Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(Monteverte @ 2019 05 11, 12:02)
bakalaurą + magistrą smile.gif

Maniau klausimas apie profesija.
Man tie bakalaurai ir magistrai visiskai "negroja".
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 05 11, 12:56)
Ziurejau as i ta epristatymas. Nesuprasi koki mokesti ten jie ima uz persiuntima  rolleyes.gif

Nemokamai ten biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 05 11, 09:02)

eik tu sau, prilupčiau. Kam gadiniesi? Tik jau netapk koia žalia ar mėlyna.

o tai kokią siūlai?

kate (tuoj bus 12m). matyt kažko prisirijo kieme, nes nuolat žiaukcioja. parode blužnies išdidejimą. paskyre 2sav antibu. gal buti erkes, sake, arba pirmuonys, nes trombocitu visai nera.
beveik nelaka vandens ta mano kate. unsure.gif
bet guvi, po kiemą laksto. neanemiška. kiti rodikliai geri.
taip pat sake, gali buti toksinai, letinis apsinuodijimas.
Atsakyti

Joptvajumat...tik nesakykit, kad niekada niekam nesiuntet oficialiu emailu. A jus pasakysit man kaip pradedat juos lietuviskai ar ne?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 11 gegužės 2019 - 12:24
QUOTE(-burbanti- @ 2019 05 11, 09:56)
As tai 'touchy- feely' esu...ir ziauriai.
Jauciu tu nuo mano apsikabinimu ir buckiu lakstytum kaip velnias nuo kryziaus  biggrin.gif


nu pažiūesim pažiūresim kai kavą gersim smoke.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 05 11, 12:56)

Mes migrantai  biggrin.gif  migracijoje tai rasom -  To whom it may concern.
Kaip jus,  gyvenantys Lietuvoje,  rasot?  biggrin.gif
Papildyta:
Ojeeeezau kaip su tavimi sunku tada  biggrin.gif  As tai 'touchy- feely' esu...ir ziauriai.
Jauciu tu nuo mano apsikabinimu ir buckiu lakstytum kaip velnias nuo kryziaus  biggrin.gif

tiems, ką tai liečia
gal?
Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2019 05 11, 13:15)
Maniau klausimas apie profesija.
Man tie bakalaurai ir magistrai visiskai "negroja".

o kas groja? baigtos 9 klasės? biggrin.gif
nebūna magistrų, kuriuose žmogus netobulėja smile.gif
Papildyta:
QUOTE(given444 @ 2019 05 11, 13:19)
o tai kokią siūlai?

kate (tuoj bus 12m). matyt kažko prisirijo kieme, nes nuolat žiaukcioja. parode blužnies išdidejimą. paskyre 2sav antibu. gal buti erkes, sake, arba pirmuonys, nes trombocitu visai nera.
beveik nelaka vandens ta mano kate. unsure.gif
bet guvi, po kiemą laksto. neanemiška. kiti rodikliai geri.
taip pat sake, gali buti toksinai, letinis apsinuodijimas.

blond ar šokolado kokio smile.gif

vargšas padarėlis 4u.gif sunku tiems vetams, negali tiksliai ištirti. Aišku, kad erkės gali būti...
Papildyta:
Burbanti, arba rašyk normaoai su kreipiniu kam siunti. Nu jei sakykime siunti Sodros antikorupcijos skyriui, tai taip ir rašyk:
KAM: Sodros antikorupcijos skyriaus vadovui (ar darbuotojams)
Atsakyti
bet blond žiauriausiai kenksminga...nes eina keli dažymo sluoksniai...

aš gal tik šaknis. dažyciau.nes mano vasarą plaukai vistiek sruogom nušvieseja. visi visad klausia, dažei sruogom, dažei?
Atsakyti

bet blond žiauriausiai kenksminga...nes eina keli dažymo sluoksniai...

aš gal tik šaknis. dažyciau.nes mano vasarą plaukai vistiek sruogom nušvieseja. visi visad klausia, dažei sruogom, dažei?

O kam plaukus dazai? Jei niekada nedazei; tai siulyciau panasia spalva kaip savo. Pamatysi is pradziu koks jausmas apskritai plaukus dazyti. As kazkada bandziau panasia spalva, bet man nepatiko,  nes kenkia plaukams, atauga saknys per menesi. Reikia pastoviia dazyti. Atsiauginau savo ir tiek. Dabar turbut dazysiu tik kai prazilsiu.  :D 

Atsakyti

Maniau klausimas apie profesija.
Man tie bakalaurai ir magistrai visiskai "negroja".

Kodel negroja?

As tai turiu priekaista Lietuvos universitetams, kad gali baigti bele kas. Destytojai stengiasi rasyti gerus pazymius, net ir tiems, kurie vos raukia. Nesakau, kad visi, bet didele dalis. Toks jausmas, kad bijo ismest studenta, ne sneteks krepselio. Doktoranturos darbai ir tie, kartais silpni buna, o zmogus laipsni gauna.

Uzsienyje visai kitaip buvo. 

Atsakyti
Vat manooooo laikais, tai daugiau pagal pasaukima stodavom, nes institutai buvo nemokami.
Papildyta:
QUOTE(given444 @ 2019 05 11, 13:37)
bet blond žiauriausiai kenksminga...nes eina keli dažymo sluoksniai...

aš gal tik šaknis. dažyciau.nes mano vasarą plaukai vistiek sruogom nušvieseja. visi visad klausia, dažei sruogom, dažei?

Nebijokit eksperimentuoti su spalvomis.
Atsakyti
Pirmas magistras ir bakalauras ir dabar nemokami. Tik iz antra reikia moketi, jei pirma nemokamai baigei.
Atsakyti
Svarstau, ar noriu stoti i doktorantura. Ne karta jau svarsciau, vis nuspresdavau, kad ne.
Ar yra pas mus studijuojanciu, baigusiu ar planuojanciu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kin: 11 gegužės 2019 - 13:21