Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(Monteverte @ 2019 05 10, 14:25)
jau pamiršai kaip dėjai man super gražutes bobutes, sportininkes? iš kur žinai, kad aš tokia nebūsiu? biggrin.gif


Ana bobule valge vistiena ir kiausinius kozna diena. Tu tikio maisto nevalgai. Tai kazi ar busi.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 05 10, 15:26)
Ir vel tu su savo " anksciau" biggrin.gif . Neinks ir nesiplak.
Anksciau irgi pas tave plauku daugiau buvo, dabar tik trys.

jo, geri tau laikai buvo anksčiau, normali narė palyginus buvai, tik pikta 4u.gif
Atsakyti
As nesuprantu to noro eiti i pirtis ir šlykštėtis kitų kunais. Mazochizmas kazkoks nesveikas g.gif
Cia tas pats kas gerti ir vemti ir vel gerti, ir vel vemti...
Atsakyti

As ka norejau pasakyti jau nuo pradzios, kad apskritai tie visi kunai nekelia emociju. Na nuogi ir nuogi, pirty pliaze ar kur, tiesiog jie yra.
Nezinau, kodel kitiems taip smarkiai idomu kitus apziurineto ir apkalbineti mastau.gif

prie ko cia apziurinejimai ir apkalbejimai?:oh:

pamatai kazka ir zinai tau grazu ar negrazu, ir tiek.

man pvz poilsiauti senu ruru apsuptyje negrazu, kam garzu  lai polisiauja  :D Man graziau ziureti i jura, smeli, zuvedras, o jei zmones salia,lai prisidengia bent tam tikras vietas, nei as spoksau, nei apkalbu paparciausia norisi buti man grazioje aplinkoje ir tiek. 

Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 05 10, 15:26)
Tqvo tevai nereagavo, todel tu pati susidarei nuomone apie sunis.
Sakyti, kokie slykstus kunai yra nuomones formavimas,vertybiu diegimas netgi siuo atveju.
Zmones itakoja aplinka, nori nenori. Tu gal kaio mauglis miske uzaugai?

o tai jei pati susidariau nuomonę, kad šunys mieli, gražūs, tai jau niekaip negalėjau susidaryti nuomonės pati, kad senos moterys neatrodo gražios? aš nebuvau anksčiau mačiusi senų nuogų, tai normalu, kad yra tam tikras šokas mažam vaikui. Juk šiaip jau gamta labai harmoninga, pažiūrėk kokie augalai, ypač jauni, nekalbu apie sutręšusius medžius, pažiūrėk kokie gyvūnai harmoningi, nereikalaujantys paprastai žandikaulių operacijų ar kitokių korekcijų. Tai normalu, kad kai mato vaikas neharmoniją, tai jam nėra gražu
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2019 05 10, 15:27)
Ana bobule valge vistiena ir kiausinius kozna diena. Tu tikio maisto nevalgai. Tai kazi ar busi.

veganas chirurgas dar būdamas 95 metų operavo, kaži ar tai tau iš viso suvokiama ir įkandama, nors tai realybė biggrin.gif
Atsakyti

kaip teta man sake dievulis gailestingas senatveje atima regejima gera...o vaikai su regejimu geru dar dazniausiai

Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 05 10, 15:31)
o tai jei pati susidariau nuomonę, kad šunys mieli, gražūs, tai jau niekaip negalėjau susidaryti nuomonės pati, kad senos moterys neatrodo gražios? aš nebuvau anksčiau mačiusi senų nuogų, tai normalu, kad yra tam tikras šokas mažam vaikui. Juk šiaip jau gamta labai harmoninga, pažiūrėk kokie augalai, ypač jauni, nekalbu apie sutręšusius medžius, pažiūrėk kokie gyvūnai harmoningi, nereikalaujantys paprastai žandikaulių operacijų ar kitokių korekcijų. Tai normalu, kad kai mato vaikas neharmoniją, tai jam nėra gražu

Kodwl nekalbi apoe senus sutresusius medzius? Bet kalbeti apoe senus suvytusius zmones gali?
Medziu buna ir jaunu visokiu, kreivu peraikreipusiu pwrlinkusiu ir t.. T ar jais irgi šlykštiesi?
Gyvunu irgi visokiu yra, bet jiems todel ir nereikia operaciju, nes aps juos nera kvailo grozio kulto, nera grazaus negrazaus, visi skirtingi ir visi geri. Tu pati patvirtini mano nuomone. Juk zmogus yra is gamtos, vat jam ir reikia is jos pavyzdi imti-bufi be operwciju ir oriimti save toki koks yra mirksiukas.gif pjaustymasis yra zmoniu kvailybe ir pinigu konvejeris kazkam.
Atsakyti

https://www.facebook...56867744413144/

Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 05 10, 15:36)
Kodwl nekalbi apoe senus sutresusius medzius? Bet kalbeti apoe senus suvytusius zmones gali?
Medziu buna ir jaunu visokiu, kreivu peraikreipusiu pwrlinkusiu ir t.. T ar jais irgi šlykštiesi?
Gyvunu irgi visokiu yra, bet jiems todel ir nereikia operaciju, nes aps juos nera kvailo grozio kulto, nera grazaus negrazaus, visi skirtingi ir visi geri. Tu pati patvirtini mano nuomone. Juk zmogus yra is gamtos, vat jam ir reikia is jos pavyzdi imti-bufi be operwciju ir oriimti save toki koks yra  mirksiukas.gif  pjaustymasis yra zmoniu kvailybe ir pinigu konvejeris kazkam.

nes sutręšęs senas medis irgi nebegražus, nepalyginsi su jaunu. Paprasta kaip du kart du. Juk iš konteksto matėsi ką turiu omenyje. Nepyk, bet pastebėjau, kad tu negabi esi. Tu labai dažnai iš pirmo karto nesupranti posto. Tau vis reikia aiškinti ir aiškinti. Draugiškas patarimas, gal kokių knygų paskaityk papildomai išprusimui, gal mokyklos metus prazyliojei? mirksiukas.gif

Prie ko čia operacijos iš viso, kur jau čia lenki? Visiškai ne į temą žinok. Aš tiesiog palyginau harmoniją ir tiek. Nepaslaptis juk, kad tarp žmonių daug daugiau neharmonijos nei pas natūraliai išsiveisusius gyvūnus ar išaugusias gėles pvz. Augalija iš savęs tobula, o gyvūnai gal visų pirma dar dėl to, kad jie nenustoja mankštintis? Paprastas šuo ar katė kas kartą pasikėlęs išsiražo, išsitampo.
Suprantu, kad daug senolių ištvėrė šalčius, sibirus visokius ir pan., daug su išsuktais sąnariais, bet ar tai tampa grožiu? Aišku, kad ne.
Netgi tam tikra prasme iškrypėliais laikomi pvz. tie jauni vyrukai, kurie susitikinėja su senutėmis, grožisi jų kūnais, o ne su bendraamžėmis.
Papildyta:
QUOTE(arbuzas77 @ 2019 05 10, 15:46)
<p><a data-ipb='nomediaparse' href='https://www.facebook.com/sarkazmq/videos/1856867744413144/'>https://www.facebook.com/sarkazmq/videos/1856867744413144/</a></p>

taiklu klausyk biggrin.gif
Atsakyti

o tai jei pati susidariau nuomonę, kad šunys mieli, gražūs, tai jau niekaip negalėjau susidaryti nuomonės pati, kad senos moterys neatrodo gražios? aš nebuvau anksčiau mačiusi senų nuogų, tai normalu, kad yra tam tikras šokas mažam vaikui. Juk šiaip jau gamta labai harmoninga, pažiūrėk kokie augalai, ypač jauni, nekalbu apie sutręšusius medžius, pažiūrėk kokie gyvūnai harmoningi, nereikalaujantys paprastai žandikaulių operacijų ar kitokių korekcijų. Tai normalu, kad kai mato vaikas neharmoniją, tai jam nėra gražu
Papildyta:
veganas chirurgas dar būdamas 95 metų operavo, kaži ar tai tau iš viso suvokiama ir įkandama, nors tai realybė biggrin.gif

https://www.youtube....h?v=IF1CD3qTDk4

Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 05 10, 15:51)
nes sutręšęs senas medis irgi nebegražus, nepalyginsi su jaunu. Paprasta kaip du kart du. Juk iš konteksto matėsi ką turiu omenyje. Nepyk, bet pastebėjau, kad tu negabi esi. Tu labai dažnai iš pirmo karto nesupranti posto. Tau vis reikia aiškinti ir aiškinti. Draugiškas patarimas, gal kokių knygų paskaityk papildomai išprusimui, gal mokyklos metus prazyliojei? mirksiukas.gif

Prie ko čia operacijos iš viso, kur jau čia lenki? Visiškai ne į temą žinok. Aš tiesiog palyginau harmoniją ir tiek. Nepaslaptis juk, kad tarp žmonių daug daugiau neharmonijos nei pas natūraliai išsiveisusius gyvūnus ar išaugusias gėles pvz. Augalija iš savęs tobula, o gyvūnai gal visų pirma dar dėl to, kad jie nenustoja mankštintis? Paprastas šuo ar katė kas kartą pasikėlęs išsiražo, išsitampo.
Suprantu, kad daug senolių ištvėrė šalčius, sibirus visokius ir pan., daug su išsuktais sąnariais, bet ar tai tampa grožiu? Aišku, kad ne.
Netgi tam tikra prasme iškrypėliais laikomi pvz. tie jauni vyrukai, kurie susitikinėja su senutėmis, grožisi jų kūnais, o ne su bendraamžėmis.
Papildyta:

taiklu klausyk biggrin.gif

O zmogus tai jau nenaturaliai isveistas gyvunas? lotuliukas.gif
Turbut is megintuvelio? Ar is kur dar?
Ir prie ko cia kalbi apie ligas? Mes kalbam apie naturalius zmogaus procesus. Senatve nera liga.
Nebuk kaip gluse lutuke. Jeigu jai nepritariq, tai reiskia nesupranta. Tu gal pati paskaityk knygu daugiau, ne tik pasakas apie elfus biggrin.gif
Atsakyti
Turiu bičiulį gėjų-jo namuose ir aplinkoje viskas turi būti GRAŽU ir ESTETIŠKA. Bet koks žmogaus netobulumas (apranga, dantys) ar jo aplinkos negražumas jam kelia didelį stresą: jis kritikuoja visus aplink ne tokius tobulus.
Beskaitant Lutukę su Monteverte man kyla jausmas, kad joms gal panašiai-jei norisi žiūrėti tik į gražius dalykus, o tie neestetiški kelia labai blogus jausmus.
Tik įdomu ar čia susiję išimtinai su žmogaus kūnu ar ir su kitais dalykais.
Nes čia vėl skamba "argumentai", kad tie, kas toleruoja visokį žmogaus kūną, tai tiems patinka į š...žiūrėti. Ok, žmogus instinktyviai siekia, kad jo aplinka būtų maximaliai jauki ir maloni jam. Bet va tas užsiakcentavimas, kad jau taip baisiai atrodo venų varikozės pažeistos kojos, kad net purto..į nudistų pliažą įžengti net negalima, kaip tai nuteikia negerai...
Atsakyti