Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

Ir mano močiutės kojų venos buvo išsiplėtusios. Labai stipriai. Mylėjau ją be galo su visais jos netobulumais, nieko panašaus į pasišlykštėjimą nejaučiau...



QUOTE(-burbanti- @ 2019 05 10, 12:06)
Pas tave galvoje taip ar taip košė,  jei susikurei tokia seima ir galvoji,  kad tai normalu. Gal but turi kokiu genetiniu nukrypimu,  jei tau net issipletusios koju venos  buvo BAISU  vaikystejw. Gal tu jau gimei tokia. As irgi maciau mociutes venas. Issipletusios ir issipletusios,  kokia tragedija?  Manes tai negasdino. O ir neturejo,  nes vaikai pasauli priima toki koks jis yra.


Papildyta:
Gėrėtis ir kaifuoti?? Aš suprantu, kad norisi viską hiperbolizuoti dėl didesnio efekto. Bet čia tik toks žaidimas tie efektai, neįdomu.
Pasaulį galima priimti ir su tuo, kas nėra gražu arba taip labai nepatinka. Arba kovoti ir išmesti iš savo aplinkos, kad visai nebūtų nieko, kas neatitinka tavo grožio supratimo. Čia tik pasirinkimo klausimas.




QUOTE(Monteverte @ 2019 05 10, 12:12)
kokios ten temos galėjo būti liečiančios 2-3 metų vaiką? biggrin.gif  ir kas atsimintų visus dialogus, kuriuos kalbėjo tėvai? skirtingiems žmonms skirtingi dalykai negražūs ar nemalonūs. Vieni pvz. bijo kirmėlių, šlykštisi ar pelių. Tai negi dabar turėčiau tuos žmones badyti: ė, tai tavo tėvai čia kalti, kad tu bijai, netinkamai tau pristatė tuos gyvūnus biggrin.gif
Nu ar tai ne kvailystė?
O tai kaip tada pvz, tas faktas, kad būna abu tėvai nemoka plaukti. Taip, tikrai žinau tokį atveją. O vaikas geras plaukima snuo mažumės, nors tėvai ir bijodavo dėl jo, vis sakydavo, kad neplauk giliai, neplauk toli, vis nerimaudavo, nes paprasčiausiai neišgelbėtų. Nu ir ką?
Jau tik nereikia pritempinėti, kad absoliučiai viską mumyse formuoja tik tėvai.

Tai ne žinok, gėrėsiuos nudribimais. Atsisėsiu ir kaifuosiu, uch, och kaip gražu wub.gif  biggrin.gif
Papildyta:

kuo geriau vyrui? krūtinė taip pat patįsta, pilvas lenda ir t.t.
Žinau vieną 70+ vyrą, kuris pergyvena, kad venos kojose paišlindinėjo.

Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 05 10, 13:12)
Gasdinti gali nebent nuodingas geluonis ar astriadanciai nasrai.
Kiti dalykai sukelia malonius jausmus, nesukelia jausmu ar sukelia nemalonius jausmus.

Sakysim koks diedas nukarusiu pilvu nesveikai prakaituojantis baimees nesukelia, bet norisi nebuti salia.
Tai ir su bobomis...

Mergina turi buti jauna, grazi, maloni... nesu diedas ir tikrai nera minciu "kazka padaryt", bet...
bet galu gale isvdad buna:

1. Noreciau buti tokia grazi kaip ji
2. Moteris kaip moteris, nieko ypatngo
3. Acu dievu yra baisesniu uz mane

Prie ko cia gasdinimai? Juk norisi buti malonioje aplinkoje, tas liecia ir daiktus ir zmones aplink

biggrin.gif biggrin.gif as kalbejau apie mazu vaiku akimis matomus naturalius dalykus.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 05 10, 10:55)
jo žinok, jei tu nematei, tai tas jau kaip ir aksioma, tiesa ir basta biggrin.gif
o ką, pavydi? mano grožybės ne kiekvienos bobos ilganosės kaip tu nosiai biggrin.gif  tongue.gif ne vyrų gi pirtis, kad staipytis biggrin.gif  tongue.gif

fui, šiukšlių boba, geresnės vietos ir neverta 4u.gif

Tu paskaityk save taip is sono biggrin.gif " vaikai pirty rekdavo issigande, pasibaiseje tu storu ir perdziuvusiu senu moteriskiu, o tu tai tyliai slykstedavaisi issigandus"
Tikrai matosi, kad pas tave kazkokia ryski vaikystes trauma ir kompleksai, neveltui cia sm sitiek rasei kad esi grOAzi ir deliojai kazkokiu merginu foto, rodei kad tavo plaukai panasus , triju plauku Karaliene biggrin.gif .
Atsakyti

Pas tave galvoje taip ar taip košė, jei susikurei tokia seima ir galvoji, kad tai normalu. Gal but turi kokiu genetiniu nukrypimu, jei tau net issipletusios koju venos buvo BAISU vaikystejw. Gal tu jau gimei tokia. As irgi maciau mociutes venas. Issipletusios ir issipletusios, kokia tragedija? Manes tai negasdino. O ir neturejo, nes vaikai pasauli priima toki koks jis yra.

:lol: save guodi,kad berazumne buvai ? :lol:

 

sakiau baisiai, t.y .negraziai, o ne, kad gasdintu, nu nemalonu ziureti man i ligas, opas, zaizdas, isvirtuses gyslas, estete as matyt nuo gimimo  :P

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 10 gegužės 2019 - 12:44


Prie ko cia gasdinimai? Juk norisi buti malonioje aplinkoje, tas liecia ir daiktus ir zmones aplink

butent ir vaikai tikrai supranta,kas grazu ir kas ne, jei nera berazumniai :) 

Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 05 10, 11:02)
Monte ir cambala -  to pacio medzio šakos. Joms reikia isitvirtinti,  iroduti kazkam kazka. O del ko zmogus bando kazka irodineti?  Kai jis nera tikras savo veiksmuose ar zodziuose,  kai zino,  kad tiesa -  kazkur anapus. Ne ju puseje.

O tu nebespeji isiterpt su savo seksozabozenos iskrypimais ir blevyzgom?
Juk niek9 naujo nerasai, tik apie putes, vartymusis ir visokias slyjstynes. + pavydi jaunom narem ju jaunystes, kad kabinejiesi prie metu.
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 05 10, 13:41)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="-burbanti-" data-cid="72429736" data-time="1557482764">
<div>
<p>Pas tave galvoje taip ar taip košė, jei susikurei tokia seima ir galvoji, kad tai normalu. Gal but turi kokiu genetiniu nukrypimu, jei tau net issipletusios koju venos buvo BAISU vaikystejw. Gal tu jau gimei tokia. As irgi maciau mociutes venas. Issipletusios ir issipletusios, kokia tragedija? Manes tai negasdino. O ir neturejo, nes vaikai pasauli priima toki koks jis yra.</p>
</div>
</blockquote>
<p> lotuliukas.gif save guodi,kad berazumne buvai ? lotuliukas.gif</p>
<p> </p>
<p>sakiau baisiai, t.y .negraziai, o ne, kad gasdintu, nu nemalonu ziureti man i ligas, opas, zaizdas, isvirtuses gyslas, estete as matyt nuo gimimo  tongue.gif</p>

As gi ir rasiau - greiciausiai yra koks genas pas tave, kuris mutavo, atsakingas už zvilgsni i supanti pasauli per savąją prizmę.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 10 gegužės 2019 - 12:47

Ir mano močiutės kojų venos buvo išsiplėtusios. Labai stipriai. Mylėjau ją be galo su visais jos netobulumais, nieko panašaus į pasišlykštėjimą nejaučiau...

Papildyta:
Gėrėtis ir kaifuoti?? Aš suprantu, kad norisi viską hiperbolizuoti dėl didesnio efekto. Bet čia tik toks žaidimas tie efektai, neįdomu.
Pasaulį galima priimti ir su tuo, kas nėra gražu arba taip labai nepatinka. Arba kovoti ir išmesti iš savo aplinkos, kad visai nebūtų nieko, kas neatitinka tavo grožio supratimo. Čia tik pasirinkimo klausimas.

prie ko cia dabar meile is vis? tai tau jei mylimas zmogus apissikes gules irgi tie kakiukai graziai atrodys? :oh: skirk jausmus zmogui ir kazkoki vaizda, kai jis garzus arba ne.negrazus dalykai ir yra negrazus, o zmogu vis tiek mylesi,kad ir koks jis bebutu. Kiap ir kvapas net mylimiausias zmogus, jei nesipraus,smirdes, ar tau gal rozem kvepes nesiprauses tavo vyras ar visgi prakaitu?

butent kad ir hiperbolizuojat visokiom meilem, paparstus dalykus, sveikas, jaunas kuans atrodys visda graziai, ir atvirksciai..ir net vaikai tai supranta.

Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 05 10, 13:38)
Tu paskaityk save taip is sono  biggrin.gif " vaikai pirty rekdavo issigande, pasibaiseje tu storu ir perdziuvusiu senu moteriskiu, o tu tai tyliai  slykstedavaisi issigandus"
Tikrai matosi, kad pas tave kazkokia ryski vaikystes trauma ir kompleksai, neveltui cia sm  sitiek rasei kad esi grOAzi ir deliojai kazkokiu merginu foto, rodei  kad tavo plaukai panasus , triju plauku Karaliene biggrin.gif .

tai tu pagal tas foto taip užpavydėjai mano plaukų, durne? biggrin.gif
o kaip man parodyti reikėjo, kai žmogus nusistebėjo, kad maniškius reikia retai plauti smile.gif tai ir parodžiau panašius, paprasta, dedilėle, neieškok kriminalų biggrin.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2019 05 10, 13:45)
pavydi jaunom narem ju jaunystes, kad kabinejiesi prie metu.

tu irgi kabinėjiesi prie metų, visas sendini biggrin.gif
Atsakyti

As gi ir rasiau - greiciausiai yra koks genas pas tave, kuris mutavo, atsakingas už zvilgsni i supanti pasauli per savąją prizmę.

Tai gal pas tave nebuvo razumelio vaikysteje, ar kokie kompleksai,kuriuos cia dabar dangstai ale vaikam viskas grazu?

Kaip galima nematyti, kas grazu , sveika ir kas ne, kas kvepia ar smirda? vadinasi nukrypimas kazkoks, nes kaip tik vaikysteje dar turetu viskas funkcionuoti, nes tai musu instinktu islikimo dalis.

Tokia "pagedus" buvai jau nuo vaikystes nejautei, nematei aplinkos?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 10 gegužės 2019 - 12:53
QUOTE(Monteverte @ 2019 05 10, 11:53)

Man atrodo, kad riekia jau baigti šią temą, nes kai kurios jūsų nuklimpsite joje smile.gif

Labai idomi tema. O kodel ja reiktu baigti? Nes tu issiryskinai, kad pas tave kompleksai is vaikystes .
Nu tai eik tu i pirti moteri su maudomu, kompleksuota grazuole 4u.gif .
As galvoju, kad tavoji sielos drauge lutuke jei mylisi, tai tik tamsoj ur po kaldra. Tiesiog matosi jusu kompleksai postuose.
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2019 05 10, 12:51)
tai tu pagal tas foto taip užpavydėjai mano plaukų, durne? biggrin.gif
o kaip man parodyti reikėjo, kai žmogus nusistebėjo, kad maniškius reikia retai plauti smile.gif tai ir parodžiau panašius, paprasta, dedilėle, neieškok kriminalų biggrin.gif  4u.gif
Papildyta:

tu irgi kabinėjiesi prie metų, visas sendini biggrin.gif

Oi, tai tu visom cia plauku foto deliojai? As tai prisimenu, kaip man kelei, aiskinai, neva jie pas tave tokie biggrin.gif . Matai, kokie pas tave kompleksai, triju plauku Karaliene 4u.gif .

Ka as sendinu? Ubunte vyresne uz mane, mokesi institute. Paskaiciuok.
O tu Agnyt irgi nekompleksuok del savo meteliu ir nesimazink. Yra kaip yra.
Atsakyti
Del amziaus "sumazinimo".
Sako priimtas istatymas, kad baudziama, jei automobiliu rida atsukta, yra prietaisai, kuriuos pridejus prie kebulus matosi, koks storis spakliaus
Atsakyti