Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

Ooo,Lutukei tylos įžadai baigėsi :lol:

Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 05 13, 05:56)
Ooo,Lutukei tylos įžadai baigėsi lotuliukas.gif

lotuliukas.gif matyt, vyras isvaziavo ir iskart puole i SM lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 05 12, 21:46)
Klausimas ka veiksit savaitgali? yra vienas, klausimas, kiek busit forume? yra visai kitoks smile.gif

Ne, visai ne kitoks.
cia jau tu pasiskiri intonaciją ir savas interpretacijas. o aš viską sudejau i vieną lygmeni. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2019 05 12, 23:46)
Prieš pusmetį pirkau naują skalbenkę. Visi mane dominę modeliai, iš kurių tuo metu rinkausi, turėjo galimybę pačiam pasirinkti iš kurios pusės durelės atsidaro. Kadangi man tai taip pat buvo svarbu, tai atkreipdavau dėmesį. Aišku, gal aš iš š... rinkausi.


Kad as jau galiu mintinai surasyti modelius.
Kazkokia Candy vienas modelis atsidaro, bet ten kazkokia nepigi piguva(primityvi)
Toliau Hotpoint Ariston AQUALTIS. Parametrai - neblogi, kaina normali, bet jau konstrukcija tai bozhe bozhe. Meistrai siulo nusipirkti papildoma garantija kiek imanoma ilgiau,nes vos ne vanduo teska ant elektronikos.

Nu ir lieka Nesvietisku kainu Miele (virs 1000 euru tai jau atsiprasau uz sklbiarke)
Atsakyti
Mieles siaip neuzmusamos. Mamai buvom pirke 98'ais jau naudota. Persikraustant kaimynei paliko, ji iki siol skalbia.
Atsakyti
QUOTE(kin @ 2019 05 13, 09:37)
Mieles siaip neuzmusamos. Mamai buvom pirke 98'ais jau naudota. Persikraustant kaimynei paliko, ji iki siol skalbia.


Lietuvoje as vazineju 1991 AUDI 80- viskas ten gerai, varo per zvirkelius, krumus.

O kur kas naujesnes jau senai pridduotos i savartyna ar parduotos ukrainieciams, kazachams.
Taip ir su Miele - liko tik vardas. Ka gamino 1990 prazioje ir dabar - nera ka lygint.
Ta kuri sugedo, kazkokia vokiska, pirkom naudota 2008 Vokietijoje (nes nezinojom kiek gyvensim, tai paemem) taip isejo, kad ji atvaziavo i LT ir pas mus praveike 11 metu tik nustojo centrifuguot, viskas viduje puiku.
Dabar ka gamina - tai neaisku
Atsakyti
Pats skaniausias varškės apkepas: 3-4 šaukštus manų pabrinkinti kokį pusvalandį piene (kad apsemtų maždaug pieno, arti stiklinės gal), 2 pakeliai varškės, kokie 3-4 kiaušiniai. Baltymus išplakti, trynius su cukrumi ir trupučiu vanilės (kiekis-kokį saldumą mėgstat, nematuoju, pusę gero didelio puoduko). Viską sumaišyti. Skiltelėmis supjaustyti obuolių, cukraus, cinamono. Kas mėgsta-razinų įdėti. Kepti apie valandą, labai purus, minkštas ir skanus apkepas gaunasi.

QUOTE(mylimuke! @ 2019 05 12, 22:02)
Turi koki konkretu recepta?

Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 05 13, 01:14)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="-burbanti-" data-cid="72431475" data-time="1557697851">
<div>
<p>Musiet diedas privertė atlikti žmonos pareigas, kad tiek neigiamos energijos liejasi pas frigidišką</p>
</div>
</blockquote>
<p>Gali kiek nori kibti i atlapus, as su tavim rietis nezadu, neidomu, supranti, man, tai tau reiks prie kazko kito prisikabinti, kad issilieti. mirksiukas.gif</p>
<p>Neturiu ,ka tau daugiau parasyti nauja, viska isakiau, anoje zinuteje.</p>

O kas nors prašė atsakinėti? Jei nerupetu - praeitum i vsie diela. Bet ne...dabar vel prasides zodziu lavina. Vyrams sperma smegenis spaudzia, tai jie tada nusišneka, o moterims? Spermos nebuvimas putėje?
Papildyta:
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 05 13, 05:56)
<p>Ooo,Lutukei tylos įžadai baigėsi lotuliukas.gif
</p><p></p><p></p>

Lomkės biggrin.gif
Atsakyti
Bučiuokitės, meilė ore, rinkimų rezultatai afigieni, tai kažkas nerealaus smile.gif biggrin.gif
Atsakyti
Taaaaip!!! smile.gif



QUOTE(Montekrista.back @ 2019 05 13, 10:13)
Bučiuokitės, meilė ore, rinkimų rezultatai afigieni, tai kažkas nerealaus smile.gif biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 05 13, 11:13)
Bučiuokitės, meilė ore, rinkimų rezultatai afigieni, tai kažkas nerealaus smile.gif biggrin.gif

Su kuo buciuotis, Simonyte ar Nauseda biggrin.gif
Atsakyti
25 metai nebalsuoju. Esu apolitiška. Nepriversit dalyvauti farse.
Atsakyti