Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(Monteverte @ 2019 05 10, 10:25)
Kiti vaikai net rėkdavo visa gerkle tose pirtyse, aš bent nerėkdavau smile.gif ar ką nors dar stebina, kad vaikai mėgsta gražius dalykus? Kiti vaikai net barzdotų bijo, verkia, jei jų tėvas ir senelis barzdų nematęs. Tu gal vaiko neauginus, kad nesupranti?
Aš esu estetė, man patinka gražūs, harmoningi dalykai. Kodėl turėčiau grožėtis neestetiškais, pati ir grožėkis, jei baisi biggrin.gif  4u.gif
Papildyta:

Tai tada tu pati durna, kad klydai? Juk tai tas tau ir sakoma, kad tu nuprotėjai 4u.gif
Linkčiodavai man dėl visokių gyvenimiškų situacijų, kai patarinėdavom visokioms ten bėgančioms nuo girtuoklių, besipykstančiomis su vyrais, užtikdavusioms vyrą su meiluže, darbo nerandančioms ir t.t.
O dabar jau staiga tie mano postai patapo tau klaida? Kartais tai ne tu ir esi ta klaida? biggrin.gif
Kad tau nepatiko mano požiūris į religijas ar į ligoto vaiko tėvų elgesį ar mano konfliktas su ta paškustva, remiančia Kedžius-Venckus, tai nereiškia, kad aš beprotė. Tai tik reiškia, kad tu esi nebrandi ir kvaiša, nesugebi suvokti, kad nei su vienu žmogumi tavo požiūris nesutaps visur. Tu juk ir su vyru nekalbi, riejiesi (tiskliau jis su tavim nekalba, nu kas tave tvertų? net ne už tą patį prezidentą balsuosite, su motina idealiai nesutarei, nes ji stvėrėsi už marčios, ėmė labai su ja draugauti, kai tuo tarpu kitos dukros būna su mamomis geriausios draugės, tikrai ne su marčiomis, su broliu nesišnekėdavot).
Tai taip išeina, kad tau visi nepilno proto, kas su tavimi idealiai visur nesutinka, tik tu viena proto bokštas? biggrin.gif

Nemaciau as klykuanciu vaiku , issiigandusiu kazkokiu senu m8rwriskiu papu biggrin.gif .
O pas tave trauma kazkokua iki dabar - pirty su maudomu biggrin.gif

Bet tau labai tinka su lutuke bendraut - jus abidvi tokios prOAtingos, kad jusu intealuktualumas tiesiog traukia jys abi kaip nagnetas.
Nesakau, kad tai blogai - linksma biggrin.gif .


-------
O mes tai lutukes siaubui viena kart mylejomes paciam papludimy( aisku kopose, nuosalesnej vietelej, ranksluosti uzsimete), kirpyklos koridoriui( vyras kirptis lauke), klubo wc.
Vandeny kazkaip nepraktikavau, nes bijau kazkokiu vandens bakteriju
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cambala: 10 gegužės 2019 - 10:45


Dar pastebejau, kad zmones mielai toleruoja dvidesimtmetes nuogas grazuoles, o toliau jau ne visos yra toleruotinos... Nebent ant savo nuosavo laivo denio

va butent,kai nuejau i moteru pleza Klaipedoje ir pamaciau ten pensisninikes su visais groziais, kazkaip daugiau ten nebeinu  :D 

Atsakyti
Absoliučiai taip!! Vaikas juk kai auga nuolat ir visur mato daugybę netobulų kūnų-aplinkinių pliaže, senelių, na juk ir tėvai ne visi manekenai smile.gif Ir čia jau tėvų atsakomybė papasakoti, kad būna žmonių, kurie turi barzdą, didelį pilvą, kai kurie šlubuoja, kai kurie nuplinka, pasensta ir nėra jau tokie tobuli tada..
Ar pasaulis yra kokia estetiškų darinių paroda??? Tai juk įvairovė. Ne vien grožis.
Vaikai labai pastabūs kitoniškumui, bet kaip jie reaguos į tai didžia dalimi priklauso nuo tėvų.
Eidavom į moterų pliažą su mama, niekas manęs ten nesutraumavo.




QUOTE(mylimuke! @ 2019 05 10, 10:29)
Vaikai akcentuoja tai, ka akcentuoja ju tevai.
Vaikai myli tuos, kurie jiems geri, rupestingi ir demesingi. Tikrai nesirenka zmoniu pagal grozi, turbut kiekvienas turim pvz, kada dede/teta nelabai grazus, bet labai geras, tai vaikai prie tokiu limpa tiesiog. Cia tik suauge vertina oagal veido dailum, papu nudribima...
As visko macius, nes musu gimines moteyrs nesigedija buti, o ir pliazai visokie. Isvis vaikas budama negirdejau akcentuojant kuno grozi ar baksnojant kokius trukumus, tai uzaugau be jokiu baisiu prisiminimu.  ax.gif

Atsakyti

Vaikai akcentuoja tai, ka akcentuoja ju tevai.
Vaikai myli tuos, kurie jiems geri, rupestingi ir demesingi. Tikrai nesirenka zmoniu pagal grozi, turbut kiekvienas turim pvz, kada dede/teta nelabai grazus, bet labai geras, tai vaikai prie tokiu limpa tiesiog. Cia tik suauge vertina oagal veido dailum, papu nudribima...
As visko macius, nes musu gimines moteyrs nesigedija buti, o ir pliazai visokie. Isvis vaikas budama negirdejau akcentuojant kuno grozi ar baksnojant kokius trukumus, tai uzaugau be jokiu baisiu prisiminimu. ax.gif

Bet tai nereiskia, kad i tuos mylimus dedes ar tetas plikas turi vaikai ziureti..... prie ko cia baksnojimai i kazka, tu pati vaikas budams nezinojai, kas grazu ,kas ne, kas privatu, asmeniska, intymu, kas viesa? ar tokiu ribu jau nebereikia.

Sikti irgi naturalus procesas, nu bet ar rekia tai daryti viesai?

Atsakyti

manes zmoniui svaizda netraumuoja, mane gali traumuoti tik ju elgesys.

prie ko cia traumuoja? negrazu ir tiek, kai kurie kunai, jei butu visi kaip is holivudiniu kinu gal ir grazu butu, bet realybeje taip nebuna, seni nudribe, susirauksleje, raumenys, krutys iki keliu ar tarpkojyje tabaluojantys organai, nu visai nepatrauklu :)

 

 

o juo labiau vaikam i tai ziureti kam?

 

Lauko tualetas manes irgi netraumuoja, bet neinu ten praleisti laisvalaikio.

 

supranti aisku,kad ir pats pasensi,kad panasiai atrodysi, bet laisvalaikiu bent man norisi graziu vaizdu, graziu minciu, o ne i depresija kristi  :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 10 gegužės 2019 - 10:50
Ok, sumaišiau, ne pliažas, o pirtis.
Ir aš eidavau į pirtį vaikystėje, į moterų pliažą su mama irgi. Buvo daug netobulų kūnų (spėju), bet kad kažkaip kokią neigiamą patirtį iš to nešiočiausi...Kūnai nėra tobuli. Vidiniai pasauliai irgi. Jei tavo tėvai būtų kalbėjęsi su tavimi apie tai, kas įstringa, ką matai, gal nebūtų likę tokių nuosėdų.



QUOTE(Monteverte @ 2019 05 10, 10:08)
nieko panašaus, girdėjote, kad skambina, bet kurioje varpinėje nežinote biggrin.gif
tiesiog pirtyje kelis kartus būdama visiškai mažytė, gal poros, trijų metukų matydavau daug senų moterų, o kaip žinia, tais laikais jos neprisižiūrėjo, nesitvarkė visiškai, nesportuodavo, tai vaizdelis juk tikrai ne koks. Įsivaizduojate gi sudribusias visas, pilvus, šlaunis, papus, užpakalius? Abejoju ar nors vienam vaikui tai buvo gražu?

Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 05 10, 11:39)
Nemaciau as klykuanciu vaiku , issiigandusiu  kazkokiu senu m8rwriskiu papu biggrin.gif .
O pas tave trauma kazkokua iki dabar - pirty su maudomu  biggrin.gif

klubo wc.

jo žinok, jei tu nematei, tai tas jau kaip ir aksioma, tiesa ir basta biggrin.gif
o ką, pavydi? mano grožybės ne kiekvienos bobos ilganosės kaip tu nosiai biggrin.gif tongue.gif ne vyrų gi pirtis, kad staipytis biggrin.gif tongue.gif

fui, šiukšlių boba, geresnės vietos ir neverta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristi_na @ 2019 05 10, 11:46)
Ok, sumaišiau, ne pliažas, o pirtis.
Ir aš eidavau į pirtį vaikystėje, į moterų pliažą su mama irgi. Buvo daug netobulų kūnų (spėju), bet kad kažkaip kokią neigiamą patirtį iš to nešiočiausi...Kūnai nėra tobuli. Vidiniai pasauliai irgi. Jei tavo tėvai būtų kalbėjęsi su tavimi apie tai, kas įstringa, ką matai, gal nebūtų likę tokių nuosėdų.

Giliau pakastum - suprsstum kodel pas ja tokia programa galvoje.
Kasam.
Keliu metu vaikas nesupras kas tai yra 'nutyse papai', nes vaikiukai pasauli priima kitomis akimis, nei suauge. Nebent...is zmoniu, kuriais pasitiki ir juos myli, ji girdedavo tokias kalbas. Zinant, kad jos motina nelabai sutare su aplinkiniais, galima speti, jog tai jos motinos programa.
Atsakyti

Man eiti i pliaza labiausiai patinka tose salyse, kuriose moterims buti topless yra norma. Be kelnaiciu pliaze nebuciau jau vien del higienos. Yra vietu, kur smeliui ne vieta.

O kiti nuogi man visiskai netrukdo tiesa pasakius. Siaip ar taip nera ko spoksoti issiziojus i zmones pliaze, prisidenge jie, ar ne. Viena karta netycia i nudistu uzejom, tai buve nebuve jie man. :)

Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 05 10, 11:44)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="mylimuke!" data-cid="72429640" data-time="1557476968"><div><p>Vaikai akcentuoja tai, ka akcentuoja ju tevai.
Vaikai myli tuos, kurie jiems geri, rupestingi ir demesingi. Tikrai nesirenka zmoniu pagal grozi, turbut kiekvienas turim pvz, kada dede/teta nelabai grazus, bet labai geras, tai vaikai prie tokiu limpa tiesiog. Cia tik suauge vertina oagal veido dailum, papu nudribima...
As visko macius, nes musu gimines moteyrs nesigedija buti, o ir pliazai visokie. Isvis vaikas budama negirdejau akcentuojant kuno grozi ar baksnojant kokius trukumus, tai uzaugau be jokiu baisiu prisiminimu. vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Bet tai nereiskia, kad i tuos mylimus dedes ar tetas plikas turi vaikai ziureti..... prie ko cia baksnojimai i kazka, tu pati vaikas budams nezinojai, kas grazu ,kas ne, kas privatu, asmeniska, intymu, kas viesa? ar tokiu ribu jau nebereikia.
</p><p> Sikti irgi naturalus procesas, nu bet ar rekia tai daryti viesai?</p>

niekada vaikystėje nemačiau nuogos savo močiutės. Mamą mačiau, bet močiutės ne, nes negyvenome su ja, o kai nuvažiuodavom, tai ji nuoga nelakstydavo biggrin.gif

Ir šiaip, Kristina, ne visi vaikai iš karto visas savo mintis sako. Aš niekada mamai nesakiau nieko paie tas moteris pirtyje, kad mama man pultų aiškinti. Sau pagalvoji ir viskas. Negi taip sunku tą suprasti?
Jūs kai kurie žmogeliai kriminalą darote lygioje vietoje. Pamąstykit kas su jumis negerai tada?
Papildyta:
QUOTE(-burbanti- @ 2019 05 10, 11:56)
Giliau pakastum -  suprsstum kodel pas ja tokia programa galvoje.
Kasam.
Keliu metu vaikas nesupras kas tai yra 'nutyse papai',  nes vaikiukai pasauli priima kitomis akimis,  nei suauge. Nebent...is zmoniu,  kuriais pasitiki ir juos myli,  ji girdedavo tokias kalbas. Zinant,  kad jos motina nelabai sutare su aplinkiniais,  galima speti,  jog tai jos motinos programa.

Tai sakai vaikas yra aklas, nemato papų? biggrin.gif
Atsakyti
Monte ir cambala - to pacio medzio šakos. Joms reikia isitvirtinti, iroduti kazkam kazka. O del ko zmogus bando kazka irodineti? Kai jis nera tikras savo veiksmuose ar zodziuose, kai zino, kad tiesa - kazkur anapus. Ne ju puseje.
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 05 10, 12:02)
Monte ir cambala -   to pacio medzio šakos. Joms reikia isitvirtinti,   iroduti kazkam kazka. O del ko zmogus bando kazka irodineti?   Kai jis nera tikras savo veiksmuose ar zodziuose,   kai zino,   kad tiesa -   kazkur anapus. Ne ju puseje.

Pala. Nu visai nupušai paskutiniu metu. O ką čia veikti dar? Čia mgi forumas. Čia žmonės ateina šnekėti, bendrauti, info nagrinėti, įrodinėti, ginčytis, ieškoti tiesos ir t.t. Ir galiausiai visi nori, kad būtų jo viršus. Va dabar net ta tipo tykioji ir pasyvioji Kristina nori, kad būtų jos viršus, įsikalė, kad mano tėvai apkalbinėjo negražius žmones ir tiki savo "tiesomis" biggrin.gif
Kiek tavo manymu forumas ištvertų, jei visi tik kokį juokelį čia parašytų? Atrodo, kad nuostabu juokeliai, faina, bet patikėk, ilgai negyvuotų. Forumus ir palaiko audringos diskusijos, šokiruojanti info ir t.t
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 10 gegužės 2019 - 11:05