Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(Monteverte @ 2019 05 10, 12:53)
Prie ko čia kažkas paaiškins ar neaiškins.
Aš kalbėjau tik apie paties vaiko mąstymą, suvoki tai? Tik tiek, kad vaikai ir patys mąsto, mato, suvokia.

Nebenusikalbėk. Tipo viskas vaikui gražu, ką jis mato? Ar jam labai gražu mėšlas pvz.? Pamato mėšlo krūvą ir gėrisi atata kaip gražu? biggrin.gif
Man atrodo, kad riekia jau baigti šią temą, nes kai kurios jūsų nuklimpsite joje smile.gif

Vaikas negimsta su ivertinimu,, nesuvoki sito? Jis mokosi vertinti, ima pavyzdzius is aplinkos, daugiausia is tevu. Tu baisiesi, nes tavo mama baisisi turbut ir komentuoja tuos nutysusius papus.
Atsimerk ir pamatyk biski daugiau negu juoda balta. Kad zmogus kazkuo nesislyksti, nereiskia kad grozisi akis isputes. O dauguma dalyku zmones nekreipia demesio. Kitus apziurinet ir aptarinet, apipletkint megsta tie, kurie savo gyvenimo neturi. O kitiems tai jokie zmones nemaiso.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 05 10, 13:49)
jei nepatiko tema,

nu tai savas. Kelioms dar kieno motinoms šūdus valai, ką, nekompleksuotoji?

Patiko tema, tiesiog pravaliau nuo ezoteriniu nuopusu. Dabar gi toj temoj nebehaliucionuojat abi.

Tai tavo nedasutusi ubunte kalbejo apie artima aplinka - koks vyras butu malonesnis - apsisikes ar rozem kvrlepiantis. Nu palyginimas tai absurdiskas - zmogus gali sirgti, zmogus gali but suorakaitaves pvz po spirto. Bet kad juo slykstetis, tai ka as zinau.
Jus abidvi skaitant, toks jausmas, kad jei kas pas jus susirgs, bus negrazilus, tai mesit lauk, nes viskas is vaikystes komplejsu pas jus turi buti tobula.
Atsakyti
QUOTE(Kristi_na @ 2019 05 10, 14:30)
Jūs abi su Monteverte išsakėt labai neigiamą požiūrį į nuogus pagyvenusius/ne tokius gražius žmonių kūnus. Ir į nudistų pliažus. Tai jūsų jausmai ir tiek.
Bet tikrai ne kiekvienas žmogus šlykštisi pirtyse ir dušuose žmonėmis. Ne kiekvienas žmogus baisisi nudistų pliažais. Kitiems yra norma ne tokie gražūs kūnai.
Man asmeniškai tas baisėjimasis ir dejavimas dėl to, kad pasaulis yra toks, koks yra (netobulas ir negražus) yra tiesiog ribotumo apraiška. Jus tai įžeidžia ir dėl to pykstat.
Viskas, daugiau neturiu ką pasakyti smile.gif

As ka norejau pasakyti jau nuo pradzios, kad apskritai tie visi kunai nekelia emociju. Na nuogi ir nuogi, pirty pliaze ar kur, tiesiog jie yra.
Nezinau, kodel kitiems taip smarkiai idomu kitus apziurineto ir apkalbineti mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 05 10, 15:01)
Vaikas negimsta su ivertinimu,, nesuvoki sito? Jis mokosi vertinti, ima pavyzdzius is aplinkos, daugiausia is tevu. Tu baisiesi, nes tavo mama baisisi turbut ir komentuoja tuos nutysusius papus.
Atsimerk ir pamatyk biski daugiau negu juoda balta. Kad zmogus kazkuo nesislyksti, nereiskia kad grozisi akis isputes. O dauguma dalyku zmones nekreipia demesio. Kitus apziurinet ir aptarinet, apipletkint megsta tie, kurie savo gyvenimo neturi. O kitiems tai jokie zmones nemaiso.

nu nu, tu turbūt savo vaikai neauginai, ar šiaip tokia trumpai mąstanti?
pvz. mano tėvai niekada nesigrožėjo šunimis gatvėje, nerodydavo man, kad oi žiūrėk žiūrėk, koks gražus šuiniukas. Jie į juos nereaguodavo, nepastebėdavo. Bet aš tik išmokusi viakščioti jau bėgdavau pas šunis. Vienas man įkandęs yra, kai aš gal dviejų metukų padaviau jam valgyt ir po to norėjau pažiūrėk, pataisyt kaip jam ten sekasi smile.gif bet vistiek neėmiau bijoti šunų, neėmiau jų nekęsti.
Vaikas yra savita asmenybė, atsibusk, mieganti gražuola biggrin.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2019 05 10, 15:01)
Patiko tema, tiesiog pravaliau nuo ezoteriniu nuopusu. Dabar gi toj temoj nebehaliucionuojat abi.

nes čia šnekam, koks skirtumas kur, nuopuša? biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2019 05 10, 15:01)
Tai  tavo nedasutusi ubunte kalbejo apie  artima aplinka - koks vyras butu malonesnis - apsisikes ar rozem  kvrlepiantis. Nu palyginimas tai absurdiskas -  zmogus gali sirgti, zmogus gali but suorakaitaves pvz po spirto. Bet kad juo slykstetis, tai ka as zinau.
Jus abidvi skaitant, toks jausmas, kad jei kas pas jus susirgs, bus negrazilus, tai mesit lauk, nes viskas is vaikystes komplejsu pas jus turi buti tobula.

tai tu nejauti skirtumo tarp savo šeimos/pasirinkto žmogaus ir svetimų? Tai greit eikš tada, nuvalyk man šūdus, kai į wc nueisiu 4u.gif biggrin.gif
Ne keikvieno žmogaus pašaukimas yra būti chirurgų ar sesele, nežinojai? Yra žmonių, kurie kraują pamatė alpsta. Tai matomai dėl to, nes tėai niekada kraujo neparodė ir apie jį nešnekėjo biggrin.gif
Atsakyti

Vaikas negimsta su ivertinimu,, nesuvoki sito? Jis mokosi vertinti, ima pavyzdzius is aplinkos, daugiausia is tevu. Tu baisiesi, nes tavo mama baisisi turbut ir komentuoja tuos nutysusius papus.
Atsimerk ir pamatyk biski daugiau negu juoda balta. Kad zmogus kazkuo nesislyksti, nereiskia kad grozisi akis isputes. O dauguma dalyku zmones nekreipia demesio. Kitus apziurinet ir aptarinet, apipletkint megsta tie, kurie savo gyvenimo neturi. O kitiems tai jokie zmones nemaiso.

vaikai negimsta, kaip tusti lapai, vaikai turi viska ir vertinima, ir mastyma, ir supratima, kas jiem grazu, kas ne, kas skanu, kas ne ,kas kvepia, kas smirda...

tu kada su vaiku mazu bendravai artimai, save keliu metu prisimeni?

gali nukreipt demesi, o ne nekreipti, gali susidometi kitu dalyku, bet nematyti negali, jei pries akis kazkas, pasamone viska uzfiksuoja, klausimas kiek samones i ka idesi, pasamone nuolat vertina, saugu nesaugu, grozis susies su sveikata, saugumu, pvz maistas yra tai,kas musm kvepia, kas graizia tarodo, tai instinktuose.

pvz pamatai kazka negrazuas, ziuri toliau i kitus dalykus, nebutina uzsifiksuoti ziurejime i negrazius, bet nesurprasti tau tai garzu ar ne, be slykstejimosi ar gerejimos, jau tada buka.

Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 05 10, 14:15)


nes čia šnekam, koks skirtumas kur, nuopuša? biggrin.gif

Cia tik tu viena sneki apie tavo girdimus ir matomus nesamus vaizdus.
Vaizgante gal jau senai i beprotnami uzdare, nes jau pries tuos kelis metus ziauriai kliedejo.
Bet tu ja vejies. Susimastyk. ( cia buvo vienas is mano patarimu, del kuriu ubavai ryte, jog tau nieko nepatariu) 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 05 10, 15:20)
Cia tik tu viena sneki apie  tavo girdimus ir matomus nesamus vaizdus.
Vaizgante gal jau senai i beprotnami uzdare, nes jau pries tuos kelis metus ziauriai kliedejo.
Bet tu ja vejies. Susimastyk. ( cia buvo vienas is mano patarimu, del kuriu ubavai ryte, jog tau nieko nepatariu) 4u.gif .

Aš pasinaudosiu tavo patarimu, kai tu pasveiksi. Nes tu jau paprastučio posto nebesugebi suvirškinti. Mano rašymo stilius nepasikeitė. ANksčiau tu mane iš pusės žodžios suprasdavai, nesvarbu parašydavau su lt ženklinimu ar be jo, su klaida ar be jos. Dabar gi tu nebesuvirškini aiškiausių postų, primaišai, primakaluoji, baubus ant kiekvieno kampo matai. Žinau, baisu yra gyventi ėdamai dvasėnų, mačiau daug tokių žmonių. Bet gi tu buvai įspėta, galėjai būti žmogus, o dabar esi velnių mitybos grandyje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 05 10, 14:17)

Ne keikvieno žmogaus pašaukimas yra būti chirurgų ar sesele, nežinojai? Yra žmonių, kurie kraują pamatė alpsta. Tai matomai dėl to, nes tėai niekada kraujo neparodė ir apie jį nešnekėjo biggrin.gif

Kalba dabar ne apie pasaukima, o apie kompleksus
Jei buvai moteru pirty - kiek dar matei tokiu kaip tu, kad su maudomu muilintusi ?
Tai kas bus su tavim, kai busi sena - pvz iskryps sanariai, 8ssiples venos, nutys papai, prades krist dantys ? Juk senatve pas visus ateina. Tai ka tada darysi?
Atsakyti

nu nu, tu turbūt savo vaikai neauginai, ar šiaip tokia trumpai mąstanti?
pvz. mano tėvai niekada nesigrožėjo šunimis gatvėje, nerodydavo man, kad oi žiūrėk žiūrėk, koks gražus šuiniukas. Jie į juos nereaguodavo, nepastebėdavo. Bet aš tik išmokusi viakščioti jau bėgdavau pas šunis. Vienas man įkandęs yra, kai aš gal dviejų metukų padaviau jam valgyt ir po to norėjau pažiūrėk, pataisyt kaip jam ten sekasi smile.gifbet vistiek neėmiau bijoti šunų, neėmiau jų nekęsti.
Vaikas yra savita asmenybė, atsibusk, mieganti gražuola biggrin.gif4u.gif

ta pati paglavojau, kaip galima taip apie vaikus nesigaudyt? 

Mano 2 m dukra "lakuodavosi " nagus, su flomasteriasi :lol: man "lakuodavo", nors tuo metu as niekad nesilakuodavau su laikais, ji nemate mano lakuotu nagu, retai ir dazydavausi, tai mane su vandeninem "padazydavo" :lol: puostis labai mego nuo to kai vaikscioti pradejo, kai jau galejo kazka sau pasidaryti, issirinkdavo rubus, papuosaliukus. nei as kazkaip tuos rubus sureiskminau, yapc tuo metu, nei kazka jai iteigiau, is vis pirmus metus neutraliais rengiau ir beveik visi is brolio rubu, nes nu man koks skirtumas tie rubai leliukui.

Nors as bijau sevtimu sunu ir gilaus vandens ir labai nemegstu salto vandens, mano vaikai to visai nebijo, is vandens neistrauksi ir pavasari, eina glosto visus suniukus ir t.t.

Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 05 10, 15:23)
Kalba dabar ne apie pasaukima, o apie kompleksus
Jei buvai moteru pirty - kiek dar matei tokiu kaip tu, kad su maudomu muilintusi ?
Tai kas bus su tavim, kai busi sena - pvz iskryps sanariai, 8ssiples venos, nutys papai, prades krist dantys ? Juk senatve pas visus ateina. Tai ka tada darysi?

jau pamiršai kaip dėjai man super gražutes bobutes, sportininkes? iš kur žinai, kad aš tokia nebūsiu? biggrin.gif
matai kaip tave lengva prigauti. Vaiko taip neprigaučiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 05 10, 14:23)
ANksčiau tu mane iš pusės žodžios suprasdavai,

Ir vel tu su savo " anksciau" biggrin.gif . Neinks ir nesiplak.
Anksciau irgi pas tave plauku daugiau buvo, dabar tik trys.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 05 10, 15:17)
nu nu, tu turbūt savo vaikai neauginai, ar šiaip tokia trumpai mąstanti?
pvz. mano tėvai niekada nesigrožėjo šunimis gatvėje, nerodydavo man, kad oi žiūrėk žiūrėk, koks gražus šuiniukas. Jie į juos nereaguodavo, nepastebėdavo. Bet aš tik išmokusi viakščioti jau bėgdavau pas šunis. Vienas man įkandęs yra, kai aš gal dviejų metukų padaviau jam valgyt ir po to norėjau pažiūrėk, pataisyt kaip jam ten sekasi smile.gif bet vistiek neėmiau bijoti šunų, neėmiau jų nekęsti.
Vaikas yra savita asmenybė, atsibusk, mieganti gražuola biggrin.gif 

Tqvo tevai nereagavo, todel tu pati susidarei nuomone apie sunis.
Sakyti, kokie slykstus kunai yra nuomones formavimas,vertybiu diegimas netgi siuo atveju.
Zmones itakoja aplinka, nori nenori. Tu gal kaio mauglis miske uzaugai?
Atsakyti