pastoviai, pas mane akcija, ne, pas mane dar didesnė akcija. Kiek spalvoto šūdo patenka į aplinką, ne visi juk išrūšiuoja...
Užmušt tokius parazitus per maža ir tuos, kas leidžia tokias reklamas. O po to sriūbauja, kai jų vaikai, anūkai alergiški ir visokie kitokie gimsta, kad nuo riešuto miršta pvz. Viskas turi savo kainą

didžioji humanistė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 05 14, 08:52)
didžioji humanistė biggrin.gif

Kad kaip tik ji visai ne humaniste.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 05 14, 09:40)
Kad kaip tik ji visai ne humaniste.

Žinau gi biggrin.gif
Atsakyti

Nu ždž, faktas tas, kad su tokio mąsto vartojimu, 2030metais pasieksime ribą, kurioje net mano palos ir dviratis ir gyvūnu nevalgymas nepades.
jau ir dabar mažai padeda. 11 metu beliko. smoke.gif

Ir kas įdomiausia,jei išnyks mūsų rūšis, niekas visai neverks, net apsidžiaugs.

dar labai šlykščios tos visos skrajutės, lankstinukai visų tų prekybcentrių, durniai viens su kitu kariauja pastoviai, pas mane akcija, ne, pas mane dar didesnė akcija. Kiek spalvoto šūdo patenka į aplinką, ne visi juk išrūšiuoja...
Užmušt tokius parazitus per maža ir tuos, kas leidžia tokias reklamas. O po to sriūbauja, kai jų vaikai, anūkai alergiški ir visokie kitokie gimsta, kad nuo riešuto miršta pvz. Viskas turi savo kainą

Jei negali pakeisti problemos, keisk požiūrį į ją.Piktinimasis niekuo nepadės.

Atsakyti

Pas mane ant duru lipdukas no junk mail i rnegaunu visu tu reklamu,  lankstinuku, dabar tik su rinkimais siek tiek gavau....

Valstybes turi imtis to valstybiniu, istatymo lygmeniu, ne skitiap nieko nebus. Drausti visus nesmaoningus lankstinukus, plastikinius vienkaritnius indus ir t.t. , daro kazka, bet labai letai, per letai...

dziaugiuosi tuom, kad vis placiua ir placiau apie tai sneka paei aplinka, muus itaka, maisto itaka, lygin akas ir koks maistas dar didziausia zala ir itaka klimato kitimui, kelia ta awareness , bet reikia daug viska radikaliau daryti...

Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 05 14, 15:16)
Valstybes turi imtis to valstybiniu, istatymo lygmeniu, ne skitiap nieko nebus. Drausti visus nesmaoningus lankstinukus, plastikinius vienkaritnius indus ir t.t. ,


Reike vel istaigti komunistu partija kuri viska nurodys, ka leisti gaminti, kiek, o kas nebus leista tai bus uzdrausta.
Va SSSR tai buvo EKONOMIJA, tuoletinio popieriaus gamino mazai - zmones naudojo laikrascius valyti uzpakaliui, vienkartniu stalttiesiu nebuvo - vel laikrastis ant kokios dezes sukurdavo estetika.
O ir ismesdavo mazai, nes pries ismesdami daiktus isardydavo, o gal ko prireiks....
Atsakyti

Prie ko cia komunistu partija? Rinka daugelyje saliu valdoma, istatymai irgi kuriami vis dar, Es uzdraude lyg nuo 20m veinakrtinius indus is plastiko, o reikai jau vakar. Atrodo zmonija su tiek mokslininku, sugebejimu paskaiciuoti, nenumate to, kai pradejo vis atai gaminti? :oh: kas leido, kas pritare...planeta dalinam tik galvoje i dalis, ji siaip viena...

Taip seniau dar maziau siukslino imkim 100m atgal, nei laikrasciu nebuvo  :mirksiukas: 

Taigi, tavo noras pritemti tarybine santvarka visai i pievas. Cia dabar islikimo klausimas, o ne politines ideologijos....

Atsakyti