Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

Svarstau, ar noriu stoti i doktorantura. Ne karta jau svarsciau, vis nuspresdavau, kad ne.
Ar yra pas mus studijuojanciu, baigusiu ar planuojanciu?

Turi buti aiskus tikslas ir doktorantura “atsipirkti”. Mano poziuriu. Arba tas zinias naudosi darbe ir gausi didesni atlyginima ar tau laipsnis atvers kelius, kurie be to neimanomi. Tureti Dr. pries pavarde vien del “garbes” man atrodo per mazai, kad del to butu verta studijuoti. 

Reikia gerai issirinkti tema ir vadovus, kad sugaistas laikas kazkokii budu isipiestu i tavo ateities planus. Doktorantura doktoranturai nelygi. 

Atsakyti
QUOTE(kin @ 2019 05 11, 14:20)
Svarstau, ar noriu stoti i doktorantura. Ne karta jau svarsciau, vis nuspresdavau, kad ne.
Ar yra pas mus studijuojanciu, baigusiu ar planuojanciu?

kam tau ta nesąmonė? dėstytoja, mokslininkė nori būt?
Atsakyti

bet blond žiauriausiai kenksminga...nes eina keli dažymo sluoksniai...


Dabartiniai plaukų dažai nėra tokie kenksmingi.Jei būtų tokie kenksmingi tai aš su savo dažymo stažu, seniai būčiau buvusi arba plika arba negyva.O gal viskas kartu. :hmm:

Negaliu žiūrėti į savo natūralią spalvą, kaip pilka, pilkiausia lietuviška pelė.Net nenorėjau niekada būti natūrali.

Bet čia kiekvienos pasirinkimas.

Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 05 11, 12:56)
Ojeeeezau kaip su tavimi sunku tada  biggrin.gif  As tai 'touchy- feely' esu...ir ziauriai.
Jauciu tu nuo mano apsikabinimu ir buckiu lakstytum kaip velnias nuo kryziaus  biggrin.gif

As irgi pagalvojau, labai nemegstu, kai koks visai svetimas ir man dar nelabai malonus lenda, net neliecia, bet per arti, bet tai turbut su emociniu fonu susije, nes masazus dievinu ir pas ginekologe nulis emociju buna, ir prie joki gydytiju jokio nepatogumo.
Masazai pas svetima dar geriau, nes tikrqi zinai, kad viska gerai ismasazuos, o ne ipusejus prades kist rankas kur "nereikia" lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2019 05 11, 13:29)

o kas groja? baigtos 9 klasės? biggrin.gif
nebūna magistrų, kuriuose žmogus netobulėja smile.gif


Priklauso nuo universiteto, nuo specialybes.
As bakalaure gavau gal daugiau nei magistre, bet tai ne taisykle.
O negroja, nes Lietuva Europoj pirmauja ar tarp pirmaujanciu kaip daugiausia turintys diplomu, tai jau nebestebina
"issilavine" nedristu sakyti, nes nelygu. Svarbiau, ar tos zinios tau "dirba" paskui.
Papildyta:
QUOTE(given444 @ 2019 05 11, 13:37)
bet blond žiauriausiai kenksminga...nes eina keli dažymo sluoksniai...

aš gal tik šaknis. dažyciau.nes mano vasarą plaukai vistiek sruogom nušvieseja. visi visad klausia, dažei sruogom, dažei?

As tai siulau eksperimentuoti kaip tik norisi. Kada jei ne dabar?
Kokie dabar tavo?
Tu Vilniuj? Parekomenduociau tobula spalvyciu meistre 👌
Papildyta:
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2019 05 11, 14:05)
Kodel negroja? As tai turiu priekaista Lietuvos universitetams, kad gali baigti bele kas. Destytojai stengiasi rasyti gerus pazymius, net ir tiems, kurie vos raukia. Nesakau, kad visi, bet didele dalis. Toks jausmas, kad bijo ismest studenta, ne sneteks krepselio. Doktoranturos darbai ir tie, kartais silpni buna, o zmogus laipsni gauna.</p><p></p><p>Uzsienyje visai kitaip buvo. </p>

I tavo klausima atsakymas yra antras tavo sakinys smile.gif
Papildyta:
QUOTE(kin @ 2019 05 11, 14:20)
Svarstau, ar noriu stoti i doktorantura. Ne karta jau svarsciau, vis nuspresdavau, kad ne.
Ar yra pas mus studijuojanciu, baigusiu ar planuojanciu?

Pirmiausia atsakyk sau, ka su tuo dr veiksi? Puiku, jeigu matai save universitete.
Lietuviskos imones dauguma protingu nemegsta, tai neverta. Tarptautinese nezinau, gal?
Ir jei turi kokia konkrecia sriti, kur noretum giliai patyrineti, tada gal. Bet velgi-kur visa tai naudosi.
4-5 metai ne tiek ir mazai, savimotyvacijos reik, bakalaura baigti 10000 kartu lengviau, kai destytojai uz ausyciu tempia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke!: 11 gegužės 2019 - 17:56
Paziurkit filmą apie tankistus 'T-34'. Gerulis...tikrai gerulis.
Atsakyti
kai ko ieškojau su vonia susijusio ir radau šitą, kažkaip iš karto apie tave, Burbanti, prisiminiau ir pagalvojau. Nežinau kodėl biggrin.gif
Žodžiu, skyriu tau biggrin.gif
https://media.gq.com...gq-grooming.jpg
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 05 11, 16:13)
Paziurkit filmą apie tankistus 'T-34'. Gerulis...tikrai gerulis.

tipo, komedija? einu žiūret.



QUOTE(Monteverte @ 2019 05 11, 17:36)
kai ko ieškojau su vonia susijusio ir radau šitą, kažkaip iš karto apie tave, Burbanti, prisiminiau ir pagalvojau. Nežinau kodėl biggrin.gif
Žodžiu, skyriu tau biggrin.gif
https://media.gq.com...gq-grooming.jpg

o prie ko cia? burbanti tau su švelnumu siejasi? prigirdytu šita vyrą ir iškeptu višciukus.
tu taipogi. biggrin.gif iš šustrumo. o, chickens - sorry, pagailetum. bigsmile.gif



QUOTE(Iš_Šviesos @ 2019 05 11, 11:02)
O kam plaukus dazai?

nes nusibodo po vieną kitą žilą plauką išsiraudineti. biggrin.gif


aš ne Vilniuj, Mylimuke, aš laikinoj sostinej.
plaukai rudi, i šviesumą, ne pilki, o vasarą visai blond sruogom nueina, pasiskleidžia.

kin, man tai gaila būtu 4-5 metu, ypac juk tu su vaiku.
jei studijuocau, tai butu prabangus hobis, nes man tinancios sutdjos yra tik užsieny,(NO ar Krokucoj kokioj, Jav ir tt.) ir žnau, daugiau neuždirbciau, nei dabar, kaip tik mažiau.
mano drauge baige doktorantūrą (pradedama studijuoti, prieš 5metus, kaip tik lygiagreciai isivaikino mergaite. )ir ką - baigusi, išejo iš darbo, nes namie dirbdama du prof atlyginmus pasidaro.
specialybe: english. biggrin.gif
na, aišku, DR laipsnis leidžia jai imt daugiau už privat pamokas.
bet iššsekusi būdavo nežmoniškai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo given444: 11 gegužės 2019 - 21:07
QUOTE(given444 @ 2019 05 11, 22:06)
tipo, komedija? einu žiūret.

Rimtas filmas apie karą
Atsakyti

 )ir ką - baigusi, išejo iš darbo, nes namie dirbdama du prof atlyginmus pasidaro.
specialybe: english. biggrin.gif
na, aišku, DR laipsnis leidžia jai imt daugiau už privat pamokas.
bet iššsekusi būdavo nežmoniškai.

Dr padeda daugiau uzsidirbti ne tik akademinej aplinkoj. Privaciose imonese laipsnis gali buti labai vertinamas. Bet cia labai individualu, priklauso ne tik nuo srities, bet dar ir nuo salies. 

Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 05 11, 13:42)
Geriau jus man pasakykit kaip lietuviskai pradeti oficialu emaila -  to whom it may concern.


Paprastai, "suinteresuotiems asmenims"
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2019 05 11, 22:06)
tipo, komedija? einu žiūret.
o prie ko cia? burbanti tau su švelnumu siejasi? prigirdytu šita vyrą ir iškeptu višciukus.
tu taipogi. biggrin.gif iš šustrumo. o, chickens - sorry, pagailetum.  bigsmile.gif

ką žinau, šiaip for fun, nes ji vis nori temą link vyrų atgal persukti biggrin.gif
Atsakyti

Ar jau atlikote savo pareigą?Ar jau prabalsavote?

Atsakyti