Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

Mano krikšto mama panašiai kalba.Jai beveik 90 metų.Sako atsikėlei iš lovos po nakties miego ir dėkok dievui,kad leido pradėti naują dieną, eini vakare miegoti -padėkok,kad sėkmingai praėjo diena.Kai buvau jaunesnė niekaip nesuprasdavau,ko čia dėkoti,bus dar tų dienų ir vakarų.Dabar pradedu suprasti.Kiekviena diena yra stebuklas.

Geros visom dienos :4u:

as taip ir darau, nu ne kasdiena gal, bet daznai pasidziaugiu, kad atsibudau, kad gyvenu, nes tas gyevnimas tikrai labai greit pranega, paskutiniu 10 m beveik nepajauciau, kaip metai kokie...

Atsakyti
Ačiū! Abipusiai! 4u.gif



QUOTE(mylimuke! @ 2019 05 09, 10:39)
Kristina,
Man labai patinka, kaip tu mastai  4u.gif  (ne tik dabar apie mirti, bet apskritai dazniausiai)

Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 05 09, 11:39)
as taip ir darau, nu ne kasdiena gal, bet daznai pasidziaugiu, kad atsibudau, kad gyvenu, nes tas gyevnimas tikrai labai greit pranega, paskutiniu 10 m beveik nepajauciau, kaip metai kokie...</p>

Jur tu pajausi, jei tokias paklodes sm kasdien audi.
Atsakyti
Galiu kalbėti tik apie save. Teoriškai, aišku, kad žinojau ir žinau, kad mirsiu. Bet praktiškai tie sunkūs įvykiai man padėjo gyventi labiau įsisąmoninant kaip gyvenu, neleisti laiko/energijos nesvarbiems dalykams, neužstrigti smulkmenose, labiau džiaugtis ir pastebėti. Ai nu maždaug taip kažkaip smile.gif



QUOTE(-burbanti- @ 2019 05 09, 10:11)
Nesuprantu mirties sureiksminimo.
Mes gimstam kad numirti. Vieni anksciau,  kiti veliau,  bet visi mirštame. Niekas negyvena amzinai. Kam taip keistai sakyti  - viskas taip trapu?  Viskas yra normalu. Viskas gimsta ir viskas miršta. Tai gamtos desnis.

Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 05 08, 15:15)

<p>kodel taip tau sunku priimti minti, kad gyvenime viskas turi pasekmes, ir kad jau kokie esam, tokie, kodel noras buti geresniem, nei esam?</p

kodel sunku? biggrin.gif
tu kazkaip neperskaitai mano minciu, dažniausiai.
man nei sunku, nei nesunku.
aš mąstau, aš svarstau. viskas labai labai sudetinga.
vat gyveno žmogus, visada sveikatinosi, vs tiek mire.
vat gyveno kitas, valge, gere , ruke, opt, suspejo, pasitaise, ir vel toliau ilgai sau gyvena.
abudu geri, ne kolioniu žmones. paslaptis.
aš sakau, nera juoda balta, nera viskas paprasta.
kaip ir tau analogiskai - vis varai ant krikscionybes, o dabar poste - krikštą susiejai su juodąja magija. na. na. rolleyes.gif


del magijos, mergos. Monteverte ir Lutuke - nešnekekik ko nežinot, ir nevarykit vien ant katalikybes/krikscionybes.
jei jau šnekam iš visu paoziciju - gal darykim lygybę ir visur po truputi ieškokim "tiesios". dar gerai, kad Alachas cia neminimas. biggrin.gif nes ir tas, jauciu, gautu per galvą nuo jūsu. (vat tik Perkūnas ne). biggrin.gif
juodoji magija - tai SĄMoningas blogio linkejimas kitam, užbūrimas, kenkimas, pavedimas žmogaus piktoms jegoms.
keikdamas kitą, žmogus šimtu procentu prakeikia IR SAVE.
krikštas - vualia - niekaip jūsu neblokuos. krikšto metu kunigas ištaria žodžius (kvailus, juokingus, banalius, bet ne blogą linkincius jokiu būdu): "dabar tu tampi švarus kaip lapas, nuo tavęs nuimama gimtoji nuodeme. esi Dievo vaikas, esi bažnycios narys".
kitaip tariant, nuodemingas/sužeistas /netobulas žmogus yra kvieciamas gyventi Dievo maloneje/meileje/šviesoje.
Jūs galit netiketi gimtąja nuodeme (kad vis gimstam su polinkiu i blogą - bet ar ne apie tai ir kalbam nuolatos), jums gali būti juokingos tos katalikiškos formuluotes, tebūnie, bet atsiprašau, tai nera jokia juodoji magija. rolleyes.gif
jeigu po krikšto kam nors pasidare bloga - tai tik sutapimas.
vat kerejimas, kitu durninimas, debiilnmas, mergos, mergynos, - jums žymiai žymiai daugiau blogio atneš. wub.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2019 05 09, 13:03)
vat gyveno žmogus, visada sveikatinosi, vs tiek mire.
vat gyveno kitas, valge, gere , ruke, opt, suspejo, pasitaise, ir vel toliau ilgai sau gyvena.
abudu geri, ne kolioniu žmones. paslaptis.
aš sakau, nera juoda balta, nera viskas paprasta.
kaip ir tau analogiskai - vis varai ant krikscionybes, o dabar poste - krikštą susiejai su juodąja magija.  na. na.  rolleyes.gif
del magijos, mergos. Monteverte ir Lutuke - nešnekekik ko nežinot, ir nevarykit vien ant katalikybes/krikscionybes.
jei jau šnekam iš visu paoziciju - gal darykim lygybę ir visur po truputi ieškokim "tiesios". dar gerai, kad Alachas cia neminimas.  biggrin.gif nes ir tas, jauciu, gautu per galvą nuo jūsu. (vat tik Perkūnas ne).  biggrin.gif
juodoji magija - tai SĄMoningas blogio linkejimas kitam, užbūrimas, kenkimas, pavedimas žmogaus piktoms jegoms.
keikdamas kitą, žmogus šimtu procentu prakeikia IR SAVE.
krikštas - vualia - niekaip jūsu neblokuos. krikšto metu kunigas ištaria žodžius (kvailus, juokingus, banalius, bet ne blogą linkincius jokiu būdu): "dabar tu tampi švarus kaip lapas, nuo tavęs nuimama gimtoji nuodeme. esi Dievo vaikas, esi bažnycios narys".
kitaip tariant, nuodemingas/sužeistas /netobulas žmogus yra kvieciamas gyventi Dievo maloneje/meileje/šviesoje.
Jūs galit netiketi gimtąja nuodeme (kad vis gimstam su polinkiu i blogą - bet ar ne apie tai ir kalbam nuolatos), jums gali būti juokingos tos katalikiškos formuluotes, tebūnie, bet atsiprašau, tai nera jokia juodoji magija. rolleyes.gif
jeigu po krikšto kam nors pasidare bloga - tai tik sutapimas.
vat kerejimas, kitu durninimas, debiilnmas, mergos, mergynos, - jums žymiai žymiai daugiau blogio atneš.  wub.gif  ax.gif

nagrinėti reikia ir kam jis sveikatinosi. Juk ne paslaptis, kad vieni tieisog nenori savęs teršti, gaili gyvūnų, o kiti yra priversti sveikatintis, nes jie silpni iš prigimties. Be sveikatinimosi būtų seniai mirę ar patale prikaustyti, o tada galėtumei sakyti: va nesirūpino savim, viskas teisingai, kad mirė. O kai sveiaktinosi, ištempė ilgiau, bet ne tiek, kiek norėtųsi.
Be to, dvasėnų užsėdimo taip pat niekas neatšaukė ir neatšauks. Jie buvo, yra ir bus. Liarvos pvz. užsėsti gal iir iš pažiūros šviesų žmogų.
Kiekvienas ritualas yra laikomas magišku. Tiesiog taip yra. Krikštas skirtas blokuoti, kad nematytumei tų visų dvasėnų. Lengviau taip gyvenasi kasdienybė? Žinoma. Kaip sakoma, nematai ir galvos neskauda. Neveltui mano Dievas sako, kad protingas, išmintingas, matantis nelabai ir gali būti labai laimingas, nes jis mato visą tą Visatos absurdą, neteisybę ir pan.
Bet... tik matantis gali padėti sau, savo artimiesiems. Visi kiti - ne. Todėl ir graužias po to, stebisi, nesupranta kaip čia išėjo vaikas iš namų ir negrįžo pvz., žuvo.
Nekalbėk ko nežinai. Tu nesupranti, kad juodieji nedirba patys. Ne savo energiją juk tam eikvoja ir dirba su tam tikromis jėgomis, pas kurias ir išeis savu laiku. Be to, jei ko nors neįmanoma Visatoje padaryti, to ir neįmanoma būtų padaryti. Jeigu kažkas leista padaryti, vadinasi tai buvo glaima, patinka mums tai ar ne.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 05 09, 09:36)
https://www.tv3.lt/m...euzdengtu-langu
Uzuolaidu gal ir reiktu biggrin.gif , bet uzkabino ciekavnos bobos  elgesys - cia su ziuronais nebent stebeti priesais namo langus, kad iziureti ka ten kas daro.

As turiu tokius kaimynus - vyras is duso iseina kaip stovi, namie vaiksto duok dieve su trusikais ir uzsiima seksu sviesoje su atitrauktom uzuolaidom.
Man netrukdo. Visi mes zmones.
Bet uztai pati nekompleksuoju vien tik su naktinukais po namus vaikscioti biggrin.gif
Atsakyti

kodel sunku? biggrin.gif
tu kazkaip neperskaitai mano minciu, dažniausiai.
man nei sunku, nei nesunku.
aš mąstau, aš svarstau. viskas labai labai sudetinga.
vat gyveno žmogus, visada sveikatinosi, vs tiek mire.
vat gyveno kitas, valge, gere , ruke, opt, suspejo, pasitaise, ir vel toliau ilgai sau gyvena.
abudu geri, ne kolioniu žmones. paslaptis.
aš sakau, nera juoda balta, nera viskas paprasta.
kaip ir tau analogiskai - vis varai ant krikscionybes, o dabar poste - krikštą susiejai su juodąja magija. na. na. rolleyes.gif


del magijos, mergos. Monteverte ir Lutuke - nešnekekik ko nežinot, ir nevarykit vien ant katalikybes/krikscionybes.
jei jau šnekam iš visu paoziciju - gal darykim lygybę ir visur po truputi ieškokim "tiesios". dar gerai, kad Alachas cia neminimas. biggrin.gifnes ir tas, jauciu, gautu per galvą nuo jūsu. (vat tik Perkūnas ne). biggrin.gif
juodoji magija - tai SĄMoningas blogio linkejimas kitam, užbūrimas, kenkimas, pavedimas žmogaus piktoms jegoms.
keikdamas kitą, žmogus šimtu procentu prakeikia IR SAVE.
krikštas - vualia - niekaip jūsu neblokuos. krikšto metu kunigas ištaria žodžius (kvailus, juokingus, banalius, bet ne blogą linkincius jokiu būdu): "dabar tu tampi švarus kaip lapas, nuo tavęs nuimama gimtoji nuodeme. esi Dievo vaikas, esi bažnycios narys".
kitaip tariant, nuodemingas/sužeistas /netobulas žmogus yra kvieciamas gyventi Dievo maloneje/meileje/šviesoje.
Jūs galit netiketi gimtąja nuodeme (kad vis gimstam su polinkiu i blogą - bet ar ne apie tai ir kalbam nuolatos), jums gali būti juokingos tos katalikiškos formuluotes, tebūnie, bet atsiprašau, tai nera jokia juodoji magija. rolleyes.gif
jeigu po krikšto kam nors pasidare bloga - tai tik sutapimas.
vat kerejimas, kitu durninimas, debiilnmas, mergos, mergynos, - jums žymiai žymiai daugiau blogio atneš. wub.gifax.gif

Todel. kad tu ne viena ir ne du kartus vis sakai, nejau ji//jis tokia bloga buvo/yra kalbedama apie ivairius zmones, nu gal ir buvo, gal padare nusikaltima pareitam gyevnime, gal ka nuzude, kankino kodel taip sunku ta priimti?

taigi visi mirsta ar ne? gal svarbiau koks gyenimas, kiek prasmingas, kiek zmogus patobulejo, kiek meiles sirdyje turejo.

man nesuprantamas zodis varai? ka tuom nori pasakyti meluoju? as sakau, ka zinau, ka mastau. Kiek domejasui daug apeigu kataliku baznycioje suristos su juodaja magija ir kas? pvz imkim valgymas kristaus kuno ir kraujo, cia kas? paziurek kaip gyvena kunigai, vyskupai, kokie baznyciu turtai, cia kazkur geruma iziuri? vien Airijoje, ka dare baznycios "tarnai", 30000 bylu del prievartautu , skriaustu vaiku, keli tukstanciai mirusiu kudikiu su nepaaiskinamom priesastim, kurie buvo atimti i svienisu mamu ir net ne visu palaidojimo vietu atskleidzia, ale neatsimena vienuoles, nesiplesiu cia, is to mokslini darba galima parasyti. Bet tema jauciu ne apie kriskcionybe?As neiskiriu nei vienos religijos, visos man vienaip ar kitaip turi deguto statineje medaus. Nu jei reiktu rinktis butinai gal budizmas toks neutraliausias...

Del kriksto taip ne is vieno aiskeregio girdejau, kad blokuoja zmogaus matyma dvasini, as patikrinti negaliu, bet ir neatmetu to, as nematau nieko gero krikscionybes religijoje, kuri atejo su kardu i Lietuva. Yra geru zmoniu kriskcioniu, bet pati sistema ir tai ka skelbia baznycia labai ydinga, sakykim taip, kai kurie ir tame sugeba islikti zmonemis...Baznycia per amzius plese, kankino, zude. Buvo Jezus su savo moklsu ir is jo padare religija naudinga turciam.

o juodoji magija yra bet koks lindimas ir kisimas is i zmogaus dvasia be jo sutikimo, kad ir ne is blogu tikslu, kas ir daroma vaikams maziem per kriksta, juk tu pati nezinai ,kaip veikia ta apeiga, manai, tik zodziai kurie nieko nereiskia, o jei reiskia? o jei tas kryziaus zenkals reiskia ir veikia kazkaip? ar gali garantuoti, kad niekaip neveikia?

Atsakyti

As turiu tokius kaimynus - vyras is duso iseina kaip stovi, namie vaiksto duok dieve su trusikais ir uzsiima seksu sviesoje su atitrauktom uzuolaidom.
Man netrukdo. Visi mes zmones.
Bet uztai pati nekompleksuoju vien tik su naktinukais po namus vaikscioti biggrin.gif

tai ant kiek arti yra tas kaimynu langas, kad taip viskas matosi? uzuolaidu dieniniu irgi nera ir pas tave? :blink:​ 

Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 05 09, 14:05)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="kin" data-cid="72428989" data-time="1557399490"><div><p>As turiu tokius kaimynus - vyras is duso iseina kaip stovi, namie vaiksto duok dieve su trusikais ir uzsiima seksu sviesoje su atitrauktom uzuolaidom.
Man netrukdo. Visi mes zmones.
Bet uztai pati nekompleksuoju vien tik su naktinukais po namus vaikscioti vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>tai ant kiek arti yra tas kaimynu langas, kad taip viskas matosi? uzuolaidu dieniniu irgi nera ir pas tave? blink.gif​ </p>

Kai sviesa ijungta ir be uzuolaidu, tai ir is toliau gerai matosi. Svetainej nera ir pas mane, nuoga nevaikstau.
Atsakyti
QUOTE(pasikeitusi @ 2019 05 08, 19:22)
Issisemiau su pamastymais, cia, forume.  smile.gif

kad visada buvai lakoniška... ax.gif
nebent turi dar kitą niką.




QUOTE(Kristi_na @ 2019 05 08, 19:32)
Mes kiekvienas skiriam savo laika ir eneregija tam, ka laikome esant svarbiais dalykais.


būtent wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo given444: 09 gegužės 2019 - 13:19
QUOTE(cambala @ 2019 05 09, 09:36)
https://www.tv3.lt/m...euzdengtu-langu
Uzuolaidu gal ir reiktu biggrin.gif , bet uzkabino ciekavnos bobos  elgesys - cia su ziuronais nebent stebeti priesais namo langus, kad iziureti ka ten kas daro.

Sedi ir ciokina per dienas. O kai pamate, tai nebeatsitraukia ir dar fotkina. Net sunui pasidare idomu, ko tiek orie lango mamka prilipus. Stebetoja labiau iskrypus nei ta pora.
Papildyta:
QUOTE(kin @ 2019 05 09, 14:16)
Kai sviesa ijungta ir be uzuolaidu, tai ir is toliau gerai matosi. Svetainej nera ir pas mane, nuoga nevaikstau.

Labai puikiai viskas matosi.
As vaikstau visaip kartais, uzuolaidos tik naktines, kuriu beveik niekad neuztraukiu biggrin.gif
Atsakyti