Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(Montekrista.back @ 2019 05 13, 11:13)
Bučiuokitės, meilė ore, rinkimų rezultatai afigieni, tai kažkas nerealaus smile.gif biggrin.gif

fuu, kad tu neskani biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 05 13, 11:25)
Su kuo buciuotis, Simonyte ar Nauseda  biggrin.gif

aš tai su Šimonyte, bet jei reiks-į nausėdą nespjaunu, bet kokiu atveju pajaco neliko biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2019 05 13, 12:14)
fuu, kad tu neskani biggrin.gif  4u.gif

biggrin.gif biggrin.gif liepiamosios nuosakos daugiskaitos antrasis asmuo skiriasi šiek tiek nuo daugiskaitos pirmojo asmens biggrin.gif
Atsakyti

Ooo,Lutukei tylos įžadai baigėsi :lol:

???  :blink:​ kokie dar izadai?

Atsakyti

lotuliukas.gifmatyt, vyras isvaziavo ir iskart puole i SM lotuliukas.gif

Kur ir kada as tave taip uzkabinau, kad taip nesitrivoji lakstai po visas temas ir stengiesi visur ikasti? tu savo gyvenimo ir savo vyru ziurekis, sveikesne busi, nes supranti man su savo vyru viskas gerai, tai buk rami  :mirksiukas: 

atitinkamai paklausiu, o tu rasineji i sm , nes? kas pabega is namu dukra, boyfriendas? pagal save sprendi kaip suprantu :) 

Atsakyti

Ne, visai ne kitoks.
cia jau tu pasiskiri intonaciją ir savas interpretacijas. o aš viską sudejau i vieną lygmeni. 4u.gif

Visiskai skirtingas, ne pagal intonacija o pagal prasme, kaip pvz butu klausimas, ka valgysit vakarienes arba kiek suvalgysit cukraus. Bet gal tu pati nei nejauti :) 

Atsakyti

Kad as jau galiu mintinai surasyti modelius.
Kazkokia Candy vienas modelis atsidaro, bet ten kazkokia nepigi piguva(primityvi)
Toliau Hotpoint Ariston AQUALTIS. Parametrai - neblogi, kaina normali, bet jau konstrukcija tai bozhe bozhe. Meistrai siulo nusipirkti papildoma garantija kiek imanoma ilgiau,nes vos ne vanduo teska ant elektronikos.

Nu ir lieka Nesvietisku kainu Miele (virs 1000 euru tai jau atsiprasau uz sklbiarke)

Galima miele naudota pirkti, mano mama turi kazkur 20m jau pirko naudota, bent musu mieste duoda metus laiko garantija naudotom, tai iseina ir pigiau ir geriau, nei naujas dabar pirkti, nes jos sugriuva po 3-4 m dazniausiai....

Atsakyti

Bučiuokitės, meilė ore, rinkimų rezultatai afigieni, tai kažkas nerealaus smile.gifbiggrin.gif

netysk cia nors tu politiku, zmoniu bukumui galo nera ir matomai greit nebus... nieko geriau nesitikejau, siaip mazyte vilti turejau, bet stebuklas, deja, neivyko...

Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 05 13, 13:22)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Montekrista.back" data-cid="72431688" data-time="1557735230"><div><p>Bučiuokitės, meilė ore, rinkimų rezultatai afigieni, tai kažkas nerealaus vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>netysk cia nors tu politiku, zmoniu bukumui galo nera ir matomai greit nebus... nieko geriau nesitikejau, siaip mazyte vilti turejau, bet stebuklas, deja, neivyko...</p>

Tai karma is a bič, jei jau tikėti biggrin.gif
Atsakyti

Tai karma is a bič, jei jau tikėti biggrin.gif

Kodel dabar? kokie zmones tokia ir realybe, prie ko cia dabar karma is vis? buki zmones bukai kuria savo valstybes, nieko naujo zemeje, duonos ir zaidimu.... kol dauguma "valdo",o tiksliau yra valdomi, tol ir einam i susinaikinima..

Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 05 13, 13:33)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Montekrista.back" data-cid="72431810" data-time="1557743099"><div><p>Tai karma is a bič, jei jau tikėti vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Kodel dabar? kokie zmones tokia ir realybe, prie ko cia dabar karma is vis? buki zmones bukai kuria savo valstybes, nieko naujo zemeje, duonos ir zaidimu.... kol dauguma "valdo",o tiksliau yra valdomi, tol ir einam i susinaikinima..</p>

baiŠu biggrin.gif
Atsakyti
nu va....we will go extinct... 2030metais.
gal ir gerai...žeme atsigaus, suvešes... biggrin.gif

žinios Fb, bet nuoroda iš kitur.
nežinau, kiek rimta.
išnyksime smile.gif

no return for runaway global warming smile.gif
Papildyta:
QUOTE(kin @ 2019 05 13, 06:37)
Mieles siaip neuzmusamos. Mamai buvom pirke 98'ais jau naudota. Persikraustant kaimynei paliko, ji iki siol skalbia.

ryt man atgabena Miele.
kuo senesnis modelis, tuo geriau. 190e moku plius 2 metams garantija. naujas dabar gamina laikinas, kad tik gestu. pirkau Aristoną, neva naują, ir š. daugiau niekad naujos skalbiankes nepirksiu.
bent žinosiu, kad už 190e man Miele du metus dirbs. bent du.
negaila bus vel nusipirkti.
Papildyta:
QUOTE(-burbanti- @ 2019 05 13, 08:41)
25 metai nebalsuoju. Esu apolitiška.


kaip ir aš...panašiai.....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo given444: 13 gegužės 2019 - 13:27
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 05 13, 13:12)
aš tai su Šimonyte, bet jei reiks-į nausėdą nespjaunu, bet kokiu atveju pajaco neliko biggrin.gif
Papildyta:

biggrin.gif  biggrin.gif liepiamosios nuosakos daugiskaitos antrasis asmuo skiriasi šiek tiek nuo daugiskaitos pirmojo asmens biggrin.gif

neišsisuksi, galgi ne tu Už miegamo durų sėdi ir visokį velnią išdarinėji?
Daug čia pabučiuot norėtum biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(given444 @ 2019 05 13, 14:29)
žinios Fb, bet nuoroda iš kitur.
nežinau, kiek rimta.
išnyksime smile.gif

nu va, išnyko jau, turinys nepasiekiams smile.gif
Atsakyti